reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witajcie
no ja znowu przelotem jakoś nie mam czasu zupełnie.
Ciut poczytałam ale juz nie wiem kto o czym pisał bo po "łepkach"to zrobiłam
Wybieramy autko ale ciagle nie mozemy się zdecydować.Już nie chcę Citroena Xara Picasso chociaż bardzo mi się podoba bo jednak hydraulika i elektryka siada postawiliśmy na passata ale chyba sprowadzimy nsobie z niemiec.Nawet dwie fajne stronki znalazłam z ogłoszeniami.Ogólnie młyn ale samochód i tak kupimy za około 2 miesiace bo razem musimy po nie pojechać.wczoraj bylismy na grilu u mojej kumpeli taki pożegnalny bo na 3 lata jada do Anglii
Teraz dla wybierajacych sie nad morze Sabinko Bira niestety u nas około 19stopni i pada jakaś masakra nie lato.Jak sobie czytam co macie na południu to az nie wierzę
Wisienko przykro mi z powodu babci
Na razie to tyle
 
witam kobitki , ja tylko na szybko zobaczyć co się dzieje ( a widze że niewiele) bo mężulo ma urlopik i trzeba pospędzać troszku czasu razem ,

elbra pusia gratulacje dla chłopaków za postępy, rewelacja :-D:-D:-D

women niestety nic nie poradze bo Oliwcia śpi narazie bez problemu w łóżeczku:sorry2:

anineczko zdróweczka dla Matiego ,może to ząbki? :-):sorry2:

no nic spadam , ogladniemy jakiś film na kompie bo troche się nazbierało a nie było kiedy oglądac :-D:cool2:;-)

dobrej nocki
 
Czesc Wam dziewczyny:-D


Elbra gratuluje nowych umiejetnosci szkraba to jest niesamowite ze potrafia nas zaskoczyc szkraby z godziny na godzine:tak:
Women ciezka sprawa ale tak jak napisaly dziewczyny konsekwencja wiem ze ciezko bedzie ale chyba innej drogi nie ma no i daj malemu faktycznie moze jakis swoj podkoszulek zeby czul zapach.
Beatko ja za Citroenami nie jestem nie wiem czemu ale zawsze jak mielismy samochod to jakis niemiecki Pasaciki sa fajne:tak:my ostatnio jak zastanawialismy sie nad wymiana to bralismy pod uwage Forda S-Maxa (teraz mamy C-Maxa i jestesmy zadowoleni a byl to nasz pierwszy Ford.Do tej marki nie bylsimy w 100% przekonani ale super ze wzielismy)


Ja dopiero od rana jak wyszlam teraz zladowalam w domu ale roboty jeszcze:szok:na sklepie mam kongo wszystko porostawiane i poskladane a jeszcze nie mam wszystkich regalow i tak chodze jak cos zloze i przekladam z kata w kat ale juz blizej jak dalej:tak:
Ciesze sie bo baczka swojego kochanego widze kilka razy dziennie bo tesciowa z nim przychodzi i zawsze troche posiedzi:-)
Zmykam wziasc prysznic i wyrko bo jutro musze wczesnie wstac.

Buziaki
 
Czesc dziewczyny

Ja juz na nogach trzeba zjesc sniadanko do tego kawcia i zmykac dalej robic:tak:
Wczoraj wieczorem nic nie napisalyscie:szok:
Oj wydaje mi sie ze forum Listopadoweczek ginie smiercia naturalna:-(
 
bry dzien
karina wlasnie tez wodze ze cos umiera to forum... niedobrze.

ja tylko wpadlam sie przywitac bo pedze do [pracy...
milego dnia kochane
 
reklama
Witajcie kochane,

dawno mnie nie było a to dlatego że wyprawiłam chrzciny w niedzielę i zwyczajnie czasu nie miałam przez te przygotowania, wszystko wyszło oprócz tego że musiałam wylać gar rosołu który poprzedniego wieczoru gotowałam bo skisł przez kilka godzin... wyobrażacie sobie? czysty klarowny rosół z trzech gatunków mięs :dry: i w kibel... :wściekła/y:

A tak poza tym to wszystko pięknie wyszło, a ja padłam na cycki ze zmęczenia ;-)

Karina widzę że działasz, trzymam kciuki żeby wszystko gładko poszło :tak:

Sabinka wyjeżdża? Szczęśliwej podróży :tak:

Beatka mi też się kiedyś Picasso podobał :tak: ale teraz zakochałam się w Kangoo :-) i w tej miłości właśnie trwam ;-)


Ja jutro jadę sama z K. do Karpacza na dwa dni :-);-)

Stuk kawką :-)
 
Do góry