reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Ja na szybkiego chciałam sie przywitać :)

Cały tydzień jesteśmy u mich rodziców niestety bez M bo on musiał zostać we Wrocławiu w pracy :-(. Kacper coś ostatnio jakoś gorzej śpi ... mam nadzieję, że to chwilowe.

AAA zapomniałam się pochwalić :) mój Synek już od kilku dni trzymany za dłonie potrafi chodzić :tak::-):-):-) Super to wygląda :-D:-D.

Ale coś zmęczona jestem :eek:
 
Dzień dobry

Przepraszam że teraz nie czytam waszych postów,ale jest u mnie Cezary z córką i wogole nie spędzamy czasu w domu,więc mam nadzieję że wybaczycie moją nieobecność.

Piszę z ogromną prośbą
NIE DAJĘ JUŻ RADY!!!
Odkąd poznałam Czarka,konkretnie od wyjazdu do Skorzęcina ,Dorianek sypia sam (próbuję) i cieńko to wychodzi.
W Skorzęcinie rozumiałam nie przespane noce gdyż wyszły mu dwa ząbki.
Ale od powrotu,też kładłam i kładę go do łóżeczka (wcześniej spał zawsze ze mną)
i już wymiękam,wstaje do niego średnio co 30 min,chodzę jak zombi nie wyspane,Nie wiem co robić,jak go oduczyć i przekonać do spania w łóżeczku i co robić żeby przesypiał całe noce.
W nocy jak sie przebudzi,podaje mu smoczek albo daje popić wodę lub sok ,przekładam na drugi boczek i spi dalej,ale fakt jest taki że wstaje i sie wybudzam,on sam też sie na pewno dobrze nie wyspia.
Proszę Was bardzo jęśli macie jakies rady,sprawdzone sposoby to pomóżcie mi.

Czekam z niecierpliwością na posty.
Całuję

 
dzien dobry
women............wspolczuje ale nie poradze ,ja wlasnie zeby takiej sytuacji uniknac przenioslam malego jak mial 1 m-ac do swojego lozeczka i maly uwielbia w nim spac
no moze mam jedne pomysl , poloz mu do lozeczka cos co bardzo pachnie toba (np. T-shirt ktory w ktorym spalas ) zeby mial sie do czego przytulic i zeby mu toba pachnialo
 
Witam
Ja tez na szybciutko bo Mateusz znowu gorączkuje od 2 dni.

Women niestety tylko spokój,konsekwencja Cię uratują.
Dorianek ma prawo czuć się zdezorientowany bo przecież niewie dlaczego został wydelegowany do obcego łóżeczka w którym nie ma mamy :sorry2:
Będziesz musiała się kilka nocy przeemęczyć.Nie ma innej rady :sorry2:
 
No właśnie Anineczko trwa to już 3 tygodnie i myśle sobie napisze tutaj bo moze są jakies sposoby.
Mirka tak też własnie myslałam,czytałam o tym na innym forum,ale tak dziewczyna psikała perfumem swoim,pamietam tez jak karmiłam piersią to wkładało sie pieluszkę lub biustonosz do łozeczka zeby dziecko spokojnie spało czująć zapach mleka.
No cóż kolejna ciezka noc przed nami,dziekuje za porady
Jak by komuś cos jeszcze wpadło do głowy to proszę napiszcie każda rada na wagę złota jest u mnie hehehe
 
reklama
Helloł!!!

Melduję, że żyję;-) Wróciliśmy wczoraj weiczorm. Jakoś nie moge odespać tego wyjazdu. a znów Piotruś miał tyle wrażeń, że ładnie to odyspia ;-)
Zwiedziliśmy trochę Warszawę:tak:
AAAAAAA..... no i najważniejsze mój klocuszek staje na nóżki:szok: Jeszcze ostatnio pisałam, że nawet nie w głowie mu takie akrobacje a teraz nie chce już siedzieć:dry::dry::dry: Jak tylko biorę go za rączke do siadania to myk myk i już stoi na nóżkach i tak się prostuje jak struna, że nie da się go już posadzić tylko trzeba wziąść i mu nogi zgiąć na siłę;-) Za drabinki się chwyta w łóżeczku. Masakara...w szoku jestem:dry:
A no i pokazuje papapa i jak się mu powie gdzie lampa to ziura oczkami na sufit na lampe:-D
To już opanowane to teraz będzie nauka gdzie jest okno;-)
Foty wstawię wieczorem na tajny:ninja2:
 
Do góry