reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

witam

ja nie pisze bo...ledwo widze
dwa dni temu w nocy cos mnie musialo w powieke uzrec bo mam taka gorke po ukaszeniu....po dzisiejszej nocy myslalam ze bedzie lepiej ale jest gorzej :-:)-(
oko mam jak chinczyk do tego lzawi mi caly czas i nawet ropieje...buuuu
przesrane na maxa bo to moje zdrowe oko i widziec widze ale gorzej,bo glownie patzre tym chorym :-(

humor staram sie sobie poprawic tym ze upieklam placek drozdzowy z rabarberem i na obiad zrobilam ziemniaki z kalafiorem jajkiem i sosem koperkowym :happy2: mnammm


Hania odkad zaczela raczkowac sie zmienila,jest spokojniejsza,nie rzadzi tak w domu :laugh2:
juz klade ja na podlodze i lata po mieszkaniu :-) wszystko ja interesuje
w lozeczku staje i przemieszcza sie trzymajac,nawet widze ze jak raczkuje to probuje wstac i anjlepiej isc hehee :-D no ale nie wychodzi jeszcze
nie moge sie napatrzec na nia to takie super jak dziecko sie w jakis sposob usamodzielnia :-)
 
reklama
Witam wszystkie listopadowe mamy :)

Mogę sie dołączyć?
Mój synek rownież urodził sie w listopadzie 07, dokladnie 11 :) byl bardzo mały, bo wazył jedynie 2840 ale teraz nadrobił i waży coś koło 10 kg :)

Pozdrawiam
 
Lidka witaj :-)
oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc krajanko moja :-D;-) (pochodze z Wolsztyna)

pisz czesto i gesto :-) u nas postoj narazie ale to chyba przez wakacje listopadowki wywialo :confused:
 
Mirka brzusio sie szykuje do godziny zero :tak:
jak dluzej postoje,schyle sie czy inny wysilek to juz mi sie brzuszek stawia
a Ktosik kopie jak szalony :-) wlasnie teraz tez sie przeciaga :-)

kurka troche sie stresuje,bo jedziemy za niecaly meisiac do PL,a te tygodnie teraz ciązowe to jakos szalenie szybko mi mijaja :sorry: a moglyby wlasnie wolno :-p


ok dzieciaczki poszly an drzemke to i ja sie ide polozyc :happy2:
 
kobitki tak przy okazji moze wiecie gdzie moge znalesc i kupic kojec ale nie taki jak na necie... wszystkie sa jakies dziwne, niby lozeczka turystyczne a napisane "kojec". Szukam z duzymi dziurami, by siatka nie byla taka gesta, by moj babelek mogl sie wspinac po siatce do gory. Moze wiecie gdzie znalesc?
 
Czesc Wam dziewczyny:-D


Elbra gratuluje nowych umiejetnosci szkraba to jest niesamowite ze potrafia nas zaskoczyc szkraby z godziny na godzine:tak:
Women ciezka sprawa ale tak jak napisaly dziewczyny konsekwencja wiem ze ciezko bedzie ale chyba innej drogi nie ma no i daj malemu faktycznie moze jakis swoj podkoszulek zeby czul zapach.
Beatko ja za Citroenami nie jestem nie wiem czemu ale zawsze jak mielismy samochod to jakis niemiecki Pasaciki sa fajne:tak:my ostatnio jak zastanawialismy sie nad wymiana to bralismy pod uwage Forda S-Maxa (teraz mamy C-Maxa i jestesmy zadowoleni a byl to nasz pierwszy Ford.Do tej marki nie bylsimy w 100% przekonani ale super ze wzielismy)


Ja dopiero od rana jak wyszlam teraz zladowalam w domu ale roboty jeszcze:szok:na sklepie mam kongo wszystko porostawiane i poskladane a jeszcze nie mam wszystkich regalow i tak chodze jak cos zloze i przekladam z kata w kat ale juz blizej jak dalej:tak:
Ciesze sie bo baczka swojego kochanego widze kilka razy dziennie bo tesciowa z nim przychodzi i zawsze troche posiedzi:-)
Zmykam wziasc prysznic i wyrko bo jutro musze wczesnie wstac.

Buziaki

Karina ja też przekonana do forda nie jestem chociaż podoba mi się galaxy rozważamy to:tak:
Fajnie ze interesik się rozkręca daj znać kiedy mogę zamówić fotelik

Witajcie kochane,

dawno mnie nie było a to dlatego że wyprawiłam chrzciny w niedzielę i zwyczajnie czasu nie miałam przez te przygotowania, wszystko wyszło oprócz tego że musiałam wylać gar rosołu który poprzedniego wieczoru gotowałam bo skisł przez kilka godzin... wyobrażacie sobie? czysty klarowny rosół z trzech gatunków mięs :dry: i w kibel... :wściekła/y:

A tak poza tym to wszystko pięknie wyszło, a ja padłam na cycki ze zmęczenia ;-)

Karina widzę że działasz, trzymam kciuki żeby wszystko gładko poszło :tak:

Sabinka wyjeżdża? Szczęśliwej podróży :tak:

Beatka mi też się kiedyś Picasso podobał :tak: ale teraz zakochałam się w Kangoo :-) i w tej miłości właśnie trwam ;-)


Ja jutro jadę sama z K. do Karpacza na dwa dni :-);-)

Stuk kawką :-)
Misia no to udanego wypadu i szkoda tego rosołku ja uwielbiam mniam mniam:-)
Kangoo tez fajny ale już sama nie wiem jaki dla nas ja marzę o Vanie jakimś ale czuję ze na combi się skończy

dzien dobry
wlasnie wrocilam od lekarza , Niki to twardy facet nawet nie zaplakal jak dostal szczepionke
tylko glowa chodzilam mu do okola bo wszytsko bylo dla niego takie interesujace
dostalam masc z olejem oliwek na te suche plamki .... lekarz powiedziala ze maly ma i tak na swoj wiek i w porownaniu do rowiesnikow piekna skore
poza tym wazy 8,58 kg i ma 70,6 cm
lekarz sie smiala ze mam fajne dziecko , na to ja ze no pewnie bo moje a ona ze to nie tak ze naprawde jest fajny bo inaczej to by nic nie powiedziala :)
Mirka no pięknie Niki waży moja już chyba z 10 kg ma bo nie rusza się tylko je jak za dwóch:-D
Jutro mamy szczepienie więc wyjdzie prawda na jaw:-D

witam

podczytuje was, ale ostatnio nie mam weny na pisanie, zreszta takie tu pudtki że nie ma co pisać :sorry2:


women ja ci nie poradzę bo mały śpi z nami. Jak siostra w sierpniu przyleci z mama to mam nadzieje że mi pomogą go oduczyć |:))





elbra no więc.... ja dzisiaj rano sprzątałam kupe :-D:-D


wiecie co wdepłam dziś w synka kupe :zawstydzona/y::cool2: :laugh2::laugh2: mam nadzieje że to na szczęście :-p:-D:-D
obudziliśmy się i zdjełam małemu pieluche i zostawiłam go na chwilę bez, żeby skóra pooddychała, bo lekko pomarszczona była......zostawiłam go na podłodze (bo z łóżka by pewnie zleciał) i poszłam do wc, i w drodze powrotnej przydażyła mi się niespodzianka :-D:-D nie wiem jak on to zrobił bo był czysty (dobrze że się nie umorusał :wściekła/y: ani ze nie na łóżku bo bym się wściekła) zaraz go złapałam i położyłam na przewijaku i jeszcze jedna za sek. poleciała :szok::-D:-D



ostatnio w ogóle myślałam na kupnem nowej sofy bo ta nasza to już stara i brzydka, ale jak widzę jak on brudzi to jednak się wstrzymam jeszcze te 2-3 lata.
WisienkA ta kupa to tylko na szczęście:tak::-)
Dzien dobry
dziekuje za porady dziewczyny,dzis w nocy bylo nieco lepiej
co tutaj takie pustki.........uuuuuuuuu
Women cierpliwości pewnie będzie lepiej już:tak:

o rajku padam kochane...

ugotowałam gulaswz wysprzatałam i mam dosć:-)

Misia super że chrzciny udane czekamy na foteczki:-) ja jade nad morze w niedzielę;-) ale dziękuję za życzenia szczęśliwej podróży:-)
Beatko Ty mnie nie strasz z tą pogodą na szczęscie jeszcze tydzień czasu ma pogoda:-)
Elbra ja czekałam rano na Ciebie z kaweczka ale sie nie doczekałam:-)
Mirka super ze Niki tak pięnie zniósł szczepienie:-) no i waga piękna i wogóle miła ta Pani doktor jak tak powiedziała;-) extra buziak dla maluszka
Wisienka z tą kupą to na szczęscie;-) ja też jakoś ostatnio nie mam weny...
Women super ze nocka lepsza oby tak dalej:-)

a do mnie dziś przyjeżdza kuzynka na 3 dni więc będę miała robote pewnie ehhh:-( dam rade:-)

buziak mamcie ide robić kaweczke popołudniową która chętna?:-)
Sabinko oby była pogoda życzę Wam no i baw się dobrze z kuzynką:tak:
bry :-)

sabina kapik po mamusi pewnie z tym wkladaniem w oko paluszkow :-p:-p:-p hehehehehe....

powiedzcie kochane czy moj babaelek wyglada na roczne dziecko? kurde zatkalo mnie jak na innym watku mi to dziewczyny powiedzialy :szok: ehm... :confused:
Larvuniu przesada na roczne nigdy bym nie powiedziała:no:
witam

ja nie pisze bo...ledwo widze
dwa dni temu w nocy cos mnie musialo w powieke uzrec bo mam taka gorke po ukaszeniu....po dzisiejszej nocy myslalam ze bedzie lepiej ale jest gorzej :-:)-(
oko mam jak chinczyk do tego lzawi mi caly czas i nawet ropieje...buuuu
przesrane na maxa bo to moje zdrowe oko i widziec widze ale gorzej,bo glownie patzre tym chorym :-(

humor staram sie sobie poprawic tym ze upieklam placek drozdzowy z rabarberem i na obiad zrobilam ziemniaki z kalafiorem jajkiem i sosem koperkowym :happy2: mnammm


Hania odkad zaczela raczkowac sie zmienila,jest spokojniejsza,nie rzadzi tak w domu :laugh2:
juz klade ja na podlodze i lata po mieszkaniu :-) wszystko ja interesuje
w lozeczku staje i przemieszcza sie trzymajac,nawet widze ze jak raczkuje to probuje wstac i anjlepiej isc hehee :-D no ale nie wychodzi jeszcze
nie moge sie napatrzec na nia to takie super jak dziecko sie w jakis sposob usamodzielnia :-)
Lilka fajna ta Hanulka kiedy moja bedzie tak wycierać kurze:-D?
Widzę ze z oczami to w tej ciazy masz cały czas coś

Witam wszystkie listopadowe mamy :)

Mogę sie dołączyć?
Mój synek rownież urodził sie w listopadzie 07, dokladnie 11 :) byl bardzo mały, bo wazył jedynie 2840 ale teraz nadrobił i waży coś koło 10 kg :)

Pozdrawiam
Witaj Lidka:tak:

kobitki tak przy okazji moze wiecie gdzie moge znalesc i kupic kojec ale nie taki jak na necie... wszystkie sa jakies dziwne, niby lozeczka turystyczne a napisane "kojec". Szukam z duzymi dziurami, by siatka nie byla taka gesta, by moj babelek mogl sie wspinac po siatce do gory. Moze wiecie gdzie znalesc?
Larvuniu kojce składają się na płasko i raczej nie do spania zobacz na stronie Chicco mają przykładowy.Ja już sobie odpuściłam
 
reklama
beata dziekuje kochana za pomoc. Te co mi pokazujesz maja bardzo drobna siateczke a ja szukam z wiekszymi dziurkami. Nie takie by raczke wsadzil przez nia - mniejsze, ale nie az takia rzadka jak te maja na fotach. Ale i tak dzieki za pomoc... poszukam jeszcze gdzie indziej.
sabina ma taki jak ja chce, widzialam na fotkach na picassie. Sabina zapodaj fotke jak mozesz. Ona ma w spadku po kims wiec tez nie wie gdzie kupic :sorry2: a szkoda.
 
Do góry