reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry Kobitki :tak:

Byłam wczoraj z małą u lekarza bo niestety jest chora:no: ma strasznie zapchany nosek przez co strasznie ciężko jej oddychać i kaszle:-(
Ma przypisany Bactrim, Clemastinum i Eurespal do tego ma jeszcze brać Cebion i Calcium:-(
W piątek mamy się znowu zgłosić na kontrolę czy jest poprawa:confused:

Przy okazji Amandę zważyła :tak: waży już 7500g czyli przez miesiąc przybrała 400g:tak:

Elbra serdeczne gratulację Mgr Mamo :tak::-):-)
Pusia
brawa dla Kacperka za ba ba i ma ma:-D:-):-)
Liluś, Karina, Women, Anineczka gratulację dla raczkujących maluszków:-):-):-)
Brawa dla Dorianka za ząbeczki:tak::-D:-D
Gratulcję dla Hani za ba ba, ma ma :-):tak::-D
Anitt gratulaski dla Dominiczka za pełzanie i mówienie ta ta:-D:-D:-D


mam pytanko do mam cyckowych, już miałam się kiedyś zapytać, ale zpaomniałam,
a więc czy jak siedzicie sobie na sofie czy leżycie na łóżku to mały sam przywędruje do was, zacznie się wspinać i sam sobie znajdzie pierś? czy to tylko ja mam takie cwane i madre dziecko :-D:-D
moja też tak robi:tak: tak fajnie łapie w dwie rączki trochę się poprzygląda z uśmiechem a potem chaps do buzi :-D:-D:-Da jak nie chcę jej dać to zaczyna piszczeć i szczypie mnie jak wezmę ją w tym czasie na ręce:szok::szok::eek:
ma mocny chwyt bo mam już przez to kilka siniaków:dry:
Anineczko świetną imprezę szefostwo zorganizowało.....
tylko pozazdrościć:tak::-):-):-)
Wisienka
przykro mi z powodu babci :-:)-:)-(
 
reklama
no dobra, jak moge sie wcinac to oki, bo tyak glupio mi bylo :sorry2:

ale skwar!
ja juz w domku, w tym moim pikaczento mozna sie rozplynac :dry: mogliby dac cos z klima a nie puszke :dry: bleeeee
ide sie wykapac kochane...
milego dzionka!
 
już jestem!!!!!!!
ale się nałaziłam - 3,5 godz, prawie, nogi to mi do dupy teraz wchodzą :-D:-D

Davidek waży 8,19 więc znów poszedł w góre uff.
w ogóle super śmiesznie dziś było, bo mój synuś co chwile podchodził do takiej małej dziewczynki 8m-cznej i próbował ją całować czy ona jego :-D:-D komicznie to wyglądało, wszystkie matki lały z niego. :-):-):-)


lilka udanych zakupów!! tylko uważaj na siebie i brzusio bo jak są obniżki to ludzie są nieobliczalni :sorry2:

aluska dużo zdrówka dla Amandzi, ucałuj ją

larvunia ty nie gadaj głupot, bo jakby każda z nas tak myślała to chyba nikt by tu nie pisał, bo maluszki copraz bardziej ruchliwe i czasem naprawde nie ma kiedy poczytać,, a co dopiero ty kobieto pracująca ;-)


dzięki dziewczyny za wsparcie ws, babci, jesteście kochane!!!
nie wiem co mam powiedzieć jak ktoś składa kondolencje :eek: w sumie 1 raz jestem w takiej sytuacji
 
Witam kobietki , jejuniu jaki dzisiaj u nas skwar:szok::szok::szok: normalnie nie ma czym oddychać , lubie lato ale bez przesady, w taki upał to ani wyjść z maluchem w ciągu dnia , nawet nie moge posiedzieć sobie w ogrodzie bo cały dzień mamy tam słońce a nie moge się doprosić żeby mężulo kupił jakiś parasol czy coś:no::cool::sorry::-) ,

aluśka zdróweczka dla małej , moja oliwka już prawie zdrowa, jeszcze tylko delikatny katarek został :-):-)

ufff ale gorąco , ide zjeść jakiegoś loda czy coś :cool::-D:-D:-D
 
ogladam foty na naszej kl. Moni i czuje sie jakbym ogladala bajke :-) eheheh..., fajny facet, fajna fura..., fajne nastroje... taka to ma dobrze :-D

no u mnie tez skwar na masakre... w weekend tak by moglo byc a nie teraz
 
Dobry wieczór.
Padam dzisiaj. Mąż mnie przetargał niesamowicie. Jeszcze musimy prasowanie zrobić... Byliśmy nad rzeką znowu. Psy się wyganiały za dwa dni, bo jutro mają karcer w domu i tylko na siśki będą wychodzić. Później byliśmy ogarnąć auto, bo na wesele takim zasyfionym wstyd trochę jechać;-) Inga poszła z moją mamą na spacer a ja o to scięłam się z teściową, bo ta podła suka mi z jakimiś tekstami startowała, ze przecież dziadek mógł ją wziąć. Co za pazerna flądra. Działa na mnie ta baba jak płachta na byka.
 
Dobry wieczór.
Padam dzisiaj. Mąż mnie przetargał niesamowicie. Jeszcze musimy prasowanie zrobić... Byliśmy nad rzeką znowu. Psy się wyganiały za dwa dni, bo jutro mają karcer w domu i tylko na siśki będą wychodzić. Później byliśmy ogarnąć auto, bo na wesele takim zasyfionym wstyd trochę jechać;-) Inga poszła z moją mamą na spacer a ja o to scięłam się z teściową, bo ta podła suka mi z jakimiś tekstami startowała, ze przecież dziadek mógł ją wziąć. Co za pazerna flądra. Działa na mnie ta baba jak płachta na byka.

:-D:-D:-D bira pisz więcej o teściowej bo ja sikam przy tych tekstach ze śmiechu:-D:-D:-D
 
Witajcie Dziewczęta!

Znowu wracam po dłuuugiej przerwie:zawstydzona/y: nawet nie próbuję nadrobić zaległosci bo za długo mnie tu nie było. Ostatnimi czasy wracam do w miare normalnego i spokojnego zycia...galeryjka kreci się, zatrudniłam sprzedawcę.
Blanula raczkuje, broi na całego:-D ale dalej nie da sie wziąść na ręce nikomu poza mną. spędzamy ze sobą 24 godz na dobę.

Liluś
ty już prawie rodzisz:szok: Trzymaj sie i pogłaskaj maleństwo od cioci Jagódki!

Kochane Listopadóweczki ściskam was mocno i śle buziaczki dla najcudowniejszych naszych bobasów!!!

Ide poogladać zdjęcia:cool2:
 
reklama
Witajcie Dziewczęta!

Znowu wracam po dłuuugiej przerwie:zawstydzona/y: nawet nie próbuję nadrobić zaległosci bo za długo mnie tu nie było. Ostatnimi czasy wracam do w miare normalnego i spokojnego zycia...galeryjka kreci się, zatrudniłam sprzedawcę.
Blanula raczkuje, broi na całego:-D ale dalej nie da sie wziąść na ręce nikomu poza mną. spędzamy ze sobą 24 godz na dobę.
Liluś ty już prawie rodzisz:szok: Trzymaj sie i pogłaskaj maleństwo od cioci Jagódki!
Kochane Listopadóweczki ściskam was mocno i śle buziaczki dla najcudowniejszych naszych bobasów!!!
Ide poogladać zdjęcia:cool2:
Witaj Jagoda. Dobrze, że się odezwałaś i nie zapomniałaś o nas;-)
Świetnie że z galeryjką się kręci:tak:
A co do Blanusi to może ma taki okres narazie i napewno jej przejdzie strach i będzie ręce potem wyciągać do wszystkich.
Tak jak Piotrek ręce wyciąga do wszytskich, poszedłby z każdym a ja się śmieje, że ma już chyba dość matki:cool:
Także spoko Blanusia z tego wyrośnie.
A ty zaglądaj do nas częściej jak będziesz mogła. Buźka
 
Do góry