reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

oj już wszystkie śpią:szok::-D , ja tak tylko się zameldować późną porą ;-)
Oliwia już troche lepiej , katarek jakby mniejszy i wysypka też znika ufff:tak: , nawet niezły humorek dzisiaj miała, tylko wieczorem nie chciała zasnąć i dopiero padła o 23:30 :baffled:

wisienko strasznie mi przykro, współczucia z powodu babuni, :shocked2::-(
gratulacje dla Dawidka jest rewelka:tak:

anitt Oliwia pięknie siedzi ale jeszcze sama nie potrafi usiąść , na raczkowanie się nie zanosi bo niecierpi leżeć na brzuchu:no: ,prędzej zacznie chodzic bo lubi stać i wymusza stawianie (bo oczywiście sama tego nie zrobi) krzykiem :-p:rofl2: a więc spoko:-D

bira dzięki mała wyściskana;-):-)

dobranoc
 
reklama
anineczka oj zagladam..., tylko ze Wy tematy macie swoje a ja nagle mam wyskoczyc jak "filip z konopji"... ehhh... i niechcialam wam truc... :-( cos sie dzieje ze mna... masakra...

dobra pedze do pracy, buziole!
 
Bira no to fajnie.A na imprezie musisz się dobrze bawić :cool2:
Mama Twoja zostaje z Ingą?
A jak się czuje Twoja mama?

Anineczka, z Ingą zostaje... moja teściowa:no: Mam nadzieję, że nie napasie jej żurkiem:confused:
Moja mama spoko. Już zakończyła leczenie w szpitalu. Akurat w zeszłym tygodniu w piątek wyszła. Włosy odrastają, cycek trochę nadpalony, ale da się przeżyć. Ogólnie samopoczucie tez w porządku. Musi się tylko do onkologa jakoś niedługo umówić, zeby być pod kontrolą.

Karina, widzę, ze ruszyłaś pełną parą. Super. Już się nie mogę doczekać, kiedy będziesz miała swoją stronkę w necie:-)

Wisienka, głowa do góry:-)

Sabina, udanej wycieczki:-)
 
Dzieńdoberek!:-)

anineczka oj zagladam..., tylko ze Wy tematy macie swoje a ja nagle mam wyskoczyc jak "filip z konopji"... ehhh... i niechcialam wam truc... :-( cos sie dzieje ze mna... masakra...

dobra pedze do pracy, buziole!

Larvunia no przestań pisz kiedy chcesz i co chcesz napewno poczytamy:tak::tak::tak:
Uszy do góry.:cool:
 
dzień dobry
ja zaraz spadam do kliniki na ważenie i na kawke z młodymi mamami :-):-)
to moze mi sie humor troche poprawi,
wczoraj cały dzień deszcz lał to siedziałam w domu a dziś pięknie słońce świeci


Na pogrzeb chyba nie dasz rady pojechać co

annineczka nie, nie ma szans :no: pogrzeb jest juz jutro :-(
siostrze zostawiłam kiedyś troche mojej kasy, to powiedziałam żeby kupiła jakieś ładne kwaitki i znicz i zapaliła za mnie :-(
 
witam

Larvuniu co ty piszesz:-) nie musisz byc w temacie,przeciez pracujesz i super ze wpadasz do nas w wolne dni :tak::-) bo napewno wtedy masz inne rzeczy na glowie jak sprzatanie i bycie z synkiem,a jednak wpadasz i klikasz do nas
'to naprawde wiele:tak::-)

Wisienka milego spotkanka :happy2:

Sabinka udanego wypadu do Krynicy :-)

Karinko extra ze juz w sklepie ukladasz towar i wogole :-) nie moge doczekac sie zdjec jak juz urzadzisz sie w srodku :-):-)
a co do brzusia to ma sie dobrze :-) wczoraj wieczorem zostalam mega skopana :-D
siedze sobie ogladam film,a tu non stop przez ok.2 godziny male kopie i kopie :szok::-D
raz to mi az cycek podskoczyl takiego kopa matce bejbi zasadzilo :-D:-D
i tak sobie mysle,ze juz duza dzidzia jest....a przeciez nie dawno dopiero co sie dowiedzialam o ciazy:szok:

Anineczko,ja mysle ze to nie dlatego takie ceny bo pozno szukamy
my glownie patrzymy po apartamentach i willach,i tam ceny sa stale,w sezonie i po sezonie...no a my akurat w sezonie bedziemy,wiec na ten najdrozszy sie lapiemy
ale ceny sa bombowe
ale wreszcie pojedziemy nad polskie morze
moj tylko peka czy ja napewno pojade :dry::dry: optymista..

ok ide rodzinke z wyrka wywalic,moj ma dzis wolne,wiec jedziemy na zakupy :-) otwieraja nowe centrum i dzisiaj na dzien dobry sa straszne znizki :-) wiec jedziemy pobuszowac

no i do lekarza jedziemy mnie zapisac:happy2:
 
reklama
patrze na moj 3 suwaczek i....jejusku prawie wszystkie puzzle poznikaly:szok::szok:
matko nie dlugo bede rodzic :szok::szok:
 
Do góry