reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pusia, super, ze dzień minął milutko. Inga tez dzisiaj padnięta. Po południu spała ponad dwie godziny i już miałyśmy przez to nie jechac do mojej przyjaciółki, ale jakos w końcu się dotelepałyśmy. Ale mimo to szybko zrobiła się marudna. Teraz śpi jak zabita a ja się nudze przed kompem;-)
 
reklama
hej
kurde glupio sie tak odzywac w tyg w doskoku... nie w temacie jestem :sorry2: no i kurde tak sie zgralyscie ze szok ;-):-)

u mnie od poniedzialku ciagle cos... a to w pracy mexyk a to w domu cos nie tak, wogole zbliza mi sie @ i chyba mam jakies przesilenie nastrojow :dry: Kurde mam zle dni ostatnio....
a u Babelka super :sorry: Rosnie, chichra sie ciagle jak zawsze i rozwesela mi moje popoludnia... jego usmiech jest rozbrajajacy. Zebow brak jak narazie.... Zaczyna wymuszac chodzenie, jak sie go ma na kolanach to prezy sie by wstac i placzem wymusza stanie. Opiera sie, podtrzymuje i nawet sila go sie nie posadzi ali nie polozy... maly terrorysta :sorry: A mnie plecy juz bola od jego podtrzymywania jak sobie tak drepta po pokoju.... Kochany brzdac.
mam nadzieje ze u Was wsio oki, nie nadrobie tych dni co mi umykaja. Duzo zdrowka Wam zycze i wypoczynku :cool2:

buzka:*** i pozdrawiam
 
hej hej

Larvuniu jak zaglądasz na regionalny to zajrzyj czasem do nas ;-)
Ja dziś dostałam @ ale o dziwo mąż na kilka dni przed nie prorokuje
"Oho chyba się do Ciebie coś zbliża"
Tak więc w tym miesiącu nie było ze mną aż tak źle :cool2:

Pusiu super,że dzionek minął fajnie.

Bira no to fajnie.A na imprezie musisz się dobrze bawić :cool2:
Mama Twoja zostaje z Ingą?
A jak się czuje Twoja mama?
 
Czesc Wam dziewczyny:-D

Widze ze sporo sporo napisalyscie ale staralam sie podczytywac Was jak moglam.
Z tego co pamietam

Women super ze milo spedzalas czas z Czarkiem mysle ze rokuje to u Was cos naparwde dobrego i bardzo dobrze:tak:a jak macie byc razem to przyzwyczaisz sie na nowo do bycia 24 na 24:-)
Beatko i jak kupilas samochod albo wybralas juz jakis model????
Lilka jak sie czujesz????super ze mialas takieo goscia fajnie miec taka przyjaciolke ktora potrafi wesprzec:tak:
Wisienko po pierwsze wspolczuje z powodu babci przykro mi:-(a po drugei gratuluje takeigo zdolniachy:tak:
Moze potem jeszcze cos doczytam to odpisze


Moj szkrab niesamowicie rozwija sie prawie co dzien zyskuje jakies nowe umiejetnosci,bryka wszedzie gdzie sie da,lezec juz wogole nie chce i tak samo jak u Was jak zmieniam pieluchy wygina sie na wszystkie mozliwe strony zeby tylko przewocic sie na brzuszek a jak nie pozwalam to jest krzyk.

Co do sklepu to dzisiaj dopieo tak na dobre weszlam czesc towaru juz mam a reszta bedzie jutro wieoczorem po malowaniu sklepu.Na razie mieskzanie moje przypomina magazyn mam jedna dostawe u mojej cioci zawalilam biuro tez towarem no i jutro przyjdzie najwiekszy z Chicco.

Pozdrawiam Was wszystkie:tak:
 
pusia wiem wiem, niegdyś mój ulubiony plac ;-):-D:-D nie wiem czy słyszałaś o świebodzkim?:confused: to jest plac otwarty tylko w niedziele i można kupić dużo taniej.:tak:
jak nie przeszkadza ci duży tłum ludzi to polecam!!



a ja mam zły dzień :-( już nawet nie chodzi o babcie, tylko wszystko ogólnie

annineczka mi sie marzy o @, stęskniłam się :cool2: mój to zawsze 'wyczuje' jak mi się zbliża :-D:-D taka jestem 'dobra' dla niego........
 
Wisienko to może się zbiża @?
Choć jestem pewna,że nawet podświadomie myślisz o babci :-(

Na pogrzeb chyba nie dasz rady pojechać co?

Karina no to biznes pełną gębą się kręci.
A stronke kiedy będziesz tworzyć?
 
reklama
Oki zmykam spać :)
Mężuś mnie wymęczył hihihi;-);-);-) i teraz trzeba siły zregenerować :-D:-D.

Wisienko znam ten Świebodzki byłam tam kilka razy :tak::tak:
Karina1980 fajnie że wszystko idzie ku dobremu
 
Do góry