reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzień dobry mamcie jestem żyje i sie melduje:-) zamieszanie straszne u mnie nie siedze prawie wogle w domku...ale widze na BB tez pustki :-) Kapik włąsnie 10 minut temu wstał i wcina mleczko teraz to mam chwilke:-)
ja wczoraj wzięłam sie za sprzątanie umyłam okno w sypialni odkurzyłam a mężuś wpada i mówi żebyśmygdzieś jechali no io pojechalisy do moich rodziców zapaliliśmy grilka fajowo było:-) potem wracając wstąpiliśy po moja bratową chrzestną Kapika i posiedziała u nas do 23:-) byłos supcio:-)
cholipka Kapik ostatnio śpi niespokojnie w nocy...niby śpi ale się przebudza ze 2-3 razy trzeba dac mu smoczek i śpi dalej kurde o co mu chodzi;/?

Beatko miłego wybierania autka:-)
Elbra nie pamietam jaki mam depilator..na bank brauna:-) ale stary już:-) heheh i jest super:-)

miłej niedzieli życzę kochane:-)
buziak
Larvunia, Beatko stuam sie kaweczką zaraz:-)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj bylismy na grill u znajomych i dostalam duzo zabawek po ich dwojce dzieci
miedzy innymi konika z ikea ( maly go uwielbia jeszcze tylko musze pilonoac zeby niespadl ) i inne ........dzis tez powiesilismy hustawke w ogrodzie dla malgo ... poprostu cudownie
 
Witam wieczorowo i po weekendzie :)

Niedawno wróciliśmy od rodzinki do domku Kacperka właśnie położyliśmy spać i mamy nadzieję, że szybko uśnie bo chcieli byśmy w spokoju obejrzeć finał piłki nożnej :tak: no ale czuje że nam do końca na to nie pozwoli :baffled:.

Tak patrze to za wiele nie napisałyście :tak: (no i dobrze bo bym miała za dużo do czytania ;-))

 
dzieńdoberek ( a raczej dobry wieczór) kobitki ,
widzę że pusto przez weekend,
ja jakoś przezyłam wczorajszy dzień (imieniny ojca i grill u nas ) nawet nie było najgorzej , ale jutro z małą znowu ide do lekarza bo dzisiaj ją wysypało , katarek minoł ale jest cała obsypana ,nie wiem czy to różyczka czy jakieś inne cholerstwo , nie ma gorączki ani innych jakiś widocznych dolegliwości ale trzeba to sprzwdzić bo bardzo nieładnie to wygląda
no nic spadam do jutra zobaczymy co powie lekarka
dobrej nocki wszystkim
 
dobry wieczór
wpadam sie przywitać i napisać ze zyje i czuje sie świetnie
wróciłam wczoraj z urlopu z Czarkiem i został u mnie do dziś wiec nie miałam czasu na kompa
wczasy udaly sie bylo rewelacyjnie,z czarkiem poznalismy sie duzo lepiej i bardziej pozytywnie teraz to wszystko postrzegam,sporo rozmawialismy i mysle ze zostaniemy na dluzej ze soba.
jutro postaram sie pokazac wam fotki.
dorianek dal mi ostro popalic na wczasach,byl markotny,nie spal dobrze w nocy i ogolnie marudny,ciesze sie ze to nie zrazilo czarka tylko powiedzial ze dzieci tak maja i on to rozumie.

dzis dorian dostal viburcol na noc no bo juz nie daje rady od wtorku spi po 2-3 godziny z przerwami w nocy wiec dzis juz chce sie wyspac i dla mlodego tez lepiej moze sie dobrze wyspi.

ok moje drogie przepraszam ze nie nadrobie ale nie jestem wstanie z calego tygonia poczytac i poodpisywac

teraz juz zmykam do lozeczka poki maly jeszcze spi.
dobranoc
 
Mirka, fajnie jak macie ogrod powiesic hustawke... my chyba kupimy i powiesimy w drzwiach:zawstydzona/y::laugh2:

Pusia, moj mezus oglada meczyk - a Oskar spi obok:-p

Dziunia, hmmm, gdyby byla goraczka to powiedzilaabym ze moze ta trzydniowak, a tak to ne wiem... jutro sie okaze... zycze zdrowka:tak:

Women, fajnie ze wypad sie udal, no i czekam na fotki;-)

A co do spania, to Oskar spal juz super - cala noc, a teraz budzi sie co godzinke, dwie, a czasem co pol... wedruje przez sen, staje na glowie, obraca sie... i budzi sie z krzykiem... ach... no i teraz sypia z nami - odkad mial ta wysoka goraczke to sie nauczyl i nie chce juz sam...:baffled::baffled:


Dobra, ja tez zmykam, dobranoc;-)
 
reklama
Do góry