reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

bry :-)
my juz nie spimy od 5.00 maly dal czadu od rana, zeski i chetny do zabaw od ranca :baffled:;-) Teraz juz padl na mala drzemke...
no a ja dawno zapomnialam o sniadaniu juz, piesek tez po spacerku, pranie kolejne wstawilam i poprasowalam czesc ciuchow co wczoraj wypralam. Teraz ide kawunie se zrobic... pogoda cos marna. A mialam na grilla jechac na dzialke do rodzicow. No nic zobaczy sie...
 
reklama
pogoda piekna (bynajmniej u mnie) to wszyscy wybyli z wózeczkami na polko;-)
a ja tonę w sprzątaniu chaty...przez te obrone mało co robiłam i teraz nadrabiam zaległości w sprzątaniu...uwielbiam mieć czysto:-D a nie tak jak teraz;-) więc sprzątabia c.d.
Baj lejdis...zajrze wieczorkiem
 
Heloł:-)

Normalnie szalejecie z pisaniem;-)

Wsienka, o której Ty chodzisz spać:szok::szok: U mnie o 5 jest pobudka:baffled:

Ja dzisiaj wysprzątałam chatę na błysk. Nie pamiętam kiedy miałam aż tak czysto:-) ponad 4 godziny na szczocie siedziałam:-) Teraz czekam na męża. Niedługo powinien być:-):-)
 
dzień dobry

kurka cała noc prawie oka nie zmrużyłam nie wiem czemu ale dzieci tez niespokojne jakieś.Spróbuję poczytać:happy2:ale nie wiem czy mi dadzą.Jedziemy zaraz na giełde autka ogladać bo na cos musimy sie zdecydować
 
reklama
Ja mam brauna silkepila, dostałam go 10 lat temu i jeszcze działa:baffled: Jest dość prymitywny w porównaniu do tych, które są teraz, ale dla mnie wystarcza. Ja polecam depilator:-)
Mirka mam ten sam co Bira stary ale jary polecam.Dostałam ze 2 lata temu jakiś ekstra nowy od męża na święta ale go nie uzywam bo ten stary jest lepszy

Ruch w BB jak w Paryżu widzę:-D
jeszcze popatrzę na inne watki
 
Do góry