reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beata dokladnie, u mnie tez P. obrywa ze jest cipa, dobrze powiedziane. Musi sie jeszcze nauczyc ze zawsze ma stawac murem za mna. Czasami nawet nie wiem po czyjej on jest stronie... :/ Ale nigdy sie nie odzywa, dopiero jak go zwyzywam przy jego matce to sie raczy odezwac, ale za zadna strona sie nie opowiada a ja z jego matka sie kloce jak wsciekle psy...
 
reklama
Anineczka, ufff kamień z serca. Pięknie się blaszana akcja zakończyła.


Wisienka, trzymamy kciuki za kredyt. Co do kojca, to jak tylko Inge do niego wsadzę, to tak się drze, że ją całe osiedle słyszy


Anitt, ja niczego nie wkładam. Mam tylko ochraniacz przy główce i na razie jest ok. A z serduchem to idź się kobieto przebadaj, bo to nie przelewki.


Dziunia, udanej imprezki życzę. I szybkiego powrotu do zdrowia malutkiej.



Indzia śpi od jakiejś chwilki a ja się relaksuję. Zaraz ma teść przyjśc i mi podłączyć akumulator do ładowania, bo mądra Kasia zostawiła auto na światłach... wsadziłam towarzystwo do auta, chcieliśmy jechać nad rzekę a tu dupa wyszła. A jutro nigdzie nie pojade, bo muszę chatę wysprzątać , bo mąż przyjeżdża:-):-)
 
Anitt jaj mam dalej ochraniacz w łóżeczku małego ale tylko przy główce i jakieś po 60 cm po bokach. bez ochraniacza mały okręcał się jak zegarek w kółko w łóżeczku:-p

Boziiiuu laski jak ja sie ciesze że mój małż nigdy nie staje za teściowa tylko za mną. Inaczej sobie nie wyobrażam żeby było. Byłby wypad z raju;-)

Mirka narazie nie mam pomysłu co by im kupic:baffled:
 
Beata dokladnie, u mnie tez P. obrywa ze jest cipa, dobrze powiedziane. Musi sie jeszcze nauczyc ze zawsze ma stawac murem za mna. Czasami nawet nie wiem po czyjej on jest stronie... :/ Ale nigdy sie nie odzywa, dopiero jak go zwyzywam przy jego matce to sie raczy odezwac, ale za zadna strona sie nie opowiada a ja z jego matka sie kloce jak wsciekle psy...
Anitt zgadza się :tak:zastanawiam się czy on kiedykolwiek odetnie sobie pępowinę.Niby jest dorosły prowadzimy wspólne zycie ale mamusia musi o wszystkim wiedzieć tzn ona go ciagnie za język a ta papla gada co mnie doprowadza do furii:wściekła/y:

HELP
potrzebuje pomys na maly prezent dla 7 letniej dziewczynki i 9 letniego chlopca
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a na jaką okazję i co lubią dzieci?
 
beat bez okazji porostu jestesmy zaproszeni na grilla i wydaje mi sie glupio przyjsc bez jakiego drobiazku dla dzieci ........ nie mam pojecia czym sie interesuja !! i w tym klopot
w sumie dla dziewczynki to juz chyba wiem ale dla chlopaka ..........??????????
 
A ja mam pytanko.
Czy któraś z was używa depilatora i może jakiś polecić? Albo czy wogóle polecacie depilator? bo mnie już wnerwiają te włoski na nogach:wściekła/y:
maszynką muszę najrzadziej to co dwa dni się męczyć:baffled:
 
Ja mam brauna silkepila, dostałam go 10 lat temu i jeszcze działa:baffled: Jest dość prymitywny w porównaniu do tych, które są teraz, ale dla mnie wystarcza. Ja polecam depilator:-)
 
reklama
Do góry