reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Wisienko moj tak nie ma :) Lubi siedziec jak go posadze, juz nawet w baby clinic jak bylam w zeszlym tygodniu to go wazylam na siedzaco. Tylko teraz mam gorszy problem, bo jak chce go posadzic to on chce stac i sie z nim siluje :p Dopiero jak juz prawie lezy na pleckach to laskawie zgina nogi.
 
Mirka musze o czyms takim pomyslec. W ogole gdybym to ja kupowala lozeczko a nie rodzina P to bym chyba wolala turystyczne.


Poddalam sie, puscilam malemu bajki i oglada :| Nie ma na niego innej rady dzisiaj.
 
Mirka chcialabym cos niskiego, zebym jeszcze mogla go widziec jak leze na lozku :) juz wczoraj zdjelam ochraniacz z jednej strony. Nie wiem jakie ty masz, ale przy moich Domis i tak moze wsunac nozke.


Kurcze znowu mi sie cos z serduchem dzieje :/

Tylko my zostalismy bez zeba??
 
anitt nie chcemy wziąść kredyt w polsce i w polsce kupić kieszkanie, aby Davidek czy ja mieli gdzie wrócić jak by nam tu nie pasowało, pozatym Dannemu tez sie podoba w polsce i mowi ze jak bedzie na emeryturze to sie przeniesiemy.
kiedys planował ze tu by zarabiał a w polsce mieszkał, ale ja znam siebie i nie wytrzymałabym w takim zwiazku.
My tez nie mamy jeszcze zęba, a co ci sie z sercem dzieje??????????:confused:
 
Ja myslalam ze w UK chcecie kupic dom, bo ci sie tu bardzo podoba :)
A zdolnosc kredytowa napewno macie, tylko zrobcie sobie creditcheck. Mozna to przez neta zrobic, kosztuje jakies 12 funtow.

A z serduchem nie wiem co jest, chwilami staje heh. Jakas arytmia czy cosik?
 
Witam kobitki ,:blink:
ja tylko na chwilkę przywitać się i zaraz uciekam bo dużo pracy mnie jeszcze czeka dzisiaj , jutro przychodzą do nas znajomi męża na tego 30-tkowego grila i musze dzisiaj wszystko zrobić:baffled: bo mężu juutro jest do 13 w pracy , na 15 idziemy na imieniny do mojego taty a na 18 do nas przychodzą goście:rofl2::no:, uff ,już mi sie odechciewa wszystkiego:crazy: , do tego mała jest chora i wzwiązku z czym marudna i płaczliwa :-(, a jak zwykle wszystko na mojej głowie , mój meżuś doprowadza mnie do szału ostatnio, i nie wiem jak długo jeszcze będe spokojna zanim wybuchne wrrrrr,:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:

poczytałam co u was żeby być na bieżąco, nie mam nawet czasu żeby zaglądać :-),
niestety nie poodpisuje , :-(

życzę wszystkim miłego weekendu :-D:-D:-D:-D

zaglądnę pewnie dopiero w niedzielę :-(

pa pa
 
anitt chciałabym tu, ale tu są domy cholernie drogie i nas na to nie stać,\
a z serduchem koniecznie się wybież do lekarza

dziunia to widze że będziesz miała zajęty dzien - uwuielbiat tak czasem jak gdzieś ide czy ktoś przychodzi i się coś dzieje
 
reklama
Beata a co ty taka obrażona na męża? powinniście się cieszyć sobą a nie obrażać
ja sobie nie wyobrażam nie odzywać się do mojego 2 dni, chyba serce by mi pękło z żalu
Wisienka Lilka Anineczko no niestety tak mamy nie wiem czemu tzn wiem tesciowa wtrąca się i zawsze mnie musi wk...ć a wtedy szaleję i jemu ze nie potrafi sie postawić i jest cipa obrywa się.A widzę ze się nie przejmuje to mam to gdzieś serce mi juz nie pęka kiedyś tak a teraz mam to gdzieś :tak:
Kurcze jak sobie czytam co wy macie z rodzinkami, to az mi sie zal robi :/ W mojej rodzinie zawsze jest zgoda, nikt sie nie kloci a juz mowy o tym zeby ktos sie do siebie nie odzywal nie ma. No ale u mojego P. jest calkiem inaczej. Tam to co chwile ktos ma pretensje do kogos, ale ja juz to zaczelam olewac. Kiedys probowalam byc mila i zyc w zgodzie, ale wiem ze sie tak nie da, wiec wale wszystko prosto z mostu i nie mam zamiaru udawac ze jestem milutka. U nich niewiadomo co mowic, a czego nie, bo wszyscy dookola sie oklamuja :/ Przy naprawde banalnych sprawach. Ja nie rozumiem tego co oni robia i wiem ze nigdy sie w tym nie odnajde i nie mam zamiaru byc taka jak oni. A tesciowa... Bira, witaj w klubie. Szkoda gadac po prostu. Kiedys moze opisze na pogryzionym jak wygladal moj urlop :/ Nie chce znac tej baby po prostu i ciesze sie ze jest daleko.
Anitt witaj w klubie które maja super tesciową:baffled:

Jest blaszka :-):-):-)
Wyszła po drzemce i po solidnym śniadaniu :-D:-D:-D
Kurcze ostre kanty miała nieźle :szok:
Zachowałam na pamiątke :laugh2::laugh2:

Jedziemy :tak::-D

bira kurcze super laska z Ciebie.
Nie dasz sobie w kasze napluć.Super ;-)
Anineczko no to super jedźcie wypocząć;-)

Mirka chcialabym cos niskiego, zebym jeszcze mogla go widziec jak leze na lozku :) juz wczoraj zdjelam ochraniacz z jednej strony. Nie wiem jakie ty masz, ale przy moich Domis i tak moze wsunac nozke.


Kurcze znowu mi sie cos z serduchem dzieje :/

Tylko my zostalismy bez zeba??
Anitt ja nie mam ochraniacza i zębów u nas też brak:-)

Witam kobitki ,:blink:
ja tylko na chwilkę przywitać się i zaraz uciekam bo dużo pracy mnie jeszcze czeka dzisiaj , jutro przychodzą do nas znajomi męża na tego 30-tkowego grila i musze dzisiaj wszystko zrobić:baffled: bo mężu juutro jest do 13 w pracy , na 15 idziemy na imieniny do mojego taty a na 18 do nas przychodzą goście:rofl2::no:, uff ,już mi sie odechciewa wszystkiego:crazy: , do tego mała jest chora i wzwiązku z czym marudna i płaczliwa :-(, a jak zwykle wszystko na mojej głowie , mój meżuś doprowadza mnie do szału ostatnio, i nie wiem jak długo jeszcze będe spokojna zanim wybuchne wrrrrr,:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:

poczytałam co u was żeby być na bieżąco, nie mam nawet czasu żeby zaglądać :-),
niestety nie poodpisuje , :-(

życzę wszystkim miłego weekendu :-D:-D:-D:-D

zaglądnę pewnie dopiero w niedzielę :-(

pa pa
Dziunia miłego grilowania;-)
 
Do góry