reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

piatkowy wieczor a ja w tej zakichanej wiosce gnije... tu wszyscy sasiedzi chyba juz spia. Bylam z psem na dworze przedchwilka i wszedzie w oknach ciemno :dry: ..tylko u mnie nie :happy2:
niby 28km od mojego miasta gdzie mieszkalam cale zycie, w takich chwilach jak ta pragne wracac i mam w d..ie te 70metrow :dry:
hmmm skad ja to znam???
A haaaa mam identyczna sytuacje!!!
 
reklama
Lilka A jak wychodzilas z nia na spacerek to nie dmuchnol w nia wiatr, albo nie przestraszyla sie czegos w srodku dnia?? Ja mialam tak samo z moim Mateuszem. Tak samo sie darl i nie wiadomo co mu bylo. To wlasnie podpowiedziala mi moja ciotka. I rzeczywiscie uwazam teraz i nic takiego sie nie dzieje. Dzis tylko obudzil sie z placzem, chyba mu sie cos przysnilo:dry:. A i czasem tak ma jak obudzi sie, a ciemno w pokoju jest, boi sie ciemnosci, wiec mu lampke zostawiam nocna zapalona..
Nie wiem, moze dlatego..:cool2:


uffff wypila mleczko i spokojnie dala sie polozyc

wiesz co Waszka...wczoraj bylismy na dlugim spacerze
i dziwilo mnie ze lezala sobie z otwartmi oczami bo zazwyczaj spi
moze cos faktycznie z tego....hmmm
 
Lilka Moze to wlasnie ten nadmiar wrazen nowych i dlatego sni jej sie to po nocach.. Mateusz juz od dawna wlasnie tak spedza spacery, zasypia dopiero przed wejsiem do domu:dry:. Wczoraj bylismy na zakupach w Blanchardstown w centrum handlowym caly dzien i nic.. Pewnie dlatego, ze juz go przyzwyczilam:-D. Charakterek to on ma, uwielbia byc w centrum uwagi, a po sklepach prowadzalam go juz od 8 tygodnia. Jak zaczarowany patrzy na te wszystkie kolory i swiatelka.. Tylko ślini się potwornie!! Wczoraj po 5 minutach mial mokre rekawy i dekold. Nie chce smoczka- uwielbia te swoje piesci:cool2:
Mam nadzieje, ze jej to przejdzie:tak:. I juz niedlugo przespisz calutka nocke:-).


A tak apropos snu, to odkrylam, ze jak daje mu na wieczor zupke z marchewki to cala noc przesypia!!:-) Daje mu ja o 20 i spi az do 6 rano:tak:.
No i pewnie dlatego miesiaczki dostalam....:dry::sorry2::cool2:
 
bry
u mnie od rana sloneczka jakies zawstydzone, kuka czasami zza chmur.... za to wiatr hula na calego :dry:
to identycznie jak w Bydzi:tak:

dobry dzień

dzieci chore
Samuel ma gorączkę a Marcel kaszlu ciąg dalszy
masakra
od poniedziałku mam tyle spraw do załatwienia przed powrotem do pracy
a wszystko się na łeb wali
do tego ostatnio non toper kłócę się ze Sławkiem-ale mnie gościu irytuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
brrrrr


 
reklama
Dzien doberek:-)

Co do mam cycowych;-) to zapomnialam o Jagodzie:-p, a z tego co pamietam to tez karmi Blaneczke piersia...:-):-)

Pati, ale super, 4 literki... tez bym tak chciala:tak: a swoja drogą super auto:-):-):-)

Lilka, u nas nocki tez jakoies kiepskie... Oskar juz od kilku dni wstaje k. 1szej, 4tej i 8mej... szok:szok: a bylo juz tak cudnie:sorry2:

Larvuniu, rozumiem Cie... miasto to miasto ...ale tak tojuz jest zawsze cos za cos... a 70 metrow to jednak cos:tak::tak:
 
Do góry