reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

witam

anineczka Nie tylko Ty nie ogladasz:sorry2: Ja tez nie mam polskiej tv:-(.
. Kupilismy mu jego wlasny!:tak: W Irlandii mozna kupic w SMYTS'ie albo ARGOSie komputerek dla dzieci od 6 mioesiaca. FIrma To Vtech. :-)

ja tezn nie mam polskiej tv bo jak :sorry2: my mamy wykupionu pakiet sky movie i czesto wyporzyczamy filmy na dvd z lovefiil.
waszka moglabys dac numer art, tego kompuyetrka z argosu, tez bym malemu kupila.

my juz po zakupach,.......ach jak ja kocham weekendowe zakupy, chyba jestem uzalezniona, bo jak musze siedziec w domu w weekend to mnie roznosi i wkurzona i obrazona na caly swiat jestem :dry::cool2:
wydalam prawie 100 funciakow a najlepsze jest to ze sobie tylko 1 spodnie kupilam, reszte na malego poszlo, juz sie zsmieje ze ma wiecej ciuchow niz ja :-D

pati zdroweczka dla chlopakow
lilka wspolczuje, wiem jak moze wkurzac brak snu, ja kocham spac :-) cierpliwosci zycze

anulka my mamy toyote 2,5 i pali 1,5 litra na 1 mile wiec to bedzie ok 1 litr na 1km


milego weekendu
 
reklama
anulka my mamy toyote 2,5 i pali 1,5 litra na 1 mile wiec to bedzie ok 1 litr na 1km


:-D:-D:-D Wisienko... to w takiem razie nasza meganka oszczedniejsza:-D:-D:-D zartuje, cos chyba zle Ci sie napisalo:-) 1litr na kilometr, to na 100 km hmmm... 100 litrow:-D...


My dzis zaliczylismy zakupy w markecie, a potem 2 godzinki spacerku - poszlismy na cmentarz do mojego dziadka, zapalilismy znicze i powolusiu wrocilismy do domku. Pogoda dopisala choc wiatr jak cholera;-) ...a tak odnosnie wiatru, to noce masakra... teraz (po adaptacji poddasza)spimy na gorze, wiec wiatr slychac jak nigdy - a dzis cala noc tak wialo, ze balam sie ze nam dach zerwie:-p:-p
Pamietam, ze Jagoda pisala, jak to u nich wietrznie czasem i ze Blaneczka nie moze wtedy spac... moze i moje malenstwo tez tak ma i dlatego te ostatnie noce takie kiepskie...
A wlasnie Jagoda... co u Was??? cos dawno Cie nie bylo...:baffled:

Jolie, jak tam torcik? Wszystkiego naj dla mezusia:-):-)

zmykam na Milionerow:-):-)
 
no wlasnie co sie dzieje z jagoda, sugar i krecikiem? bo misia nas podczytuje ale nie ma czasu odp .a reszta???
 
sorka, mialo byc 1,5 litra na 10 mil :zawstydzona/y: wiec wychodzi 1 litr na 10 km czyli 10 litrow na 100 km :tak::-) to tak jak twoja meganka, pali jak smok :sorry2: ale moj jest strasznie sszybki wiec moj facet nie narzeka
 
Witam wieczorkiem :tak:

Amanda od wczoraj strasznie się ślini (założyłam jej śliniak bo całe ubranko zaśliniła ):dry: do tego w nocy się z 4 razy budziła i marudziła :-(a jak podałam jej pierś to nie chciała tylko piąstkę do buzię pchała jakby chciała się podrapać :confused:
Coś mi sie wydaję że to już się rozpoczęło u niej ząbkowanie :baffled::sorry2:

Poczytam teraz co u Was :tak:
 
kochane do juterka....
mezus zaraz z pracy wraca bedzie podlaczal nowy modem, bede miec w koncu szybsze lacze :tak::-D:-D:-D nareeeeeeeeeeeszcie :cool2:
heheheheh przypomnial mi sie jeden artykul:
".....szybkosc dostepu do zasobow internetu, jaka oferujecie, spowodowala, ze stalem siezupelnie innym czlowiekeim. Zauwazylem ze wiele spraw mozna odlozyc na pozniej, ze utro tez jest dzien. Zaczolem dostrzegac wokol mnie swiat, o ktorym w codziennej harowce na cudze marzenia juz dawno zapomnialem. ................... W trakcie otwierania sie stron, ktore czesto z powodu wolnego transferu wygasaja, mam czas na rozmowe z dziecmi, zauwazam piekno przyrody przechadzajac sie po balkonie,noca podziwiam konstelacje, obserwuje spiaca zone wspominajac studenckie czasy. ...........................Tak przyznaje bylem uzalezniony od 512 kb/s. Wolniejszy transfer powodowal, ze zachowywalem sie jak w ataku bialej goraczki. ...... Zastanawiam sie , czy jak net przyspieszy, dotrzymam mu tepa"
to w skrocie hehehehe ;-)
larvunia niezły ten artykuł nie ma co he he :-):-)

A w autach nie pomoge bo po pierwsze nie mam prawka ( a czas najwyzszy zrobic :dry:)
A po drugie mamy sluzbowe auto i nigdy nie lalismy do niego ropy ;-)
też nie mam jeszcze prawka chociaż robiłam ale niestety 3 razy oblałam i wstyd się przyznać odpuściłam :sorry2::baffled: ale może nie długo znowu się zabiorę bo szkoda włożonej już w to kasy :confused:
 
czesc mamcie

dzisiejsza noc tez masakryczna,ale z taka poprawa ze mi mala sie budzila czesto gesto ale juz tak nie plakala jak ostatniej nocy
no ale zdechla jestem bo nie wyspana

teraz znajomy u nas jest i zaraz zacznie sie seans filmowy :happy2:
najmlodsze punkt 19 poszlo juz spac
a starsze oglada Kubusia :dry: i spac niet :dry:
 
Cześc laski. Nie odzywaa się wczoraj, bo miałam megamigrenę, Nawet Ingą nie byłam w stanie się zająć:baffled:

Anulka, Women, ja już nie jestem cyckowa:-( Poległam na pacu boju. Mleka starcza mi na max dwa krmenia nocne, ale często nawet tyle nie mam:-( Żałuję bardzo, o chciałam karmć do przynajmniej 6 miesiaca. No cóż, może następnym razem się uda:-)

Anulka, my mamy mondeo z 96 i to dziadostwo pali jak smok... po mieście 16l gazu a w trasie 12:baffled: Na wiosnę chcemy kupić lagunę w dieslu.

Lilka, współczuję tych nocek. My niedawno też mieliśmy całodzienny koncert. A to na szczęście był jednorazowy incydent.

Jutro mąż sobie jedzie spowrotem do Holandii:-( Kur...ca mnie bieze już na to wszystko. Wyć mi się chce, bo znowu zostaję sama:no:
 
reklama
bira .... ja mialam migrene przez 2 ostatnie dni ... wczoraj bylo ok ... a dzis znowu
ja jestem jak barometr tylko sie pogoda troche zmienia albo wieje silny wiatr i ja juz do niczego sie nie nadaje ... jest mi niedobrze, mam swiatlowstret i koszmarny bol glowy
to jest tez jeden z powodow dlaczego chce zakonczyc karmienie piersia ...... bo te tabletki co mozna brac karmiac to jest zart ... ja nawet ich nie biore bo i tak nic nie pomaagaja wiec po co sie i dziecko truc
jutro podobno ma byc prawie 20 stopni u nas ... wiec nic dziwnego ze mnie boli glowa
 
Do góry