reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dobry wieczór:-) ja też idę spać:-) mieliśmy małą imprezkę ze znajomymi:-) a mój mężus był na piwku z kumplami:-) hehe
fajne są imprezki bez mężusia:p

klorowych snów:-) ide karmić Kapika:-)
 
Hania wyje jakby ze skory ja kto obdzieral:-(
tak bylo dzisiejszej nocy jak obudzila sie na kamrienie
z tego wszystkiego nic nie wypila,co 5 minut plakala bo smoczka wypluwala
wiec co chwile wstawalam

ale mialam dosc!! bo co przysnelam to mnie budzil placz....nerwa mialam w zenicie

potem spala do 12.00:baffled: z jednym karmieniem o 8.00

teraz kladlam ja spac i znowu to samo....az sie boje jej pobudki w nocy...

nie wiem co to moze byc....zabki??? slini sie ostatnio jak szalona,ze sliniaki musi nosic....ale moze cos ja boli
ach nie wiem:baffled:
 
piatkowy wieczor a ja w tej zakichanej wiosce gnije... tu wszyscy sasiedzi chyba juz spia. Bylam z psem na dworze przedchwilka i wszedzie w oknach ciemno :dry: ..tylko u mnie nie :happy2:
niby 28km od mojego miasta gdzie mieszkalam cale zycie, w takich chwilach jak ta pragne wracac i mam w d..ie te 70metrow :dry:
 
anineczka Nie tylko Ty nie ogladasz:sorry2: Ja tez nie mam polskiej tv:-(. Mielismy cyfrowy Polsat, sciagnelismy specjalnie z Polski i wiecie co, Okazalo sie ze nie odkodowali nam dekodera i nie mielismy zadnych programow!!:wściekła/y::angry: Normalnie abonament oplacony a oni sobie w kulki polecieli. Musielismy teraz odsylac do Polski, dekoder do reklamacji. Tam dopiero go odkodowali, ale teraz juz mi sie tv odechcialo:baffled:. Mam jeszcze filmy na plytkach, ale nie bede ogladac, bo mezusia nie ma( w pracy ) a bez niego to nie ogladanie..
Co do pozwalania dziecku na ogladanie, to czasem pozwole mu popatrzec w monitor komputerka. Ale ostatnio wpadlam na lepszy pomysl... Kupilismy mu jego wlasny!:tak: W Irlandii mozna kupic w SMYTS'ie albo ARGOSie komputerek dla dzieci od 6 mioesiaca. FIrma To Vtech. Jest świetny, a Mateusz mimo, ze jeszcze za maly to juz kapuje, ze trzeba nacisnac przycisk zeby gralo i naciska:szok::-D. Tak wiec ja mam swojego laptopa, a on swojego:-)
 
Hania wyje jakby ze skory ja kto obdzieral:-(
tak bylo dzisiejszej nocy jak obudzila sie na kamrienie
z tego wszystkiego nic nie wypila,co 5 minut plakala bo smoczka wypluwala
wiec co chwile wstawalam
az nie wytrzymalam i taka lacina u mnie polecilaa ze az K. mnie chamowal :baffled:
ale mialam dosc!! bo co przysnelam to mnie budzil placz....nerwa mialam w zenicie

potem spala do 12.00:baffled: z jednym karmieniem o 8.00

teraz kladlam ja spac i znowu to samo....az sie boje jej pobudki w nocy...

nie wiem co to moze byc....zabki??? slini sie ostatnio jak szalona,ze sliniaki musi nosic....ale moze cos ja boli
ach nie wiem:baffled:

a ja czuje sie mega senna i nie moge patrzec na mieso...wiec moje nadzieje ze nie jestem w ciazy sie naprawde coraz bardziej rozdmu****a
bo jakos dzisiaj mam nastawienie na NIE na obecna ciaze i szlag mnie trafia ze wpadlam!!!!!!!!
a to dlatego ze mam dosc wstawania w nocy....kiedy ja sie wreszcie wyspie?????
chyba za dwa lata:baffled:
Lilus biedactwo :-(
Moze ziemniaczek jej nie podpasowal??
Tak mi Ciebie zal:-:)-(
Jezeli urodzisz nastepna dziewuszke to daj mi ja :sorry2::sorry2::sorry2:
Ja tak bardzo pragne miec coreczke:sorry2::sorry2:
 
anineczka Nie tylko Ty nie ogladasz:sorry2: Ja tez nie mam polskiej tv:-(. Mielismy cyfrowy Polsat, sciagnelismy specjalnie z Polski i wiecie co, Okazalo sie ze nie odkodowali nam dekodera i nie mielismy zadnych programow!!:wściekła/y::angry: Normalnie abonament oplacony a oni sobie w kulki polecieli. Musielismy teraz odsylac do Polski, dekoder do reklamacji. Tam dopiero go odkodowali, ale teraz juz mi sie tv odechcialo:baffled:. Mam jeszcze filmy na plytkach, ale nie bede ogladac, bo mezusia nie ma( w pracy ) a bez niego to nie ogladanie..
Co do pozwalania dziecku na ogladanie, to czasem pozwole mu popatrzec w monitor komputerka. Ale ostatnio wpadlam na lepszy pomysl... Kupilismy mu jego wlasny!:tak: W Irlandii mozna kupic w SMYTS'ie albo ARGOSie komputerek dla dzieci od 6 mioesiaca. FIrma To Vtech. Jest świetny, a Mateusz mimo, ze jeszcze za maly to juz kapuje, ze trzeba nacisnac przycisk zeby gralo i naciska:szok::-D. Tak wiec ja mam swojego laptopa, a on swojego:-)
Hmmm.Jak to sie nazywa dokladniej?
Wiesz Waszka,fajnie,ze jestes z nami :-)
A jak daleko jest twoja miejscowosc od Newcastle?
 
Lilka A jak wychodzilas z nia na spacerek to nie dmuchnol w nia wiatr, albo nie przestraszyla sie czegos w srodku dnia?? Ja mialam tak samo z moim Mateuszem. Tak samo sie darl i nie wiadomo co mu bylo. To wlasnie podpowiedziala mi moja ciotka. I rzeczywiscie uwazam teraz i nic takiego sie nie dzieje. Dzis tylko obudzil sie z placzem, chyba mu sie cos przysnilo:dry:. A i czasem tak ma jak obudzi sie, a ciemno w pokoju jest, boi sie ciemnosci, wiec mu lampke zostawiam nocna zapalona..
Nie wiem, moze dlatego..:cool2:
 
reklama
Anineczka ziemniaczek napewno nie,bo to sie zaczelo juz dzis w nocy,
ok musze leciec bo wlasnie juz wyje:baffled:

a ja polsatu nie mam od pazdziernika bo dekoder sie popsul:baffled:

dobranoc
 
Do góry