reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

A ...to chyba jest nas mam cycowych tylko 5...

Aluśka
Pusia
Misia
Wisienka
...i ja;-)

no i częsciowo Larvunia:tak:

Wisienko milego ogladania telewizji, hmmm ja od poczatku ciazy do teraz uwielbiam lody.... mniam:-p:-p:-p
 
reklama
Mirka dzieki;-) tez mysle, ze chyba tylko ostala se Misia, Wisienka i Larvunia (choc juz powolutku z koniecznosci cyca przejmuje butla)no i ja;-) ...malutko nas:-(

Beatko, karmie i bede karmic - nawet to bardzo lubie, synus tez:-D

Larvuniu, zycze mega szybkiego lacza:-) a artykul super:-D

Dziewczyny ja z zupelnie innej beczki:-p:-p
...jak Wam srednio pala auta?? My mamy meganke 1,6, 99r. i pali nam k.10 litrow benzynki w miescie... szok ...normalnie nie wiem czemu:baffled: ...jak czytam, ze autko komus pali 5-6 litrow oleju napedowego, to chyba chce diesla... no i nie wiem... choc boje sie, ze diesel wcale nie bedzie tanszy w eksploatacji... tylko zwyczajnie przereklamowany... moze cosik mozecie poradzic??

Ja mam fiata Pande z tego roku i pali mi około 10l gazu wiec jezdzi sie prawie za darmo,ok ja uciekam bo film leci rekalmy sie skończyły,do pozniej kochane.
 
Hej laseczki!

Ja jestem umordowana na maksa, ten i wczorajszy dzień to jakiś cyrk. Nie chce mi się palcem ruszyć. A jeszcze na mnie pranie czeka do powieszenia. Zastanawiam się czy by nie zatrudnić jakieś pani sprzątającej do niektórych prac domowych. Tylko czy trafiłabym na taką, która by robiła dokładnie tak jak ja a nie na "odwal się" :confused:


100 lat dla Marcelka Pati!

pooh-rumbly-2006.jpg


Dziewczyny, tak czytam i licze ile nas jeszcze karmi tylko cycem?
...bo wiekszosc babelkow juz posamkowalo mleczka z butli i w ogole soczki, deserki...
My mamy swietna pania doktor i polecila by dokoncza piatego miesiaca byc tylko na mleczku mamy... no chyba, ze sie upre to mozna juz podawac cos innego, ale nie upieram sie, gdyz pasuje nam ta lekarka - sama niedawno urodzila malucha... i tak mysle, ze pewnie wie co mowi...

ja! sam cyc i więcej nic :-) jak skończy 6 miesięcy to spróbujemy coś innego niż tylko mleczko.


Widzę że dyskusja o TV była. Ja moim dzieciom pokazuję TV od I roku życia. Dlatego że w Tv leci papka informacyjna a takim maluchom poniżej roku tylko się miesza w głowie (po co oglądać coś czego się nie rozumie).
Nawet jeśli chodzi o mini mini - ja dopiero teraz Wikowi puszczam starannie dobrane programy na dłużej niż 15 minut, pierwszy raz oglądał teletubisie kiedy właśnie skończył roczek i były to 15 minutowe sesje oglądania.
Uważam że to zdecydowanie za wcześnie, ale każda robi jak uważa.
Ja czytam dużo Wiktorowi, pośrednio również Igorowi, bo on słucha kiedy czytam. Owszem są momenty kiedy telewizja jest włączona przy dzieciach, ale nigdy nie włączam Igorowi specjalnie TV żeby sobie pooglądał :no:

Tak samo ze zbyt wczesnym sadzaniem dziecka. Cokolwiek by nie przytaczać i tak znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że ktoś tak kiedyś robił i wszystko było ok. Może to moje zboczenie zawodowe, bo na studiach miałam i psychologię i pedagogikę a cała tematyka moich studiów dotyczyła ludzkiego ciała, jego rozwoju i "naprawiania". Tak więc nie traktujcie mojego zdania jako atak na mamy które robią inaczej niż ja, po prostu wyraziłam swoje zdanie ;-)
 
reklama
Widzę że dyskusja o TV była. Ja moim dzieciom pokazuję TV od I roku życia. Dlatego że w Tv leci papka informacyjna a takim maluchom poniżej roku tylko się miesza w głowie (po co oglądać coś czego się nie rozumie).
Nawet jeśli chodzi o mini mini - ja dopiero teraz Wikowi puszczam starannie dobrane programy na dłużej niż 15 minut, pierwszy raz oglądał teletubisie kiedy właśnie skończył roczek i były to 15 minutowe sesje oglądania.
Uważam że to zdecydowanie za wcześnie, ale każda robi jak uważa.
Ja czytam dużo Wiktorowi, pośrednio również Igorowi, bo on słucha kiedy czytam. Owszem są momenty kiedy telewizja jest włączona przy dzieciach, ale nigdy nie włączam Igorowi specjalnie TV żeby sobie pooglądał :no:

Tak samo ze zbyt wczesnym sadzaniem dziecka. Cokolwiek by nie przytaczać i tak znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że ktoś tak kiedyś robił i wszystko było ok. Może to moje zboczenie zawodowe, bo na studiach miałam i psychologię i pedagogikę a cała tematyka moich studiów dotyczyła ludzkiego ciała, jego rozwoju i "naprawiania". Tak więc nie traktujcie mojego zdania jako atak na mamy które robią inaczej niż ja, po prostu wyraziłam swoje zdanie ;-)
zgadzam sie z toba misia:tak:i to chyba tez moje zboczenie zawodowe:-p
 
Do góry