reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Asix przyślij troche zapiekanki:-)

mały śpi już 3,5 godzinki:-)

Mircia ja nie pomogę:-( mój chyba nie ma kolki zbyt bolesnej ...przynajmniej narazie...oby tak dlaej...bp nie krzyczy a z tak bardzo..:-)

a ja się o 17 z mamą na zakupy umóiłam :-) musze coś mezusiowi na mikołaja kupić;-)
odciągnęłam mleczko:-) więc zostanie z zaopatrzeniem:-) a niech sobie radzi:-) hehe

a jutro Kacperek u męzusia w pracy paczke dostanie na mikołaja:-) ale rodzice będa mieć słodyczy:-)
 
reklama
no Larvunia to wypijemy kawke:-)
jak mój młdy pozwoli:-) heheh

co do karmienia cycem to ja mialam rozmowe z pediatra w szpitalu ze to jakies stare przesady ze karmienie cycem jest najważniejsze...ona mowi ze swoje dzieci wykarmila butla i suepr sie maja:-) wiec dlatego ja cały czas mam NAN w pogotowiu:-) narazie mlody je pokarm mam to nie daje...ale nie bede miala żalu jak przejde na butle:-) po rozmowie z ta kobietka naprawde uwazam ze wszystko dobre:-) wiec ELbra luzik:-)

Lilka balwan cudowny:-)

no i wreszcie jakis normalny lekarz!!
przeciez te mleka modyfikowane maja wszystkie wit. i skladniki mineralne.. ja wlasnie jak karmilam mlekiem modyfikowanym mialam wrazenie ze teraz moje dziecko dostaje wszystko!! bylo spokojniejsze i jadlo co 4 h jak w zegarku

piers jest ok,nie mowie ze nie,ale ta presja jest straszna....i np. na mnie w PL podzialala tak ze przeszlam na butle

a tutaj ? tutaj to jeszcze na porodowce jak urodzilam Hanie dopiero co spytali sie czy bede karmic piersia,jak powiedzialam ze tak to mi ja przylozyli do piersi
na kontroli jak bylismy to powiedzialam ze mala dostaje piers i 1-2 razy butle
pielegniarka zapytala sie czy mam jakies klopoty ze daje butelke? no i powiedzialam o bolu piersi itd.
okazalo sie ze plesniawki mi je faktycznie zainfekowaly,bo teraz juz mnie nie bolą......no i karmie dalej :happy2:
ale mowie wam ze jakby tutaj mieli takie podejscie z jakim spotkalam sie w PL to bym przestala karmic ze zwykłego zniechecenia.....


dzieki dziewczyny za komplementy na temat mojego balwana :-)
nie uwierzycie ale to moj pierwszy balwan w zyciu!!!:-D:szok:
a snieg narazie tez mnie rajcuje i ten pejzaz,ale poczekajcie jak bede jeszcze wyzywac na to :-D:-D:-D
bo tu snieg pada do kwietnia :tak::szok::szok::szok:
 
hej dziewczyny
my dzis na spacerku i zakupach byliśmy i kurcze tak jak siedziałam całe 2 tyg w domu to pediatra nie przychodził,a dzis akurat w momencie kiedy wyszlismy na godzine to był,cholera,ale zadzwoniłam i umowilam nas na wizyte w czwartek,wiec bedziemy wiedzieli jak sie mały miewa.

Elbra kochana,strasznie Tobie wspolczuje tego zapalenia.Pamietam jak moja siostra miala zapalenie piersi,bo mału przeniusł jej gronkowca na sutek i strasznie sie paprało,skonczylo sie zabiegiem.Ale mam nadzieje ze u Ciebie wszystko bedzie dobrze.

Co do spania,malucha to moj tez czasami spi nie spokojnie a czesem jak aniołek az chodze i sprawdzam czy oddycha.

Powiedzcie dziewczyny czy wy codziennie kąpiecie swoje dzieci?
 
Witam

Asix rzeczywiscie bedzie lepiej jak polozna obejrzy pepuszek malego, bo strasznie dlugo trzyma mu sie ten kikut, az nie moge uwierzyc :szok: mojemu odpadl w 4 dobie :-) w pierwszy dzien nic z nim nie robilam, a w 2 dobie zaczelam smarowac tylko po kapieli spirytusem jak pati pisala i super zadzialalo :-D dzieki Pati jeszcze raz.

My dzis zaliczylismy 2 spacerek i kolka zadzialaly jak trzeba:tak: w koncu :dry:
Bylismy u poloznej to jak pobierala krew z pietki to moj malutki nawet nie zaplakal, jest strasznie dzielny. I polozna mnie pochwalila ze dobrze karmie, bo maly juz przytyl tyle co normalnie 2 tygodniowy bobas :-D :-D


Sabina a moj na odwrot - juz 2 dzien daje mi sie w koncu wyspac :-D :-D
 
Hej
Jeszcze nie czytalam co popisalyscie,nadrobie wieczorkiem.
Przyszlam sie pochwalic :-D ze moj mlody po dzisiejszym wazeniu przybral od urodzenia 1,580gr :szok::szok::szok:
Tak wiec na dzien dzisiejszy mamy 4,580 :tak:
Grubasek :sorry2:
 
no witam!!!
elbra,sabina-zapiekanke moge podeslac,bo jeszcze pol zostalo :-D

wisienka-ja nie wiem co z tym pepkiem,ale polozna mowila,ze na odpadniecie kikuta nie ma reguly,tylko przeraza mnie ten zapach-zreszta i tak chyba skontaktuje sie z polskim lekarzem,bo ta sluzba zdrowia mnie normalnie dobija!!:wściekła/y::wściekła/y::no:
jakos im juz nie ufam!!!

dobra ja juz spadam,bo maly mi padl,a ja mam jeszcze prasowanko...
 
Powiedzcie dziewczyny czy wy codziennie kąpiecie swoje dzieci?

Ja kąpię codziennie. Moja mała to uwielia i po kąpanku śpi grzecznie przez ok 3 godziny, więc mam wakacje;-) Normalnie jest nie do zniesienia z tym spaniem...

Lilka jaki bałwan. Ja już nie mogę sie doczekać śnieżku u nas. I świąt:-) W tym roku wigilia jest u nas. Mama trochę mi pomoże z przygotowaniami i będzie super.

Anineczka Twój synuś pięknie rośnie. Inga od orodu przytyła 1,5 kg. waży już 5 kg. Wierzyć się nie chce. Choć mój kręgosłu zacza już odczuwać wagę młodej.
 
Hej dziewczyny! Normalnie mam dość!:-(

Mateusz spałdziś przez cały dzień tylko trzy godziny, dwie na spacerze i jedna w domu po. :szok::szok: Marudził w nocy i nie śpi od 9 rano. Jestem totalnie niewyspana, gdy zamykam oczy zasypiam, a przecież nie mogę:no::-(. NIe mam sily sie juz nim zajmować, dobrze, że jest moja mama, bo nie wiem co bym zrobila:-(. Jak to możliwe, że trzy tygodniowe dziecko nie śpi cały dzień:eek::szok:. Załamka, naprawde......
I do tego jeszcze pochlania tyle mleka. Ciągle boli go brzuszek od przejedzenia, ale weź tu nie daj cyca jak płacze:cool:. Dałam mu smoczka i ciągnie, nie chciałam tego robić, ale cóż:confused2:.
 
reklama
dziewczyny ratunku!!!!!!!chyba stalam sie smoczkiem:confused2: mala domaga sie cyca-robi dziubek i jak dzięcioł stuka mnie w ramie jak ja nosze, daje cyca to jest jedno lykniecie a reszta "smoczkowania" . nie daj Boze zorientuje sie ze nie ma cyca w buzi jest wielki placz i szukanie, probujemy smoka dac -z aventu i nawet kilka razy z nim zasnela ale nie zawsze, przewaznie wypluwa z odruchem wymiotnym:sorry2: i placz. smarowalam smoka nawet aphinem na plesniawki bo slyszalam ze dzieci lubia jego smak i dzialalo ale co za kazdym razem mam go tak smarowac??inaczej nie wezmie:confused2:caly dzien spedzilam jako smoczek i mam serdecznie dosyc!!!!!!!! nie:-:)-( radze sobie. Mialyscie tak??????pomocy:-:)-:)-(
 
Do góry