reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
ja na chwilke...
no sabina juz sie martwilam czemu ciebie z rana nie ma:tak:

a i mam pytanko-o co chodzi z ta kapiela,czemu nie mozna sie kapac??
ja sie kapie od wyjscia ze szpitala-bo w sumie nie mam prysznica tylko wanne-zreszta w szpitalu mowili ze moge brac kapiel-bo jeszcze sie specjalnie o to zapytalam-to juz sama nie wiem o co chodzi...:no::wściekła/y:
 
Dzień dobry!

Ale naskrobałyście dużo przez ten jeden dzień :-)
Elbra, współczuje serdecznie przejść, ale dołączam się do tych, które są zdania, że butla nie jest nieszczęściem, ale niejednokrotnie wybawieniem, bo oboje będziecie spokojniejsi i w związku z tym wypoczęci oraz zadowoleni:tak:.

Jolie rozumiem Twoje obawy o niechcianą pomoc, choć ja przez pierwsze dwa tygodnie czułam się pewniej jak była koło mnie doświadczona osoba, potem juz sami sobie radziliśmy i doświadczone osoby były niepożądane ;-):-)
Lilka ależ pięknie u Was, ciekawe jaka zima będzie w Polsce i jeśli będzie śnieg to czy poleży dłuzej niż 1 dzień.
Wisienka na czkawkę daje cyca, albo samo przechodzi po jakimś czasie.
Kathhe gratuluje ukończenia 30 dni:-)

Czy Wasze dzieci jak już zasną to śpią spokojnie jak aniołki czy we śnie wydaja jakieś odgłosy? Mój mam wrażenie, że często śpi jakoś tak niespokojnie, co jakiś czas wydaje jakieś stękanie, albo krzyk jakby się budził, machnie rączkami jakby się czegoś przestraszył, ale okazuje się ze to przez sen, . Nie wiem czy się martwić?

 
ja na chwilke...
no sabina juz sie martwilam czemu ciebie z rana nie ma:tak:

a i mam pytanko-o co chodzi z ta kapiela,czemu nie mozna sie kapac??
ja sie kapie od wyjscia ze szpitala-bo w sumie nie mam prysznica tylko wanne-zreszta w szpitalu mowili ze moge brac kapiel-bo jeszcze sie specjalnie o to zapytalam-to juz sama nie wiem o co chodzi...:no::wściekła/y:

Asix tu chyba chodzi o krwawienie z powodu obkurczajacej się macicy, ja na razie korzystam tylko z prysznica, bo jeszcze delikatnie krwawie, ale marzę o kąpieli :-D
 
czesc kochane
sorki ze nie czytam co u was a pisze prosto z mostu....
ZYJE :-) jakby co... poprostu z ranca mezus zawozi mnie do rodzicow do domku a odbiera dopiero ok 23.00 jak juz jestem w domku to padam na twarz i przez to nie mam czasu dla was -sorki!
nadrobie te dwa dni jutro... dzis w biegu tu zajrzalam w sumie przez przyadek dorwalam sie do neta.
mam nadzieje ze u Was wsio oki... pozdrawiam Was wszystkie, buzka!
ps. jutro od rana bede juz z Wami :-)
 
no Larvunia to wypijemy kawke:-)
jak mój młdy pozwoli:-) heheh

co do karmienia cycem to ja mialam rozmowe z pediatra w szpitalu ze to jakies stare przesady ze karmienie cycem jest najważniejsze...ona mowi ze swoje dzieci wykarmila butla i suepr sie maja:-) wiec dlatego ja cały czas mam NAN w pogotowiu:-) narazie mlody je pokarm mam to nie daje...ale nie bede miala żalu jak przejde na butle:-) po rozmowie z ta kobietka naprawde uwazam ze wszystko dobre:-) wiec ELbra luzik:-)

Lilka balwan cudowny:-)
 
Asix jestem jestem:-) tylko młody coś rośnie i coraz mniej śpi:-) hehehe
a poza tym jak śpi to pracuję no itak w kółko:-)

ale macie fajnie z chrzcinami w świeta..ja niestety mam 29 grudnia wesele rbrata i nie chce im mieszać przed ślubem..zwłaszcza że bratowa ma być chrzestną ale jeszcze o tym nie wie;-)
wiec beda po świetach:-)

a w tym roku wigilia u mnie:-) moi rodzice tesciowa brat szwagier i 2 babcie:-) ale mamka pomoze gotować:-) bo ja to lewa jestem co do tradycyjnych potraw:-) hehe
ale dam rade:-) rybkę pycha zrobie:-)

ide obiadek gotowac bo tu strasznie pustki sa..a maly jeszcze chwile śpi...:)
 
malinos-to ja juz zglupialam-to nie mozna brac kapieli-no o.k ale dlaczego????-przeciez jak mam okres to sie kapie normalnie tyle ze nie w goracej wodzie:dry::eek:

sabina-z tymi chrzcinami to dopiero w planach-bo musze isc do ksiedza i sie zapytac -ale podobno tu jest wszystko na sztuke i wystarczy ze zaplacisz-przeraza mnie to!!!
a ty juz pracujesz?? boziulku kiedy ty masz na wszystko czas???
ja dzisiaj mniej spalam po to zeby ogarnac chalupe porzadnie ,przygotowac zapiekanke i wpasc na bb no i na szczescie maly spi jak zabity-ale cos czuje ze za to nocke bede miala do du..:sorry2:

apropos pepka to zrobilam tak jak kazalas kathhe i z patyczkami zeby osuszyc bawilam sie chyba z 20 min. no i od rana maly lezy z odkrytym brzucholem-mialo sie wietrzyc-to sie wietrzy-a i dzwonila polozna to jej tak nagadalam,ze przyjdzie jutro zobaczyc ten pepek:tak:

dobra maly mi mruczy-a ja zapiekane musze skonczyc....
 
reklama
Do góry