reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

witam porannie czwartkowo:-)
kajuniu...trzymaj się słońce,kciuki mocno zaciśnięte...
będzie dobrze:tak::tak::tak:;-)


ja mam zamiar dzisiaj poprasować dzieckowe ciuszki
chociaż nie wiem jak z tym będzie bo taki zamiar mam już od dłuższego czasu:-p
teraz wyprawiłam męża do pracy
a na 10.40 muszę zawieżć synka do szkoły:cool2:
w poniedziałek byłam u lekarza
badał mnie "dowcipnie" i stwierdził że wszystko pozamykane,szyjka wysoko
także narazie się nic nie kroji
widziałam na usg malutkiego buśke,serduszko i pitolka hihi
teraz idę 2 pażdziernika na ktg
całuję wszystkie mamusie i ich brzuszki:-):-):-)

miłego dzionka

co robicie dzisiaj na obiad...
bo ja kompletnie pomysłu nie mam:-(

 
reklama
tak sobie mysle kochane, czy bedziecie za mna tesknic. Jakos 29 -30 wrzesnia bede sie przeprowadzac na nowe mieszkanko i przez jakis czas nie bede miala netu. Nie wiem ile to potrwa zanim net bedzie sprawny. Bedziecie tesknic?? :sorry2:
no pewnie ze bedziemy tesknic, kto nam bedzie tak ladnie pisal ze sie nudzi:-D;-)

dalej boję się o dzidzię, bo wiem , że nic nie wiem. Byłam w poniedziałek rano u lekarki, powiedziała, że nie wie co to może być na nodze, bo nic jej nie przypomina. Wysłała mnie do szpitala na badania, na oddział dla ciężarnych. Pojechałam i powiedziałam, że mam kłopot z nogą, więc.... zmierzyli mi ciśnienie, zrobili KTG i potem 3 godziny czekaliśmy na lekarza, który przyszedł, popatrzym na nogę i powiedział, że nie ma pojęcia co to może być, bo on jest od tego py sprawdzić czy "baby is happy" :wściekła/y: Powiedział, że na drugi dzień skontaktuje się z dermatologiem i zadzwoni do mnie i umówimy wizytę. I tyle go słyszam bo oczywiście nikt sie nie odezwał i nie wiem co robić...
Boję się.... Nawet chciałam jechać teraz na parę dni do Polski, ale jak zobaczyłam ceny biletów :szok:....... Mam dość!!!!!!
jejku Olpa zostaje ci jakos prywatnie dopchac sie do dermatologa:-(nie martw sie na zapas, pewnie to nic takiego:tak:

ines sliczna corcia!!!a jaka wystrojona:-D

kajunia trzymamy kciuki!!!!!!!!:tak:

magdoza witaj;-)

ja z moim też ostatnio bo ciągle słuch a i ogląda kampanie zero alkoholu w ciazy..a ja czasem pół lampki winka dla towarzystwa ze znajomymi się napije...nie wiem jak wy ale czy tylko ja taka niedobra jestem...i chodził i mi to ciagle wypominał jakbym wypijała ją codziennie! a nie co kilka tyg :no: aż w końu nie wytrzymałam no i się wydarłam:-) żeby się odpier...itp itd...masakra juz teraz nie napiję sie ani łyka bo normalnie alkoholika ze mnie zrobi za chwile:wściekła/y::wściekła/y:
Sabina sa rozne opinie na temat alkoholu w ciazy, ostatnio coraz czesciej panuje poglad ze wszystko przechodzi przez lozysko do malenstwa. Ja wole nie pic. Mysle ze nic zlego sie nie stalo jak czasem wypilas te pol lampki wina-wino jest akurat najzdrowsze z alkoholi. Nie czuj sie winna;-)

co robicie dzisiaj na obiad...
bo ja kompletnie pomysłu nie mam:-(

hehe ja dzis obiadek u rodzicow wiec mam luz:cool2:
Pati zrob moze cos szybkiego i prostego np nalesniki:-p:-p:-pja z checia sie pisze na nalesniory:-)

Wlasnie wrocilam z badania krwi. Jutro wizyta u lekarza:tak:
 
czesc
jednak dzis cala noc przespalam z malymi przerwami na siusiu :sorry2:
kathhe :* :zawstydzona/y:
mircia czekamy na relacje.... :tak:
pati nie mam pojecia co tu na obiedek zrobic :confused:

milego kochane!!
 
Kathe wiesz co najgorsze że sam był ze mną jak pytałam ginki o wino i powiedziała że oczywiście że lampke wina do obiadu (bo takie były jej słowa) mozna przeciez sama bym nie wpadła na pomysł żeby sie napic raz na jakis czas pół lampeczki:-) ehhh

Pati ja na obiadem schab +ziemniaczki pure +kalafirek :-) tak jakoś mnie naszło:-)

Mirka zdaj relacje:-)
 
Dzień dobry mamusie...:-)
Ja po przespanej nocy,zadowolona bo jakoś nie mam z tym problemu.
tyle ze budzę sie bardzo wcześnie bo 8 rano u oczy otwarte,kierunek kuchnia hehe
Kobiety powiedzcie czy wy tez macie teraz taki apetyt?Ja normalnie konia z kopytami bym zjadła :sorry2:Kurcze waze juz 68kg jak bede sie tak obrzerać to nie wiem jak to bedzie.:confused::confused::confused:

Pati ale ty masz z tymi panami w domku a w drodze idzie trzeci hehe ale bedziesz miała ubaw.

Olpa dziewczyny dobrze radzą kochana musisz do specjalisty sie wybrać

Misia gdzie sie podziewasz?

Lilka współczuje atmosfery w domku,mam nadzieje ze juz uległo wszytsko zmianie jak nie to ja tez zapraszam do siebie...

Larvunia tylko sie oszczedzaj przy przeprowadzce

Mirka czekamy na relacje

Kajunia jestes bardzo dzielna,trzymamy kciuki i czekamy na relacje

Ja uciekam kochane bo za godz bedzie moja przyjaciółka ktora przyleciała wczoraj wiec juz sie doczekac nie moge papapa:-):-):-):-)
 
Kajunia trzymaj się dzielnie:-) Mocno ściskam kciuki, żeby chłopaki jak najdłużej jeszcze posiedzieli w Twoim brzuszku.

Larvunia z przeprowadzką się nie przemęczaj. Twoim udziałem niech będzie tylko wydawanie poleceń, gdzie co ustawić. Tym bardziej, że piszesz o skracającej szyjce.

U mnie już ciuszki poprane i poprasowane, tylko pościel mi została, ale tego już mi się nie chce tknąć. Musi poczekać i nabrać mocy;-)
 
reklama
witam wszystkie listopadowe mamy !!!!!
dawno nie zaglądałam na to forum:zawstydzona/y:, ale mam nie miałam dostępu chwilowo do irca :-(
teraz już siedzę do końca w domku na L4 wiec myślę że będę tu częściej zaglądać :-)
mam małe pytanko???? jaką wagę wasze dzidziusie miały w 28 tygodniu ciąży??? ja wtedy miałam robione USG i lekarz stwierdził że moje maleństwo waży 1280g ??? czy to dużo ???? chciałabym porównać.....;-)
 
Do góry