reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

aaaaaaaaaaaaale nudy, z lewego boku na prawy sie turlam przed TV :crazy: Przedchwilka bylam na spacerku z pieseczkiem i sie spocilam.... buuu... co tu dzis robic :confused: A Wy jakie macie na dzis palny kochane?
 
reklama
Witam.

Women ale jazda z tym pożarem!! Odstresowuj się teraz ile wlezie. A jeszcze tak z ciekawości, ile średnio kebabów dziennie udaje Ci sie sprzedać w taki normalny dzień? Chętnie sama bym takiego zjadła :tak:

Ja dziś dwie godziny spędziłam na placu zabaw z koleżanką, która ma termin na 9 września i Jej 4 letnim synem. Mężuś dziś zrobił pizzę na obiadek, już jesteśmy po, pyszna była.

A odnośnie mężów, zazdrosnych o BB, to mój raz na jakiś czas pyta: "Co tam u listopadóweczek słychać?" - oczywiście pytanie zadawane z lekkim przekąsem :sorry2:

A wczoraj zrobiłam ciasto, które chyba się domek nazywa, z herbatników i serka, dobre jest, tylko szkoda, że prawie już go nie ma :-(
 
chwila przerwy w pracy
bo padne :baffled:
a sprzatania konca nie widac :sorry2: a przeciez ciagle sprzatam :baffled:
sprzataczka by sie przydała :-D
 
hej:-) wróciliśmy :-) niestety nie bylisy nad jeziorkiem:-(;-( pogoda była do du..... niby ładnie a tak naprawde nijak:-) Zdjecia z wycieczki w galerii:-)
Ale was dzis wzieło na sprzątanie o rajku.....

za chwilę poczytam co u was dokąłdnie:-) narazie ide sie kąpac bo mężuś przygotował kąpiel:-) buziak
 
Melduje posluszne,ze na dzis juz mam wszystko zrobione:-)!
Jeszcze na jutro zapiekanke z miesem i paryka zrobie i mam wolne:-).
A w poniedzialek do pracy:crazy:,troche mi sie nie chce ale jak pomysle,ze mam sie tak nudzic jak Larvunia to wole juz troszke popracowac,a i tak tylko do konca wrzesnia,pozniej juz nie dam rady:-(,szkoda :no:.


Biedulki ale macie rewelacje jak nie urok to rzyganko,mnie to omija ale przy moim trybie zywieniowym to chyba cudem unikam zatruc:tak::zawstydzona/y:.Jem zdecydowanie za duzo fast foodow,ale nie potrafie sie im oprzec:no:,niech ktos na mnie nakrzyczy i powie,ze nie wolno:-p:sorry2:.


Women ale mialas przezycia :shocked2:no no:no:,nie zazdroszcze,dobrze,ze porzar ominal twoj kebab:tak:.Teraz to odpoczywaj zostaw te porzadki,nie zajac nie uciekna:happy2:.
 
hello laski ;-)
no i mamy niedziele. Od jutra u mnie zacznie leciec powoli 29 tydzien :happy2: Ale ten czas goni.... chociaz musze Wam powiedziec, ze do 20 tyg cieszylam sie brzuszkiem, chcialam by ta chwila ciagla sie wiecznie.... te codzienne sprawdzanie w necie co sie dziac moze z maluszkiem....a teraz chce juz konca! :sorry2: Chce tulic maluszka juz w ramionach... bac sie zaczynam coraz bardziej porodu.., i te ciagle pytania znajomych JAK SIE CZUJESZ? Grrrrr... no a jak moze sie czuc kobieta w ciazy :crazy: i to w 3 trymestrze....
no nic tym optymistycznym watkiem zycze milego dnia !! :-p:-D:-D:-D
 
dziewczyny czy nasz maluszki moga w brzuszku juz plakac? Kiedys wyczytalam, ze niby tak.... jezeli tak, to czy my to uslyszymy??
 
reklama
witam po kolejnej dłuuuuugiej i nieprzespanej nocy :zawstydzona/y:

nie wiem co się dzieje ale boję się iść spać :-(
no i znowu zaczyna się uczulenie ... tyle że na plecach i ramionach :wściekła/y: mam dość !!!!!
 
Do góry