reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
kajunia spolczuje Ci... biedulko...
:****


larvuniu jem to co zawsze ... rzeczy piorę już w proszku dla dzieci ... od 2 tygodni nie zjadłam ani kostki czekolady (a uczulenie podobno było właśnie na czekoladę), co jedynie zrobiłam to napiłam się soku pomarańczowego :crazy: no i tego samego dnia mnie wysypało :wściekła/y: jak długo można się z tym męczyć :wściekła/y::-:)wściekła/y:
 
kajunia oby Ci to jak najszybciej minelo.... No masakra borykac sie ze znieczuleniem. Pedz jutro do lekarza, albo jeszcze dzis do szpitala... no nie mozesz sie meczyc tym uczuleniam. Po urodzeniu na 100% wsio zginie, ale do tego czasu nie mozesz sie przeciez meczyc!
 
Dziewczyny witam Was, pamietacie mnie jeszcze?? Nie mialam dostepu do neta co zwiazane bylo ze zmiana mieszkania. Narazie nadrabiam zaleglosci, zostalo jeszcze jakies 70 stron :)Postaram sie dowiedziec co u Was :)
 
anineczka jak tam po usg?? Chyba wczoraj mialas isc? Hmmm...?? :confused::biggrin2:

Hej wrocilismy bardzo pozno od znajomych i juz nie mialam sily pisac.

Usg rewelacyjne.To w Gdansku sie chowa.
Mam 23 zdjec (powtarzaja sie,ale czesc mam w kolorze a czesc czarno-biale).
Nagranie Dvd prawie pol godzinne. Pani ,ktora robila mi usg cudowna.
No i juz wiemy,ze na 100 % Alexander.
Mamy nagrane jajeczka :happy2: Jestem bardzo zadowolona.
Nie bylo to medyczne usg,ale bardziej takie dla przyjemnosci,ale pani byla mila i sprawdzial serduszko.
Sprawdzial tez,ze Alex podgonil troche wiek (ostatnio byl o tydzien za maly,a teraz tylko 3 dni mu brakuje).
Zdjecia sa w galerii :tak:
 
kajunia oby Ci to jak najszybciej minelo.... No masakra borykac sie ze znieczuleniem. Pedz jutro do lekarza, albo jeszcze dzis do szpitala... no nie mozesz sie meczyc tym uczuleniam. Po urodzeniu na 100% wsio zginie, ale do tego czasu nie mozesz sie przeciez meczyc!

larvuniu ani lekarz ani dermatolog nie są w stanie mi pomóc :no: poprostu często bywa że kobiety w zaawansowanej ciąży tak mają :zawstydzona/y: niestety padło na mnie :crazy: w dzień jest jeszcze ... jeszcze, ale za parę godzin zbliża się noc :sick:

Dziewczyny witam Was, pamietacie mnie jeszcze?? Nie mialam dostepu do neta co zwiazane bylo ze zmiana mieszkania. Narazie nadrabiam zaleglosci, zostalo jeszcze jakies 70 stron :)Postaram sie dowiedziec co u Was :)

Anitt pamiętamy pamiętamy :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

anineczka lecę do galerii podglądać Alexandra :tak:
 
Hej dziewczynki!

Witam się niedzielnie, jestem nie do życia przez ostatnie dni. Upał mnie dobijał, ale na szczęście teraz już jestem u siebie a to mieszkanko nisko więc i temperatura niższa niż u moich rodziców którzy mieszkają na 5 piętrze :sick:

Właśnie walczę ze zgagą, masakra... :crazy: nie chce mi się nic ugotować na obiadek a zjadłabym coś dobrego...

Sylwia u mnie jest ten sam problem. Mąż nie lubi jak siedzę na necie, szczególnie na forum :-p:zawstydzona/y:

women uuu o mało co Ci interes nie poszedł z dymem, no ale najważniejsze że Tobie już lepiej. :eek:

sabina hehe super okazja z tą tuniczką :tak:

larvuniu mi też papryczka nie służy :no:

kajuniu ale masz masakrę z tym uczuleiem :crazy:

witaj anitt zastanawiałam się gdzie Cię wywiało ;-) pisz co u was :tak:

anineczko super że usg się udało, pędzę na galerię :happy2:
 
Czesc Kochaniutkie:-):-):-):-)
My juz po urlopiku, steskalam sie za Wami:tak::tak:
dzis poczytam co sie u Was dzialo... bo z pewnoscia nie jestem na biezaco:rofl2:

...no i potem napisze jak wrazenia z urlopu...

pa,pa
 
reklama
witajcie mauski!:-D
melduje sie po weselu u kuzynki,wybawilismy sie na tyle na ile brzuszek mi pozwalal;-) nio i te jedzonkooo:rofl2::rofl2::rofl2:

Widze ze nie tylko ja tak fatalnie sie czasem czuje-tez juz mi ciezko-w nocy co chwila wstaje do lazienki, napoce sie przy tym niezle, spie kiepsko bo ciezko mi znalezs pozycje, no i lapia mnie czesto skurcze lydek:eek:


ach zyc nie umierac;-)
jeszcze niecale 3 miesiace i bedzie dzidzia:-D
 
Do góry