reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

a co do fachowców to mi nei mówcie nawet ja sie w listopadzie przeprowadzałam do nowego mieszkania i poprstu masakra.....zrobili tylko po to żeby wziąć kasę....przychodzili w jeden dzień potem 2 dni ich nie było i tak w kółko:-( a ja zamiast siedzieć na swoim to musiałam dalej płacić za wynjęcie mieszkania innym ...masakra...
ale najgorsze że nie zrezygnowaliśmy z nich bo nie mielibyśmy kogo wziąć
Ladina taka prawda wszyscy wyjechali!!
 
reklama
Hej dziewczyny widze ze dentysta obiąl prowadzenie,ja jak narazie mam 2 wyleczone i reszta zdrowa,moze dlatego nie mam takiego urazu do dentysty poniewaz ząbki mam jak narazie zdrowe,zobaczymy po ciązy co bedzie sie działo.
JA dzis na obiadek klopsy w sosie pomidorowym z ziemniaczkami-aaa i jesli chodzi o mnie to ja lubie pichcic obiadki
 
jestem już po .... i żyję :-D:-D:-D

zamiast Pana doktora była bardzo miła, młoda Pani doktor :tak:
na dzień dobry zapytała się czy ja faktycznie chcę leczyć ząbki w 9 miesiącu ciąży :-D myślała że jestem tuż przed rozwiązaniem :rofl2: ale się uśmiałyśmy :tak: było super - za wyjątkiem oczywiście zęba :crazy: niestety mam lekarstwo ... i będziemy leczyć kanałowo :crazy: także kobiety gonię Was z zębami :happy2:
kolejna wizyta w poniedziałek no i ząbek z lekarstwem na 19.07. (no chyba, że tak jak ja przypuszczam pójdę szybciej do szpitala to mam przyjść w ten sam dzień i założą mi tam jakiś opatrunek)

no i jestem po kolejnym obiadku ... gołąbki rzecz jasna :rofl2:
 
witam mamunie:-)
mam duzo do nadrabiania:tak:,ale to fajowo bo lubie czytać;-)
od wczoraj troche gorzej sie czuję,myślę ze to przez te skoki ciśnienia
coraz częściej myślę aby sie na zwolnienie wybrać,hm ale chciałabym do końca sierpnia wytrzymać:rofl2::sick:

JA dzis na obiadek klopsy w sosie pomidorowym z ziemniaczkami-aaa i jesli chodzi o mnie to ja lubie pichcic obiadki
u mnie tez dzisiaj klopsiki w sosie pomidorowym:-);-)
 
witam mamunie:-)
mam duzo do nadrabiania:tak:,ale to fajowo bo lubie czytać;-)
od wczoraj troche gorzej sie czuję,myślę ze to przez te skoki ciśnienia
coraz częściej myślę aby sie na zwolnienie wybrać,hm ale chciałabym do końca sierpnia wytrzymać:rofl2::sick:


u mnie tez dzisiaj klopsiki w sosie pomidorowym:-);-)


ja tez chce do konca sierpnia wytrzymac w pracy, choc jest coraz ciezej.... szybko sie denerwuje, pozniej rycze bo hurtownia nawala i za wszystko mi sie obrywa za to. No i brzuszek coraz wiekszy.... ciekawe ile wytzrymam jeszcze pracujac.
 
Witam Mamusie

Ja panicznie boje się dentysty, buuuu.

29 lipca idę na badanie 3D i mam nadzieje że poznam płeć ale najważniejsze będzie dla mnie jak lekarz powie że wszytko jest bardzo dobrze.

;) a co do obiadku to dzisiaj miałam zupę pomidorową z makaronem ( wielkim zuposzem się stałam) a jutro ziemniaczki , rybcia i jakaś suróweczka :)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
dzień dobry:-)
widzę ze jestem pierwsza...
wpadam się przywitac bo zaraz do pracy lecę

milutkiego dnia mamusie:tak::-)
 
Do góry