reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

to ja druga druga:-)
miłego dzionka:-)

kurde mam chorego męża i zaczynam sie martwic żeby mnie nie zaraził bo normalnie go zastrzele:-) a w sumie jak coś to będzie jednego stworka w postaci faceta mniej na świecie hehe:-) ale to rpzecież nic sie nie stanie:-)
 
reklama
trzecia!! :tak:;-)
ja tez tylko wpadlam sie przywitac. Pedze za 10 min do pracy. Dzis przy piatku pracuje krocej a co !! No tak prawde mowiac mam fryzjera umowionego wiec musze szybciej skonczyc, ale ciiii jakby szef o tym wiedzial ......:-p

Moj mezus tez by chory jakis miesiac temu, mial straszna goraczke itp... tez sie balam ze sie zaraze, ale spoko nic mi nie bylo. Buzi mu nie dawalam przez czas choroby i jakos minela nie dotykajac mnie :-D

milego dzionka moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!
 
hehe oczywiście wielkie ciii Larvunia:-)
jak ja mam mu buzi nie dawać jak on w nocy niewiadomo jak i niewiadomo kiedy prawie że na mnie leży:-) poportu zero wyczucia:-) hehe
a tak serio to mam nadzieje ze jakos mnie tez to ominie:-)
 
czwarta

witam :-)

;) a co do obiadku to dzisiaj miałam zupę pomidorową z makaronem ( wielkim zuposzem się stałam) a jutro ziemniaczki , rybcia i jakaś suróweczka :)

pozdrawiam serdecznie

ja mam dzisiaj paluszki rybne, ziemniaczki z koperkiem i suróweczka no i oczywiście zupka ... dzisiaj kalafiorowa :tak:

a mnie całą noc bolał ten ząbek :zawstydzona/y: znieczulenie zeszło i wyszło szydło z worka :sick: mężuś mnie utulił i było miiiilusio :rofl2: jeziu jak ja go KOCHAM :-)

u mnie dzisiaj leje :zawstydzona/y: chciałam iść po zakupy - tak w razie czego jakbym musiała iść do szpitala :zawstydzona/y: ale jak przejdzie lać to pójdę chociaż po kosmetyki :sorry2:

buziaki
 
Witam Mamusie
U mnie pogoda okropna,leje wieje zimno jak diabli az czlowiekowi z domu nie chce sie ruszac.Brrrrrrrr jeszcze na dodatek wstaje z łózka wchodze do kuchni a tam kap kap kap cieknie mi z sufitu szokkkkkkkkkk,zaraz dzwonie do partnera i mu o tym mowie,dobrze ze mamy ubezpieczone,wiec teraz siedze i czekam na panów z ubezpieczalni...

Na obiadek dzis łosoś grillowany z swieżymi warzywami i kaszą jęczmienną.
 
Wy o jedzeniu a ja sie musze ograniczac;-)
Wlasnie wrocilam z kontroli no i kolejne kg do przodu, jak bede miala taka tendencje zwyzkowa to mam szanse przytyc jeszcze 20kg:szok: Tyje kg na tydzien:baffled:
Maluchy ok, jeden glowa do gory, drugi do dolu:rofl2: Rosna jednakowo i sa podobno bardzo ruchliwe:-) Plec nieznana:-p Za dwa tyg. ide na badanie specjalistyczne do szpitala,wiec nie moge sie juz doczekac, zeby upewnic sie , ze wszystko jest ok.
 
reklama
Wy o jedzeniu a ja sie musze ograniczac;-)
Wlasnie wrocilam z kontroli no i kolejne kg do przodu, jak bede miala taka tendencje zwyzkowa to mam szanse przytyc jeszcze 20kg:szok: Tyje kg na tydzien:baffled:
Maluchy ok, jeden glowa do gory, drugi do dolu:rofl2: Rosna jednakowo i sa podobno bardzo ruchliwe:-) Plec nieznana:-p Za dwa tyg. ide na badanie specjalistyczne do szpitala,wiec nie moge sie juz doczekac, zeby upewnic sie , ze wszystko jest ok.


Super wiadomosci Ladina,bardzo sie cieszę :-):-):-)
 
Do góry