reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej!

Kajuniu
ciesze sie, ze lepsze samopoczucie u Ciebie!
ja jutro ide na kontrole, wiec troche dygam;-)

Sabina
mi tez nic sie nie chce jakiegos lenia maxa mam;-)
 
reklama
Czesc Kochane:-):-):-)

...troszke sie nie odzywalam, ale naprawde nie mialam czasu by cokolwiek napisac... siadalam i czytalam "na raty" co u Was:-D:-D

Kajuniu ja tez mysle, ze wszystko ok, inaczej juz byalabys w szpitalu:eek:

Larvuniucięzkie dzionki bywaja... ja ostatnio usiadlam i plakalam jak male dziecko...:sick::sick: ...panowie remontujacy dach - wynajeci przez wspolnote mieszkaniowa - sicagneli dachowki i zostawili stara folie, a na niej kupe smieci... zaczelo lac... i zalalo nam kuchnie i czesc adaptowanego strychu... a ze nie mamy ubezpieczonego mieszkanka to chyba pozostal mi tylko placz... i nerwy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wczoraj natomiast weszlismy zobaczyc jak maja sie prace adaptacyjne - juz szlifowanie scian, malowanie i panele... i znowu poplakalam sie... sciany zle zeszlifowane, katy krzywe, laczenia regipsow z akrylem popekane... a do tego ONI uwazlai, ze jest ok i juz konczyli malowac... (farba kosztowala ok. 500zl - Dulux - lateks...) ...i jak tu nie miec nerwow... mowie Wam:no::no::no::no:
 
...och, teraz zaczeli "poprawki" ...nie wiem jak to sie skonczy... naprawde nie mam juz sil...

dobrze, ze z maluszkiem wszystko super... we wtorek bylismy na USG 4D, trwalo prawie 40 minut...:-):-) pani ginekolog potwierdzila, ze bedzie syneczek:-):-):-) ...no i najwazniejsze, wszystko dobrze, posprawdzala wszystkie narzady i co trzeba, mnie zbadala i powiedzial, ze wszystko ladnie zamkniete:-):-)
...nawet pozwolila jechac na wakacje - autem, nie samolotem:-):-)
Rozczarowalo nas tylko USG, jak ostatnio - w 13 t.c. - mielismy 4D to bylo widac super, a teraz maluszek ulozyl sie glowka przy samej sciance (chyba worka owodniowego) i glowke widzielismy tylko ciutke, najchetniej machal nozkami...:-D:-D wzruszyl mnie widok stop takiego brzdaca... widzielismy co chwile cale stopki i malenskie paluszki....:-):-):-)
 
dzięki dziewczyny :-) ano dzisiaj mam dobry humor :tak:
tylko na 17.00 czeka mnie jeszcze dentysta - sadysta :zawstydzona/y: jeden z gorszych lekarzy, których nie lubię odwiedzać :no: ale za to przystojny :happy2:
 
Hej!
Wczoraj zostało potwierdzone ze bedzie synus, u malucha wszystko dobrze ładnie sie rozwija paluszki było super widac reszta narzadow tez w normie tylko łozysko mam bardzo niesko ulorzone i musze go sprawdzic za kilka tyg czy sie podniosło czy nie bo wtedy moga zaczac sie problemy...mam nadzieje ze do 30tyg wszystko wroci na swoje miejsce
 
Anulka
Grunt , ze z maluchem wszystko ok.
A remont, wierze, ze sie mozesz wkurzac, ja odkad mieszkam w Szwajcarii i przyjezdzam do Polski to mam alergie na tych poskich fachowcow. Tutaj sie placi, ale wszystko zrobione jest niemal idealnie...Natomiast moja siostra mieszkajaca pod Wawa wprowadzila sie rok temu do nowiutkiego mieszkania i powiem Ci ze szok:szok: Ciagle sklada reklamacje, bo a to coas przecieka, a to grzyb, a to panele odstaja:szok: Moj maz jak to zobaczyl to nie mogl uwierzyc, ze takie rzeczy moga dziac sie w nowym mieszkaniu:eek:

Kajunia
nienawidze dentysty:crazy: wizyta u tekiego lekarza to dla mnie zawsze mega stres:crazy:

Kunda
trzymamy kciuki za Twoje lozysko;-)
 
Kunda będzie dobrze :tak:

Ladina ja też nie lubię dentystów - w sumie to od dziecka mam uraz :crazy: ale do tego dentysty chodzę już 3 lata i jestem z niego zadowolona :tak: jak siadam na fotel już się nie pyta czy ze znieczuleniem :-p bo bez niego nie dam się ani ruszyć :no: no cóż mam chyba 3 małe dziurki więc pójdzie gładko :-) dwa ząbki dzisiaj a resztę w poniedziałek :crazy: mam nadzieję, że przez ciążę nie popsuły się bardziej :eek:
 
Kajunia
jak bylam w podstawowce to niezle cyrki u dentysty odstawialam:zawstydzona/y:pelna histeria. Do tej pory mam uraz:-( Zawsze robie ze znieczuleniem, bo bym nie dala sie dotknac:zawstydzona/y:
Po ciazy mi troche polecialy zabki ;-) i hurtowo robilam jak bylam w Polsce, bo tu za te moje prochniaki bym majatek zaplacila:zawstydzona/y:
Mam podobno osemke jeszcze do usuniecia, ale boje sie jak cholera:szok:
 
Ladina ja też wydałam mnóstwo kasy na zęby :eek: shock :szok: a uraz mam od kiedy taka stara, gruba i brzydka dentystka rwała mi ząb na żywca :sick:

misiu dzięki za wczorajszy pomyśł na obiad :tak: dzisiaj mam gołąbki :-)

idę jeść :-D
 
reklama
Do góry