reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ale Misia masz slodki pepuszek!!! Mi przy Allanku siedzial w srodku do konca i teraz tez na to sie zanosi!!!! Co dziwne kreski jeszcze nie mam a z Allankiem byla wyrazna i krzywa, hihi

Witam nowe, przyszle mamusie i te ktore juz sie witaly ale sie do tej pory nie odzywaly!!!
Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dzinka!!!

Larvunia, te 2 miechy do L4 zleca bardzo szybko, choc przypuszczam juz teraz sie nie mozesz doczekac!!!

Fuczak, nie ty jedna jestes rozleniwiona! Ja tez tak mam , ale niestety maz sie czasami wymiguje z obowiazkow wiec ja musze byc na wysokich obrotach i nie mam czasu na leniuchowanie!!!
 
reklama
Witam Listopadowe Mamusie

Chciałąm się i tutaj przywitac ponieważ termin przypada na koniec listopada 26, ale kto wiem może i w grudniu się urodzi. ( i bedzie mieć wtedy urodzinki jak mamusia w grudniu )

pozdrawiam i ściskam

( dawno nie mialam tak dobrego humoru ) ;)
 
Hej Dziewczynki!

Ostatnio strasznie jestem zapracowana i nie dałam rady nic pisać:-( Ale kiedy tylko miałam chwilkę to podczytywałam co u was:tak:

Witam wszystkie nowe listopadóweczki !!!

Moja córeczka rośnie, rozpycha się:-D Jak wczoraj byłam u fryzjera to Mała nie mogła chyba wytrzymać odgłosu suszarki, bo strasznie zaczęła kopać:-D Mi sie nawet pare razy wymknęło ciche: "ała.." bo czasami te kopniaczki są już takie mocne:szok::-D W sumie w domu suszarka jej nie przeszkadza, no ale ta u fryzjera jest głośniejsza i pewnie nie spodobało jej sie to:-D

Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu będę miała więcej czasu żeby z wami popisać, chociaż nie wiem jak to będzie w rzeczywistości bo zaczęły sie wakacje, a Szczyrk to miasteczko turystyczne i będę miała mnóstwo pracy...
 
dziewczyny ile wydajecie na wozek?? kurcze wszystkie fajne sa powyzej 1000zl:baffled:
troche duzo jak dla mnie.... choruje za GRACO ale one tez drogie (ajk dla mnie) 900zl. Chociaz dziwne kola maja i juz sama nie wiem jaki kupic :eek: Moze doradzicie??
 
Larvuniu ja zainwestowałam w chicco wielofunkcyjnego ktory byl jednoczesnie spacerówką, z nakładaną gondolką i fotelikiem samochodowym do kompletu. Zapłacłam za to wszystko 2000 zł. Tyle że teraz z tego kompletu będzie korzystać jeszcze druga dzidzia a potem to sprzedam kiedy już małe wyrośnie :-)
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Przepraszam, że się tak wtrącam ...
Poszukuje placówek, w których można rodzić w wodzie. Mam nadzieję, że któraś z was mi pomoże. Szukała na rodzicpoludzki.pl ale nic nie znalazłam ...:eek:
Jeśli to możliwe, to prześlijcie mi informacje na PW.
Dzięki serdeczne
Ania
 
reklama
Do góry