reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Hallo mamuśki!:-D

Anna_ajra raczej Ci nie pomogę bo jestem z innej części polski. Ale np. u nas w szpitalu jest możliwość porodu w wodzie. Nic to nie kosztuje, to jest po prostu jedna z opcji do wyboru:tak:

Miłej niedzieli!!!
 
dziewczyny!! Wlasnie wrocilam od kolezanki ktora ma 4 miesiecznego Kube. Uroczy maluszek!! Jak ja bym chciala juz moc mojego maluszka tak dotykac, calowac... ehh juz sie doczekac nie moge. Poryczalam sie gdy wrocilam do domu... nie wiem do konca dlaczego. Zrobilam sie zbyt uczuciowa. I marze o tym by moj szkrab byl tak grzeczny i uroczy jak ten Kuba. Instynk matki mi sie wlaczyl. Nie chcialm kolezance dziecka oddac :rofl2:
dziewczyny a to dopiero polmetek za mna :tak:
 
larvunia czas szybko leci i zanim sie obejrzysz bedziesz na porodowce...zobacz dopiero robilismy testy a tu juz 5-6 miesiac leci:-)
 
Baaardzo tu cicho u nas mamusie. Czyzby wszystkie byly tak zajete jak ja?? :) Pozdrawiam Was i dzieciaczki.
Jutro mam USG, moze sie okaze co nosze pod sercem :)
 
Cześć mamuśki:-)
Wekend się skończyła niestety...urlop mojego mężusia też:-( no ale cóż takie życie...
Larvunia kurde faktycznie ten czas leci... już połóweczka minęła...o rajku ....
Mój maluch spać mi nie daje...mam pobudkę od kilku dni codzinnie w okolicach 4.30!! kurde:-)
uczucie super:-) ale potem chodzę cały dzień nietomna...:-) a to dopiero początek:-)
 
Dień dobry :-)

Dzisiaj umówiłam się na USG 4D na 12 lipca. Już się doczekać nie mogę.
Miałam mieć robione u mojego gina w zeszły czwartek, ale ten stwierdził, ze 21 tydz. to za wcześnie:szok: i kazał przyjśc później. Wiec go odpuściłam i idę na to USG do kogoś innego:-)
 
reklama
Dzień dobry Mamuśki
Co do wózka to mnie sie podoba Quinny Buzz lub QUINNY SPEEDI fakt iz jest drogi,ale niesamowicie mi sie podoba.
USG 4D rewelacja,u nas robi tylko jeden lekarz i kosztuje ta przyjemnosc 350zł,ale efekt jest nie do opisania.
A jeśli chodzi o poród w wodzie to też bardzo powaznie sie nad tym zastanawiam,ponoć ból jest znikomy,poród duzo łatwiejszy.
 
Do góry