reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Women nie tylko Ty masz problem... my z meżem poprostu już nie mamy pomysłów:-) Ja chcę Maksa on Michałka...Ja Kacperka on jeszcze jakieś inne:-) i ciągle się kłócimy:-) narazie mówimy do malucha Kajtek chociaż tak na imie mu nie damy:-) poporstu mieszamy jak nie wiem co:-)
 
Hej kobitki:-)

Witajcie w klubie zastanawiających się:-D Ja wciaż studiuje tą stronkę, bo tu jest na prawde dużooo: http://www.skarbczyk.com/
Jak na razie na 99% będzie Blanka, tylko ostatnio zastanawiam się czy nie Bianka?:szok::sick: Co myślicie?
 
Jagoda mnie się bardzo podoba Bianka.

Ja na swojego szkraba mowie Junior,a co do imienia to nawet nie wybieram pomiedzy jednym ani drugim bo nawet zadne mi nie wpadło.Ale dziekuje za linka zaraz bede przegladac moze cos wpadnie w oko.
 
Dień dobry :-)

Dzisiaj umówiłam się na USG 4D na 12 lipca. Już się doczekać nie mogę.
Miałam mieć robione u mojego gina w zeszły czwartek, ale ten stwierdził, ze 21 tydz. to za wcześnie:szok: i kazał przyjśc później. Wiec go odpuściłam i idę na to USG do kogoś innego:-)

Hej laski :-D
Ja tez ide 12 lipca na USG 4D :-D:-D:-D Tez juz sie doczekac nie moge. Na ktora godzinke idziesz?? ja dopiero na 17.00 ........... (mam nadziej, ze potrwierdzi ginekolog ze to Marcel a nie ONA, juz się przyzwyczaiłam do Marcela, heh sie okaze).
 
co do imion to tez mialam masakre.... ale od miesiaca mowie na brzusio Marcel :))) Mam nadzieje ze tak juz zostanie bo spodobalo mi sie to imie i juz nie mam sil na szukanie innego :)))) I mezusia tez nie bede juz gnebic, bo mu wszystko jedno :)))
co do wozka to jeszcze nie wiemy jaki kupic, napewno nie 3 kolowy, sorki ale mi sie nie podobaja..a awogole mezus moj sie smieje ze przy 150km/s zaczyna nim kolysac na strony :))) heheheh...
milego dzionka mamuski :)))
 
witam :-)

jestem zmęczona i nic mi się nie chce :zawstydzona/y:
po 5 godzinach buszowania po mieście dopiero wróciłam :eek:
ale w mieście zjadłam podwójną porcję frytek z sosem czosnkowym, kiełbaskę z grila i zupkę pomidorową :happy2: a teraz wciągnęłam jeszcze obiadek :rofl2: a teraz idę się położyć :-p

buziaki
 
Kajunia Wow naprawde masz apetyt.

Co do wózeczków to kazy ma inny gust....
JA dzis musze zrobic cos dobrego na obiadek bo cos ostatnio wybrzydzam.Wczoraj moj Misiek zaprosil mnie na pyszny obiadek i tak mi zasmakował ze dzis bede probowac robic go w domku...A moze macie jakies fajne przepisy na danie z piersi kurczaka?
 
reklama
Co do wyboru imion to tu tez jest ogromny wybór: Wielka księga imion

No a jesli chodzi o imiona które mi sie podobaja to dla chłopców: Arkadiusz (jak mój synek(*)), Tomasz, Dawid, Olivier, Nikodem, Martin

Dla dziewczynek jest gorzej bo najbardziej podoba mi sie Marika :-) poza tym Marta, Nicola, Anita, Anika, Klaudia...

No to powodzenia w wybieraniu :-)
 
Do góry