reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dziewczyny... tak sie zastanawiam... jak czesto chodzicie do ginekologa? Bo ja dotad raz w m-cu... a teraz przesunelam wizyte i wyjdzie odstep 6 tyg. Za każdym razem Was bada i robi USG?

Ja chodzę raz w miesiącu. Chyba, ze coś by się działo mam się zjawić szybciej. USG miałam robione 4 razy w 6 tyg, w 8, 14 i 15. Nastepne jak wrócę z Holandii czyli jakoś na początku sierpnia przy następnej wizycie.
 
reklama
dziewczyny!!! wlazlam do wanny... namydlam brzusio i co widze?! zanika mi pepek!! :rofl2: hehehe.... Tzn mam go jeszcze "w srodku' ale brzuszek tak sie napiol, ze pepuszek zanikł...ale smiesznie to wyglada.... Czy teraz mi go wywali i bedzie odstajacy? Hmm...

Mój się robi coraz bardziej widoczny. Nie wychpodzi na wierzch jeszcze ale już zaczyna się wyłaniać ze swojej jamy.

No i moje maleństwo dzisiaj jakiejś wariacji chyba dostało. Obudził mnie po 7 rano i wariuje do tej pory... może z godzinkę w sumie go nie czułam. Fantastyczne uczucie:-)
 
mój wylazl miesiąc temu i wygląda jak antenka :rofl2:
świeża fota
antenka2.jpg
 
witajcie mamusie:-)
nie wiem czy mnie pamiętacie,pisałam na początku troszeczkę z Wami:tak:
ze względu na absolutny brak czasu nie zakotwiczyłam na żadnym wątku:baffled:

teraz chciałabym do Was wrócic listopadóweczki,
odważyłam się po tym jak zakotwiczyła u Was moja dobra kumpelka Monia-women23;-)
 
Misia jaki ty masz juz duzy brzusio,no a ten pepek bije wszystko na kolana hihi
Ja nie mam zadnego zdjecia no moze jedno,jest jakies ograniczenie w wielkosci zdjecia jak bym chciala wstawic (do ilu kb)
 
hejjjj mamuski!
Witaj Pati..
Misia sliczny pepuszek... ciekawe czy mi tez tak go wyciagnie...

ale u mnie pogoda okropna... znowu mokro, chlodno... Gdzie to sloneczko...
Wszystkie ciazowe ciuszki mam na krutki rekawek, a tu zimno. Dobrze ze wchodze w polar swoj. Jeszcze troche i bede zabierac polar meza :-D Mam nadzieje, ze pozniej nie bedzie padac, bo na dluzej, na jakies bieganko trzeba z pieseczkiem wyjsc... dawno nie biegala. Tzn ona bedzie biegac a ja z mezulkiem isc :sorry2:
Wicie co ciezaroweczki, jeszcze tylko 2 miesiace pracy i ide na L4 :-)
W koncu!
Milego dzionka mamuski!!! :laugh2:
 
Witam!

Ciężko mi się ostatnio zbierać do czegokolwiek, mam wielkiego LENIA

Ja mam wizyty u gina co 3 tyg regularnie, usg miałam robione 3 razy, teraz mam kolejne w poniedziałek, jak nie mam usg to słuchamy bicia serduszka...

Mnie też pępek wystaje już od jakiegoś miesiąca, w pierwszej ciąży później mi wyszedł ale był naprawdę wielki....

Miłego weekendu wszystkim :-)
 
Ja równiez mam wizyty co 3-4 tyg,lecz teraz muszę byc pod stała kontrola lekarzy.

Co do skreka to musze powiedziec ze przereklamowany,troche sie posmiałam ale spodziewałam sie ze powali mnie na kolana,ale niestety efekt był odwrotny,ale mimo wszytsko polecam dla rozluznienia.
 
reklama
Do góry