reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dziewczyny... tak sie zastanawiam... jak czesto chodzicie do ginekologa? Bo ja dotad raz w m-cu... a teraz przesunelam wizyte i wyjdzie odstep 6 tyg. Za każdym razem Was bada i robi USG?

hmm... ja chyba co miesiac, zawsze 12go albo 14dnia miesiaca :tak:
badania mi kaze robic co 2ga wizyte. Raz robilam wszystko, na poczatku a teraz tylko zrobilam siuśki i krew.
 
Witam mamunie :) a w szególności te, które mnie przywitały :-):-)

Odpisuję dopiero teraz bo internet mam tak jakby "z doskoku" będę pojawiała się co jakiś czas:tak:.

Niestety nie mam pojęcia jak i gdzie mam założyć sobie suwaczek ( ale to chyba problem prawie wszystkich początkujących mam):-D

Termin mam wyliczony na 26.11.2007

Gorąco Was wszyskich pozdrawiam :-D
 
Ja mam wizyty co 2-3tyg czasami 4 to zalezy jak wypadaja jakies dni wolne bo ona przyjmuje 2 razy w tyg:-) i przy kazdej wizycie badanie i słuchanie serduszka, badania laboratoryjne tak co 6-8tyg a usg 3 razy :-)
 
dziewczyny!!! wlazlam do wanny... namydlam brzusio i co widze?! zanika mi pepek!! :rofl2: hehehe.... Tzn mam go jeszcze "w srodku' ale brzuszek tak sie napiol, ze pepuszek zanikł...ale smiesznie to wyglada.... Czy teraz mi go wywali i bedzie odstajacy? Hmm...
 
reklama
Cześć dziewczyny
Wczoraj niczego nie pisałam, bo mi internet padł

Już jestem po wizycie. Trochę się zdenerwowałam, bo miałam mieć robione USG i nie zrobił mi... bo stwierdził, ze było robione miesiac temu i nie ma potrzeby teraz powtarzać... będzie robił przy następnej wizycie. Poza tym sluchalismy serduszka, maly mial czkawkę akurat:-) wszystko jest ok. No i przytyłam od ostatniej wizyty 2 kg, czyli wychodzi 0,5 kg. na tydzień.
Co do tego napinania, to nie wyglada za różowo. Jeżeli pomimo brania tabletek z magnezem brzuch nadal się napina powinno się podłączyć kroplówkę z magnezem... ja miałam czas do soboty, ale na szczęście napinania ustąpiły. Także chyba lepiej w takim wypadku zgłosić się do lekarza.

Apropo słodyczy... na początku mnie od nich rzucało. Na samą myśl robiło mi się niedobrze, a teraz nie mogę przejśc obojętnie obok czekaldki... a lody pochłaniam kilogramami... muszę się opamiętać w końcu.
 
Do góry