reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzien dobry
moj niki tez ma duza potrzebe ssania i lubi smoczek to go uspokaja
z tego co czytalam to nalezy zabrac dziecku smoczka przed 6 m-cem
w tedy udaje sie to jeszcze bez wiekszych dramatow
pozniej juz nie
zobaczymy ??!!!

my dzis bylismy na pierwszej wizycie w supermarkecie .... maly spal i wogole sie tym nie przeja
a dla mnie to byl stres
no coz ale musze malego pomalu przyzwyczajic do takich eskapad bo 15.12 lecimy do polski
i to tylko ja i on ..........juz sie tym stresuje
 
reklama
co do smoka to moja Milenka zaczela go uzywac jak ząbki zaczynaly jej wychodzic,jak ssala to jej dawalo ulge

a smoka jej schowalam po drugich urodzinach i wcale nei zauwazyla jego braku :-) a uzywala od zawsze tylko i wylacznie do spania wiec nie robilam problemu i jejd awalam bo jak zasnela to go wypluwala :-)

a te 6 miesiecy to smieszne mi sie wydaje,ja wiem ze tak zalecaja ale chcialabym poznac dziecko ktore w tym wieku smoka pozwoli sobie zabrac :-p:-p:-p:-p


Anineczka spokojnej podrozy!!!!!!! no i czekamy na ciebie ,podlanczaj sie do swiata jak najszybciej :-D:-D:-D:-D
jeszcze raz udanej podrozy i nei zapomnij o nas :-):-)

Jolie urodzilas czy co ze cie nei ma?? :-)
 
hej
Kathe wspolczuje bo wiem co czujesz mi mały wisiał tak w szpitalu przez 4 dni na cycku non stop,ale dawalam szmoczka i nie mial z tym problemu,polozne mowily ze ma wielką potrzebe ssania i to dlatego.Teraz dokarmiam butlą i do tego smoczek i troche piersi odpoczeły.

Ja tez kąpie co 2 dni,nie widze potrzeby kapania małego codziennie,poza tym słyszałam ze jest to nie zdrowe poniewaz zmywac sie flora bakteryjna u dzidzi i warstwa ochronna.Ale kazdy inaczej wszystko robi.

Ja dzis jade do szpitala na kontrolę z raną po cc i po maść na zrosty.
A jutro z małym do pediatry na wizytę,wiec juz sie doczekac nie mogę.
 
Women to oby kontrola dzisiejsza wyszla pozytywnie ;-)

ja tez Hanie kapie co 2 dni
buzie przemywam jej przegotowaną woda po prawie kazdym karmieniu,bo ona to po karmieniu ma calą buzie mokrą :-) to przez to chyba ze mam wielkie cycuchy :-D:-p no i zeby nie miala takiej maski na twarzy to jej myje :-D

Kathe wspolczuje
moja Hania to tez spiewaczka operowa ale cos od wczoraj stopuje :szok: cale szczescie....

daj malej smoka,napewno w jakims stopniu pomoze

odezwij sie co na froncie slychac

a Misia zyjesz????
 
Anineczka spokojnej podrozy!!!!!!! no i czekamy na ciebie ,podlanczaj sie do swiata jak najszybciej :-D:-D:-D:-D
jeszcze raz udanej podrozy i nei zapomnij o nas :-):-)

?
Dziekuje Lila :***
W Polsce bede nawiedzac sasiadke,bo ma neta. A jak juz wroce do nowego domku to net powinien juz byc.
Wpadne do Was wieczorkiem sie pozegnac bo teraz sie pakujemy :tak:
 
sabina dzis jak na zlosc mialam problemy od rana z netem :-( pozniej moj Marcelek dostal jakies bolesci brzuszka i ryczal mi od 12.00 do 16.00 :-( myslalam ze tez bede plakac razem znim.

ide nadrabiac to co stracilam przez 3 dni ;-) a duzo tego....
 
reklama
Do góry