reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam wszystkie listopadowe mamusie ;) Dziś po raz pierwszy jestem na forum ;) ...jestem w 12 tygodniu ciązy - bardzo upragnionej... poki co mam straszneeeee mdłości, ale naczytalam sie,że chyba już niedługo miną;)) i zacznie sie najprzyjemniejszy okres ciąży ;D pozdrawiam wszystkie kobitki z brzuszkami ;))
 
dziękuję ;)) będę chyba tu często zaglądać, bardzo mi się podoba to forum ;) muszę jeszcze pokombinować z suwaczkiem, coby bylo widac ile moje malenstwo ma tygodni ;)

 
Dzisiaj u nas tez szaro i ponuro...
taka pogoda dobra jest na przyklad na prasowanko;-)bo jak swieci sloneczko to kompletnie mi sie NIC nie chce a co dopiero prasowac hihihi

Witaj Anulka!
 
reklama
Dzięki bardzo Kunda... namęczyłam się co niemiara, ale teraz już chyba będzie dobrze;)
U mnie też pogoda szaro-bura, nic mie sie nie chce... dobrze, ze nie musze martwic sie o obiadek, bo dzis dostalam od babci ruskie pierogi... az pachna... męzulek sie ucieszy;) a ja nie musze nic pitrasic.
 
Do góry