reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczko rzeczywiscie duzo was bedzie :)

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada czkawka waszych malenstw?? Bo ja sie caly czas jej doszukuje i nie wiem jak to ma wygladac. Np. teraz mam takie rytmiczne, delikatne pukniecia i nie wiem do czego to przypasowac??
 
reklama
Ok kochane uciekam troche na TV bo ile mozna siedziec przed tym kompem to tez ponoć nie zdrowe,prawda....Kolorowych snów dzis spie sama wiec sie wyśpie
 
Witam Mamcie:-D:-D:-D

poczytalam co u Was, wkleilam kilka fotek z Chorwacji i juz pisze...

Hmmm, Chorwacja nas rozczarowala:happy2::happy2: ...znamy wakacje od strony Egiptu, Tunezji, Hiszpanii czy Grecji... tam sa piekne plaze, turkusowe morze i fajne miejsca... a tu ...hmmm, morze czyste i piekne, ale dno kamieniste i sklaliste, kamienie sliskie... balam sie ze sie przewroce... wchodzic trzeba w butach (specjalnie zakupionych) bo w morzu sa jezowce... brrr... (a w Tunezji pod stopkami w morzu czuc piaseczek:-)) zejscie do morza wylacznie ze skal, nie ma lagodnych wejsc... plazy brak - tzn. jest cos szerokie na ok. 3m... i to beton albo skaly... a w nich skorpiony:szok: ...jeden dzionek polezelismy - to w nocy zauwazylam ze mam guza na glowie:-D:-D...

No... ale ciesze sie ze pojechalismy teraz, anie np. za rok z maluszkiem i wiemy, ze Chorwacja nas nie kreci...

Koszty porownywalne w urlopem w fajnych miejscach z piekna plaza, a jednak duuuuzo gorzej.

Nocleg udalo nam sie znalezc w fajnej cenie - 25 euro/ za pokoj z lazienka i kuchnia, wiec tanio, ale sam dojazd i jazda tam (paliwo i autostrady to k. 1000zł).
Takze naszym zdaniem lepiej znalezc wakacje za 1500zl/os/2 tyg samolotem, z wyzywieniem i miec wszystko podane, niz samemu jechac tyle km, szukac pokoju, samemu pitrasic, albo chodzic do restauracji i miec kamieniste plaze i niebezpieczne morze i wydac tyle samo... No ale w tym roku nie mielismy wyjscia, albo Chorwacja albo nic... bo samolot nie wskazany dla maluszka;-);-)

Ale sie rozpisalam:zawstydzona/y:
 
Aha... zapomnialam... bylismy wczoraj w szkole rodzenia, po raz pierwszy:-) ...ale u nas to glownie cwiczenia rozciagajace... pani polozna prowadzaca mowila, ze o pieleganacji maluszka dowiemy sie na oddziale... takze troszke szkoda... ale ogolenie chyba warto...

no i wczoraj pojechalismy z mezem do szpitala, prosic o oprowadzenie po oddziale i pokazanie porodowki... takze juz wszystko wiem - tzn, wiem jak wyglada... bo tak naprawde nie wiem nic... tylko sie boje:szok::szok:

A dzis bylismy u ginekologa, maluszek juz ulozyl sie glowka do dolu, wazy 1600g...:tak::tak: ...no i oglolnie wszystko ok... tylko mam kiepskie wyniki moczu, ginekolog zrobil mi usg nerek i dopatrzyl sie kamyczka na 4 mm... ale to po ciazy dopiero moge sie nim zajac... poki co mam lykac urosept i po 10 dniach powtorzyc badanie moczu...

...to juz chyba zdalam relacje ze wszystkiego:-D:-D:-D

dobranoc wszystkim, pa
 
Laseczki zrobilam nową listę, oceńcie czy wam się podoba ;-)
lista.jpg



WIELKI zestaw dla MALUSZKA r. 0-6 m-cy (61szt) (229613366) - Aukcje internetowe Allegro

!!! MEGA ZESTAW DLA CHŁOPCZYKA 0-6 M -61 SZT. !!! (228127790) - Aukcje internetowe Allegro

A co myslicie o takich zestawach z allegro bo jak widze te piękne ciuszki wogóle nie zniszczone to mam chęc sie skusić i zamówic.Co o tym sądzicie i oceńcie cenowo.

fajne ciuszki! potem to łatwo odsprzedać takie firmówki, więc myślę że się opłaca. Maluszki bosko wyglądają w takich ciuszkach!

Anineczka ale zaszalałaś z tymi pieluchami :-D Ja pamiętam że kupiłam dwie paczuszki po 35 pieluszek newborn huggiesów i jak się skończyły to kupowałam już dwójki.


Cześć Ines! Co tam słychać :-)?

Anitt czkawka dziecka jest oczuwalna jako rytmiczne delikatne pukanko, kopniaki są dużo silniejsze i nieregularne. To jest chyba to co odczuwasz.

Anulko
szkoda że ta plaża taka ostra, no ale zdjęcia piekne! Ale już duży ten Twój synuś! :-) Łykaj urosept i oby mocz był oki!
 
Misia, moim zdaniem lista super, chyba bardziej przejrzysta:tak::tak::tak:
A co do wielkosci... to tez wydaje mi sie ze duzy ten nasz maluszek:-D niby 29t.c i 4 dni a wg usg juz 31 t.c. ...a kopie jak szalony, brzuch napiety jak ...baranie ...:-D
 
Women, Misiaq - u mnie powolutku... :-) cos ostatnio tylko sie zle czuje, bardzo czesto mnie głowa boli az czasem mi niedobrze i wciaz bym spala chodze taka zmeczona strasznie. Musze chyba badanka hormonalne porobic bo wydaje mi sie ze tu lezy problem... Dzis w ogóle mam zły dzien, przez męża :baffled:eh ci faceci... No wyzalilam sie troszke :-p
A JUZ za dwa tygodnie Mariczka konczy roczek!!! :szok::tak:
 
Women, Misiaq - u mnie powolutku... :-) cos ostatnio tylko sie zle czuje, bardzo czesto mnie głowa boli az czasem mi niedobrze i wciaz bym spala chodze taka zmeczona strasznie. Musze chyba badanka hormonalne porobic bo wydaje mi sie ze tu lezy problem... Dzis w ogóle mam zły dzien, przez męża :baffled:eh ci faceci... No wyzalilam sie troszke :-p
A JUZ za dwa tygodnie Mariczka konczy roczek!!! :szok::tak:


Wow jak ten czas szybko leci kurcze to ja juz dzis składam najserdeczniejsze zyczenia z okazji pierwszych urodzinek
A z facetami to róznie bywa,nie moze byc zbyt kolorowo heh bo nudno by było
A moze nie hormony tylko na zmiane pogodny bo teraz juz jesień idzie,ja jesienią nie najlepiej sie czuje...Pozdrawiam Cie Ines bardzo serdecznie i ściskam
Z Juniorkiem wszystko gra,zdrowiutki i ma 6 cm stope rozwija sie zdrowo i prawidłowo co do wieku ciązy to tak na marginesie dla Ciebie info musiałam sie pochwalić hehe bo tak sie ciesze ze nareszcie jest wszytsko dobrze.
Uciekam spać
Dobranoc mamusie
 
reklama
Misia jak dla mnie ta lista jest rewelacyjna!!!! Fajnie to zrobilas i w ogole duza buzka za checi by cos takiego ladnego nam zrobic!!!!

Anulka szkoda ze urlopik nie spelnil w calosci waszych oczekiwan!!! Za to musze powiedziec ze mamy chyba ten sam termin a dzidzia faktycznie duza przy mojej bo moj Colin jak juz pisalam wazy 1319g
 
Do góry