reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Women mi podobaja sie oba te zestawy ubranek!!!! Jak cie kusi to kupuj bo ja chyba tez bym, sie nie oparla!!!!
 
reklama
Misiu lista sliczna.

Aniulko witaj pourlopowo.
Pomimo niedogodnosci mam nadzije,ze wypoczelas i nabralas nowych sil :tak:
Ale widze,ze zgodnie z suwaczkiem takim jak moj i Krecika to termin masz na 9 listopada a nie na 5?;-)
 
heloł wieczorowo

Misiu chciałam napisac ze lista jest przecudna,rewelacyjna i wogole extra!!! :-):tak: super ze postanowiłas czas poswiecic by nam piekniejsza liste zrobic :elvis::elvis:

a ja jednak po konsultacji z listopadowkami 06' postanowiłam kupic kombinezon 68 rozmiar :tak: a'la spiworek
wklejałam wczesniej

Karolowi pokazałam kombinezon 2-czesciowy jaki bym chciała Milenie kupic i sie zgodził....a pisze to bo moj mezulo jest mege oszczedny a kombinezon ...kosztuje az 185zł :szok: ale jest wiekszy i moooze posłuzy jeszcze w przyszłym roku??
 
Ja juz w pidzamce i zaraz robie hyc do lozka ale jeszcze zajrzalam...
ale macie dziewczyny ostatnio wene!:tak::tak:Nie nadazam czytac ze o pisaniu juz nie wspomne!
Ladina
ciesze sie ze u Was wszystko w porzadku i usmiecham sie pod nosem ze na poczatku wogole nie chcialas wiedziec kto mieszka w twoim brzuszku i jedno malenstwo wzielo sobie to do serduszka i sie chowa;-):tak::-)
Misia
Obie listy sa super ale ta druga wydaje sie byc lepiej czytelna bo odrazu widac co,kto i jak!Nalezy ci sie duza buzka za kawal dobrej roboty a przedewszystkim checi i poswiecenia czasu :yes::yes::yes:
Zycze wszystkim dobrej,spokojnej nocki a rannym ptaszkom milego poranka!
 
Laseczki fajnie że Wam się podoba, zatem zaraz podmieniam listę :tak:

a ja jednak po konsultacji z listopadowkami 06' postanowiłam kupic kombinezon 68 rozmiar :tak: a'la spiworek
wklejałam wczesniej

Karolowi pokazałam kombinezon 2-czesciowy jaki bym chciała Milenie kupic i sie zgodził....a pisze to bo moj mezulo jest mege oszczedny a kombinezon ...kosztuje az 185zł :szok: ale jest wiekszy i moooze posłuzy jeszcze w przyszłym roku??

ja mam kilka kombinezoników:
rozmiar 50 (H&M wiec troszke wiekszy - starczyl nam do 3 miesiecy),
62 (tez do 3 miesiecy),
68 (do 7 miesiecy),
ale jeśli się okaże że potrzeba większy to pewnie będzie to w okolicach wyprzedaży luty-marzec więc mam nadzieję że upoluje cos fajnego ;-)

Ines buziak na dobre samopoczucie!
 
wow Misiu fajnie miec tyle kombinezonikow :-)
ale pewnie Wiku zimowy był skoro tyle posiadasz :-) ?

Milena dziecie lipcowe i na zime miala kurteczke...ech fajnie tak kupowac :)
kurcze mam jeden kombinezonik taki polarkowy,rozmiar 62...nowy...został w PL :sick:
mooooze do tego czasu zanim urodze sprowadzimy te reszte rzeczy ale...czarno to widze bo to mega koszt :sick:
 
Misiu w tym problem ze nasze graty sa spakowane na palecie w pewnej firmie bo DHL-em mialy pojechac tutaj...ale DHL dosłownei w dniu wyjazdu o 100% podniosł nam cene...i tak ta spakowana paleta lezy gdzies w firmie
wiec sie do niej nie dobiore :baffled:

Karol planuje ja sciagnac w listopadzie...bedziemy jzu po wszystkich wydatkach na malenstwo.....

troche to skomplikowane ,wiem :-)
 
reklama
Do góry