reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kajunia ja stosuje baby dream- balsam i oliwke dla kobiet w ciazy z rosmana, na te drogie mnie nie stac a te kosztuja 12 zl i jestem zadowolona:tak:
 
reklama
Melduje sie.

Mialam gosci na weekend i glupio bylo siadac do neta przy nich.
Dzis kupilam z promocji pampersy Newborn z Hugiessa :sorry2:
Jak tylko wypatrze gdzies promocje to kupuje.Juz mam pampersy z Pampersa z promocji.Mysle,ze 100 szt na poczatek mi starczy Newborna :eek:
No ja tez juz wszystko prawie mam z ciuszkow.Czesc po mlodym a czesc z wyprzedazy i promocji.
Musze tylko wanienke ze strychu wyciagnac,lezaczek wyprac i pomalowac lozeczko.
A wlasnie niewiem kiedy zaczac prac to wszystko???

Kathe przesady przesadami,ale to juz chyba nie ma znaczenia???
No bo juz jestes tak wysoko w ciazy,ze jakby co tfu tfu to maluszka mozna uratowac :tak:
Ja tam wole to zrobic jak mam jeszcze sily i czas;-)
Juz i tak coraz gorzej ze mna.jestem strasznie juz zmeczona i nie wyobrazam sobie latac po sklepach lub stac nad zelazkiem w 9 miesiacu :no:

Misiu
ja jak byla w szpitalu na badaniach 21 sierpnia to lekarz mi powiedzial,ze dziecko ulozone glowka w dol,a pare dni pozniej na usg (4 dni pozniej) okazalo sie ze dziecko ulozone poprzecznie (glowa z prawej strony brzucha).Tak wiec tez dziwnie.Ale dziecko ma prawo sie ustawic w dol do 35 tygodnia tak wiec mysle,ze jeszcze sie moze namysli i zejdzie glowa w dol.

Larvuniu wspolczuje problemow z kredytem. I nie narzekaj tylko cierpliwie czekaj.A zawsze jakis ciuszek mozesz kupic Marcelkowi,mozesz to robic co jakis czas i za mala ilosc gotowki.ja tak robialam.Jak mialam jakis nadprogramowy grosz to szedl na dzidzie.
Kupilam sobie skarbonke i w przeciagu tygodnia uzbieralam 130 euro na usg.
Ale wtedy wszystkie drobne szly do skarbonki.:tak:

Kunda witaj.Pochwal sie sypialnia :sorry2:
Sylwia ale przezycie z tym pozarem :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
DObrze,ze Wam nie zaszkodzil dym i wogole,ze Wam sie nic nie stalo.

kajuniu wspolczuje rozstepow,ja mam po poprzedniej ciazy na cyckach.
Juz w wiekszosci zbladly,ale jednak ja je widze.
Mam nadzieje,ze mnie ominie to w tej ciazy.

Lilka sliczny kombinezonik ten bezowy.
Ja narazie nie mam,ale chyba tutaj kupie jakis.Ale jak bym kupowala to na 68 a nie na 74:tak:


Jessssu tyle Was dziewczyny,ze juz zapomnialam komu mialam jeszcze odpisac :eek::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Aha Ladnia ciesze sie,ze z blizniakami wszystko okey.A wage jak na tydzien ciazy maja jak najbardziej prawidlowa.
Ale chyba drugi dzidzius do konca zostanie niespodzianka??:rofl2:

A co sie dzieje z Olpa?


Ufff ale sie napisalam :sorry2::sorry2:
 
Misia
ja prawie wogole ryb nie jadam teraz:no: Bo tutaj nie rybny kraj, tylko sery, kluchy i czekolada;-) Ale zainspirowalas mnie i kupie w koncu jakas rybke, bo juz nie pamietam kiedy jadlam:baffled:

Sylwia
dobrze ze skonczylo sie bez ewakuacji...

Anineczka
100szt. newborn:szok:?? Mi sie wydaje, ze jedna paczka wystarcza:eek:Z tego co pamietam to ja mialam jedna, sama sie dziwilam czemu te newborny sa w malych paczkach a pozniej sie okazalo, ze trzeba bylo szybko ¨dwojki¨kupowac...
Co do prania ciuszkow to ja dla Victorii upralam z miesiac przed porodem a pozniej juz nigdy wiecej nowych ciuszkow nie pralam:-p
 
Lilka:-)
Kurcze ale cudne dziecię tej twojej koleżanki :tak:
Misia:-)
Twoje maleństwo też przśliczne,aż miło popatrzeć na takie bobaski
Sylwia:-)
To widze ze tez przeżyłaś pożar hih tyle ze ja w dzień ale prawie moja firma sie spaliła wiec serce miałam w gardle.
kathhe:-)
Ja uzywam zwykłej oliwki i zadnych innych kosmetyków.Sądze ze nawet jak maja wyjsc roztępy to Vishy czy jak to sie pisze nie pomoże.

Ja wróciłam do domku z pracy,pojde tylko na zamknięcie bo zimno jak diabli 9 stopni tylko.Kumpela wrócila dzis z Poznania z ciuszkami bo zawsze przywozi fajne,i kupiłam sobie kurteczke;-):-D za zime taka silczną,poprawilam sobie humor,bo wszyscy mnie dzis denerwowali
Baba od surówek pretensje miala do mnie ze zła surówke mi wysłała i droższa rozumiecie głupie babsko?Sama zawiniła i jeszcze pretensje
Zażądałam na czwartek 10kg właściwej surówki na jej koszt!!!:wściekła/y:
Listonosz przyniusł mi dzis chorobowe za dwa miesiące i sie lekko zdziwiłam kurcze niby kobieta w ciazy dostaje 100% a tu jak byk potrącili mi 270zł na podatek:angry:
Wiec nie miałam dzis dobrego dnia...Teraz pije ciepła herbatę z cytrynką dla relaksu
 
..

Anineczka
100szt. newborn:szok:?? Mi sie wydaje, ze jedna paczka wystarcza:eek:Z tego co pamietam to ja mialam jedna, sama sie dziwilam czemu te newborny sa w malych paczkach a pozniej sie okazalo, ze trzeba bylo szybko ¨dwojki¨kupowac...
Co do prania ciuszkow to ja dla Victorii upralam z miesiac przed porodem a pozniej juz nigdy wiecej nowych ciuszkow nie pralam:-p
No wlasnie,jak bedzie za duzo pieluch to oddam.Ale z Pampersa sa do 5 kilo a z Huggiesa do 6 kilo.I sa troszke wieksze niz Pampersa,tak wiec zobaczymy.
Teraz wyglada na to,ze mlody bedzie mniejszy niz jego braciszek tak wiec sie zobaczy.
Ja pralam i prasowalam do 3 miesiecy chyba,a pozniej tylko pralam.No i na samym poczatku metki wypruwalam.

A z rybek uwielbiam makrele zlowione przez mojego meza.Sa przepyszne.Wczoraj mialam dorsza zlowionego przez mezusia :rofl2:
 
No wlasnie,jak bedzie za duzo pieluch to oddam.Ale z Pampersa sa do 5 kilo a z Huggiesa do 6 kilo.I sa troszke wieksze niz Pampersa,tak wiec zobaczymy.
Teraz wyglada na to,ze mlody bedzie mniejszy niz jego braciszek tak wiec sie zobaczy.
Ja pralam i prasowalam do 3 miesiecy chyba,a pozniej tylko pralam.No i na samym poczatku metki wypruwalam.

A z rybek uwielbiam makrele zlowione przez mojego meza.Sa przepyszne.Wczoraj mialam dorsza zlowionego przez mezusia :rofl2:
narobilas mi smaku z tymi rybami, jutro zrobie jakas na obiadek ;-)
 
Kurcze jak Jordan szaleje,normalnie widze jego nóżke rączke i głowke jak wypycha.Nie wiem co mu nie pasi?Czasami sie zastnawiam czy zawsze jak kopie to okazuje nie zadowolenie czy równiez zadowolenie?Jak myslicie czytałyscie gdzies o tym?
 
reklama
Do góry