reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

Kunda widze że Ty też rankiem wstajesz:-)
Anulka witaj po urlopie:-) Łykaj lekarstwa a napewno siuśki się poprawią;-)
Misia lista śliczniutka:-)
Lilka kurcze przecież mozesz chcieć te ubranka odzyskać ? chyba muszą CI tą paczke wydać??

Ale Wy późno chodzicie spać:-) ja bym tak nie mogla ja jestem nocny śpioch:-) a rano moge wstać:-) zawsze na grzyby o 4 rano wstawałam:-)a teraz nigdzie nie jeżdże:-( moze za rak Juniorka wezmę:-)
a ja nie przespana noc miałam bo jak pisałam kiedys lekko się przeziębiłam a właściwie zaraziła mnie teściowa:-( jak mozna przyjsć choremu do cieżarnej! masakra ... no i mam za swoje .. nie rozłożyło mnei całkkiem bo od razu neo angin oscillococillum czy jak to sie pisze....ale w nocy kaszlu dostałam.... brzuch mnie boli dziś na maxa....ehhh mam nadzieje ze mi przejdzie:-(
idę robić kawkę:-)
buźka
 
reklama
dzien dobry mamusie
znowu sie wyspalam to juz 2 noc :-)

misia lista jest super az milo popatrzec ile nas bedzie :-D w listopadzie

dzis spedze caly dzien w domku maz zabral samochod i jestem uziemiona :sorry2: ale przynajmniej bede miala wymowke ze nic nie mogalam zrobic bo nie mialam samochodu ;-)

musze troche poprasowac .........ale moze przeloze to na jutro bo mi sie niechce
a jutro ma padac :no:

wczoraj sprawdzilam moja liste zakupow i generalnie juz wszystko mam , brakuje mi pare drobiazgow jak pieluchy itp ale na to jeszcze czas
najwazniejsze ze te podstawowe rzeczy mam i nie bede musiala w 9 m-cu za niczym latac :tak::cool:
 
Kunda widze że Ty też rankiem wstajesz:-)
Anulka witaj po urlopie:-) Łykaj lekarstwa a napewno siuśki się poprawią;-)
Misia lista śliczniutka:-)
Lilka kurcze przecież mozesz chcieć te ubranka odzyskać ? chyba muszą CI tą paczke wydać??

Ale Wy późno chodzicie spać:-) ja bym tak nie mogla ja jestem nocny śpioch:-) a rano moge wstać:-) zawsze na grzyby o 4 rano wstawałam:-)a teraz nigdzie nie jeżdże:-( moze za rak Juniorka wezmę:-)
a ja nie przespana noc miałam bo jak pisałam kiedys lekko się przeziębiłam a właściwie zaraziła mnie teściowa:-( jak mozna przyjsć choremu do cieżarnej! masakra ... no i mam za swoje .. nie rozłożyło mnei całkkiem bo od razu neo angin oscillococillum czy jak to sie pisze....ale w nocy kaszlu dostałam.... brzuch mnie boli dziś na maxa....ehhh mam nadzieje ze mi przejdzie:-(
idę robić kawkę:-)
buźka
moze powinnas sie wybrac do lekarza, bo moze cos ci przepisze dobrego
po co sie masz meczyc
 
Mirka wiesz co zostało mi jeszcze po ostatnich chorobach czerwcowych ale to są wszystko leki homeopatyczne i guzik dają...ja w zyciu nie byłam tyle razy przeziębiona co w tych 9 miesiacach..jak mi coś było brałam aspirynę bajerowską i po bólu przechodziło od razu...a teraz jest problem bo sie porpostu mecze...no cóż...
 
czesc :cool2:
wstalam, poszlam z psem, teraz sniadanko z kawka i nie wiem co sie dzieje... kurde ja chyba jeszcze spie.... <zieeeew> :sorry2:
 
Dzień dobry.

A ja w końcu przespałam całą (z 1 przerwą na siusiu) noc :tak: ale mnie to ucieszyło. Może to dlatego, że się ochłodziło. Rano na naszym termometrze było 9 stopni, a my przy otwartym oknie śpimy. A teraz słońce takie nieśmiałe, ale wyszło zza chmur.

Sabina współczuję tego ciągnącego się przeziębienia.
Lilka nie zazdroszczę tej całej sprawy z ubrankami, to okropne, są ale ich nie ma :-(

My mamy dwa kombinezony. Jeden kupiliśmy, taki śpiworkowaty na 1-3 mieś., a drugi dostaliśmy, na 9 - 12 mieś.. Pewnie jakiś pomiędzy też się przyda, jak będzie chłodno w marcu (bo raczej cały listopad jeszcze z brzuchem przechodzę, więc na spacery z dzieckiem w wózku zacznę od grudnia chodzić).
 
Dzień dobry.

A ja w końcu przespałam całą (z 1 przerwą na siusiu) noc :tak: ale mnie to ucieszyło. Może to dlatego, że się ochłodziło. Rano na naszym termometrze było 9 stopni, a my przy otwartym oknie śpimy. A teraz słońce takie nieśmiałe, ale wyszło zza chmur.

Sabina współczuję tego ciągnącego się przeziębienia.
Lilka nie zazdroszczę tej całej sprawy z ubrankami, to okropne, są ale ich nie ma :-(

My mamy dwa kombinezony. Jeden kupiliśmy, taki śpiworkowaty na 1-3 mieś., a drugi dostaliśmy, na 9 - 12 mieś.. Pewnie jakiś pomiędzy też się przyda, jak będzie chłodno w marcu (bo raczej cały listopad jeszcze z brzuchem przechodzę, więc na spacery z dzieckiem w wózku zacznę od grudnia chodzić).
ja narazie zadnego kobinezonu nie kupuje , mam spiworek ( czy pokrowiec ... jak kolwiek to nazwac) na maxi cosi do samochodu wiec na poczatek starczy jak przyjdzie zima to cos kupie ale dopiero jak maly bedzie na swiecie
 
Larvunia nie ziewaj:-) bo to zaraźliwe:-)
Joli ja też zawsze śpie z otwartym oknem i tez coś u nas zimno było ale niestety kaszel zwyciężył:-)
Ladina nie martw sie rachunkami:-) hhe mnie to czeka w poniedziałek ;-) i pewnie nie tylko mnie:-) a pogoda u mnie piekna super słoneczko świeci ale jest chłodno więc po prostu supcio:)

pranie wstawiłam i jakiś serial oglądam z nudów :-) hehe
 
reklama
witam z rana
wstałam zrobic Milenie mleko i ide sie polozyc dalej
cos mnie gardło boli

Lilka kurcze przecież mozesz chcieć te ubranka odzyskać ? chyba muszą CI tą paczke wydać??

Sabinko ale te rzeczy odzyskamy!one tam leza,sa na przechwoaniu
nie dobiore sie do tego bo to jest bardzo dobrze spakowane,to jest paleta!
zreszta oprocz tego kombinezonu to duzo tam nie mam...bo wyprawke dla Mili mialam od przyjaciolki i szwagierki :tak:
ale kombinujemy jak to sprowadzic,i ten listopad jest baaaardzo realny :)

pozno poszłam spac bo liste zakupow robiłam,co tam w PL kupic....i załamka ile to wyniesie kasy :baffled:
sama apteka to boje sie pomyslec ile moze wyniesc...musze kupic wszystko!! dla nas,dla Mili,dla noworodka---typu syropki,czopki,tabletki,do nosa,dla mnie podpaski poporodowe Bella,rozne pierdoły do przemywania krocza....itd. :happy:
 
Do góry