reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam goraco brzuchatki!!!!

Mialyscie niezla vene tworcza!!! My tu intensywnie w domku pracowalismy bo po 3 latach doczekalismy sie barierki na tarasie a wy sie tak rozpisalyscie!!!!

Women ty nie tylko ladna babka jestes ale i inteligentna! Podoba mi sie jak zrobilas swojego ex na dyskotece!!! Brawo!!!!

Misia nie martw sie zawczasu ze cos bedzie nie tak!!! Igorek ladnie rosnie i moze jeszcze sie przekreci a o zadnych komplikacjach masz zakaz myslenia!!!! Miedzy naszymi terminami jest tylko tydzien roznicy a moj Colinek wazy 1319g!!!!

Wczoraj bylam u gina i mialam pelny zestaw, to znaczy: badanie moczu, krewka, sluchanie serduszka, przeglad podwozia, normalne usg i druga proba z usg3d!!! Niestety moj synus to jakis wstydliwy albo oszczedny i nie chce by mamusia placila za to usg! Tym razem spryciarz patrzyl sobie na moj kregoslup i policzki zaslanial raczkami tak zeby nie bylo go widac!!! Ostatnio wbil buzialka w moja miednice i tez sie nie pokazal!!! Za tydzien kolejna proba jak sie nie uda to sie chyba zaplacze!!!!

Kobietki u mnie tez ze spaniem coraz gorzej!!!! Ostatnio sie madrzylam ze spie na brzusiu a teraz guzik z tego!!! Wsyzstko boli a jak za dlugo leze na boku to boli mnie krocze i tak sie tumluje po lozku!!! Masakra!!!!

Mamuski piekne rzeczy szykujecie swoim maluszkom!!! Ubranka, mebelki- jak ja wam zazdroszcze!!! Ja jeszcze nic nie mam i z kasa troche krucho! Moi rodzice chca kupic lozeczko ale ich teraz nie ma i glupio mi prosic!!!! Wsyzstko nie tak jakbym chciala!!!!

Larvunia ciesze sie ze twoje wyniki sa juz lepsze!!!!

Inne kochane mamusie witam serdecznie i nie badzcie na mnie zle ze nie odnioslam sie do waszych postow!!!! Juz ktorys raz obiecuje poprawe ale uwierzcie ze niejest latwo!!!!
 
reklama
Jagoda ten sklepik Pchełka to prowadzi jedna z mam lipcowych 05' :-)
juz nie pisze od dawna na watku,ale wiem ze inna dziewczyna cos tam kupowała i wszystko było ok,przez to mam zaufanie
na All tez sprzedaja

chce tam kupic tez sweterek-kurteczke dla maluszka bo trudno przewidziec jaka bedzie zima w tym roku :baffled: czy długa,a moze krotka?mrozna czy taka jak była?i czasem w listopadzie taka kurteczka z kocykiem wystarczy:-)

a z kombinezonem motam sie :baffled:
 
.....a ja nadal jeszcze nic nei kupuje, myslalam ze pod koniec sierpnia juz cos bede powoli kupowac a tu lipa... nadal czekam na kredyt... moze to trwac nawet do 3 miesiecy mi mowia, bo to kredyt hipoteczny a u mnie minelo dopiero 1,5 miesiaca :-( eehhh... zdaze przed narodzinami maluszka cos kupic?? :sick: ...fajnie macie....
 
Larvuniu nie płacz:sick:! Z wszystkim zdązysz zobaczysz...:tak: Mamy jeszcze trochę czasu. A z kredytami tak juz jest...wiem cos o tym..sami braliśmy, i jeszcze w dodatku mój mąż takich przez 10 lat udzielał. Nieprzeskoczysz pewnych procedur a po co sie stresować:tak:
 
...na dodatek mam pierwsza rocznice slubu juz neidlugo, tez chcialam ja spedzic na nowym mieszkanku.... ciagle pod gorke...
 
mamcie ale sie dziś czuje fatalnie ...żołądek mnei boli okropnie...leżęć mi cieżko chodzic mi ciezko masakra co ja zjadłam...:-(

Larvunia nie martw sie nie tylko Ty nie kupuje ja też nic nie kupuje bo dziś dowiedziałam że ze przez najbliższe 4 miesiące musze spłacac kolejne raty do ZUS (kieyds wam pisałam że mąż brał rente po ojcu i po 2 latach sie okazało że nie powinien jej dostawać i całe 2 lata spłacalisy..ro k juz spłacony zostało ok. 3800 no i rozłożył nam właśnie teraz na raty 3 raty po 900!! i 1rata 1000 ) no i niestety w tym momencie nie bede miala kasy na kupowanie rzeczy dzidziusiowi:-( a miałam takei plany:-( a wrzesień jest straszny bo kolejny rok kredytowy się zaczał i jakeiś ubezpieczenia mamy spłacać..wiec mam samych opłat w sumie ok. 3 tysięcy...:-( dobrze że cos odłozone jest bo masakra:-(
 
Nie plakuniaj!!! Na pewno zdarzysz maluszkowi cos kupic golutki nie bedzie! Obyscie ten kredyt szybciej dostali a co do zakupow to moze ktos wam pomoze????
Nie przejmuj sie bo jak ja juz pisalam u nas z kasa tez krucho w tym miesiacu!!!
 
reklama
nawet juz zapomniałam o moim wymażonym wózku:-) niestety Junior na zimę nei będzie miał tego co chciałam:-) ale co tam wszystko przez ten pierdzielony ZUS...nienawidze go:-)
 
Do góry