reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Lilka ja już też mam ALE śpiworki :tak::tak::tak: tym razem siostra mi fundnęła :-p

misiu ja już też coraz bardziej nastawiam się na cc ... tyle, że w środę dowiem się co i ja :crazy: mebelki SUPER :-)

Women komoda śliczna ... tyle, że ja nie mam już miejsca w pokoju :no:

joile zazdroszczę takich teściów :tak: ja byłabym dumna gdyby moi chociaż zadzwonili i zapytali się "jak się czujesz???"

Ladina czekamy na wieści po wizycie u gina :tak:
 
Kajuniu to masz kochana siostre:-)
tutaj w Norwegii najtansze kombinezony jakie widzialam to z 200zł w gore:szok:
wiec kupuje w PL

no i tez mam podwojny wydatek bo dzidziolkowi i Milenie musze kupic:-)

Kajunia a jaki masz rozmiar?
 
Ale naprodukowalyscie:-D
Przeczytalam , ale nic juz nie wiem;-)
Zaraz lece na kontrole;-) Pojawie sie pozniej.
Lilka
mi sie wydaje, ze jednak 68 rozmiar tego kombinezonu:tak:
 
Lilka słodkie te kombinezonki:tak: Kurcze tez musze zacząc sie za nimi rozgladac...

Jolie moi teściowie też zasponsorowali wózek, fajnych mamy teściów, oby tak dalej!:-D

Ladina
trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze na kontroli:tak:
 
reklama
Witam!
Ale sie rozpisalyscie:szok::-)
I mi przyszlo dolaczyc do nieprzespanych nocek:sick:oprocz tego mam za soba dwa dni przymusowego lezenia na kanapie.W niedziele brzucholek zrobil sie jak glaz,kregoslup chcial mi odpasc ze o nogach juz nie wspomne.Mialam wrazenie jakby obie pchaly sie w dol!Wystraszylam sie jak diabli!W nocy wstawalam co pol godziny do toalety+zgaga.Rano nie moglam podniesc sie z lozka a jak juz wstalam to tylko po to zeby wylozyc sie na kanapie,pomyslalam ze nieprzelewki.A do szpitala mi nie teskno i nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na mala.
Na szczescie caly dzien lezenia zrobil swoje i dzisiaj czuje sie zdecydowanie lepiej co zreszta widac.Male kopia jak wsciekle,brzucholek wiruje i wszystko wrocilo do normy.Ufff!
Lillka
Ja pieke dwa placki bo owszem jeden mozna przekroic na pol ale dla moich lasuchow to za malo;-)
Ladina
Czekam na wiesci od gina.Gratuluje wybory wozka,my jeszcze sie nie zdecydowalismy.
Kajunia
wspolczuje tej wysypki!Dobrze ze do czasu do czasu schodzi.
Misia
U mnie bedzie tak jak i u Ciebie.CC dwa tygodnie przed planowanym terminem.

ide zajrzec na blizniakowa!
 
Do góry