reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Women pół dnia wczoraj spędziłam nad tym katalogiem..haha..:-D


jesli chodzi o meble IKEA to tutaj to w zasadzie jedyny wybor :-p
i tez siedziałam swego czasu i wybierałam hiiii
my juz postanowilismy Milenie i dziciołkowi urzadzic pokoik

Milena dostanie meble MAMMUTa :-D rozowo-czerwone (łóżko,komode,szafke)
jak bedzie chlopak no to coz...chwilowo bedzie musiał zniesc babskie kolory :-D dopoki nie ebdzie mial swojego pokoju hahaaaaa

PS.Milena wlasnie przeglada katalog IKEI :-D
 
Oczywiscie podrowie ją od wszystkich Listopadowych mam!:-D:-D:-D:-)

tak, tak -dołączam się do pozdrowień. A ja właśnie wyszłam ze strony IKEI, mamy zamiar tam pojechać (do Wrocławia) na "drobne" zakupy.

My z mężem wczoraj zdecydowaliśmy się na wózek. Nowy trochę kosztuje i chcieliśmy tę kasę pożyczyć od rodziców Damiana i wczoraj poszliśmy do Nich o tym pogadać i Oni powiedzieli, że właśnie chcieli nam zasponsorować wózek i dali nam już pieniądze. A wymarzył nam się Implast Bolder 4 czarny w kwiaty. Kochani dziadkowie!!!!
 
reklama
Do góry