reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

heeeeeeeeeeej
ale babole nazekacie i nazekacie... :crazy: uroki ciazy kochane ;-)
a ja wlasnie wrocilam od diebetyka... mam bardzo dobre wyniki i moge powoli zaczac do swojej diety wprowadzac swoje kochane owoce :-D Jak ja sie ciesze!!!
milego dnia kochane! (nie nazekajcie tyle prosze, bo jak Was tak czytam to mi smutniej sie robi)
 
reklama
Dzień doberek:-)

Sabinko dawaj jedną:-D

Misiu duży już twój syneczek! Ciekawe z tym ułożeniem Igorka, czemu sie odwrócił?:szok: A co do 22.10 to już całkiem niedługo, też chciałabym tak wczesniej:tak:

Idę postawić wodę na kawusię...
 
witajcie

wczoraj tylko was podgladałam bo mezulo mial jeszcze wolne :-)
jestem totalnie nie wyspana ... heh chyba pojde sie jeszcze glebnąć :-D

mam dylemat!! jestem matka doswiadczona ale normalnie nie wiem co wybrac....czy kombinezon 68 czy 74rozmiar?? :sorry2::baffled:
w sumie jak kupie 74 rozmiar to wiem ze malenstwo sie w nim zgubi :sorry2: ale zas 68 boje sie ze do kwietnia (bo tu jeszcze ostatnie przymrozki sa) nie wystarczy....ale mam problem :sorry2:

Misiu ale Igorek juz duzy :szok: normalnie az jak czytam ile te maluchy maja to sie zastanawiam ile moj juz wazy :-) a z tym ulozeniem sie nie przejmuj
ma jeszcze czas :tak:

a my dzisiaj zaczelismy 30 tydzien tralalaaa :-D:szok::-D:szok::-D:szok:

no i co z Pati??

Kajunia jaks ie dzis czujesz?? jak wysypka?? lepiej?
 
a co się dzieje z Pati :confused::confused::confused:


Patrycja ma sie bardzo dobrze,z dzidza tez wszystko dobrze,nie ma jej na forum bo ma problemy z internetem ale obiecała szybko wrócic i nadrobić wszystko.:-)

Kajunia
Jak samopoczucie i Twoja wysypka
Misia
Kurcze ale masz olbrzyma w brzuszku wow,dlaczego 22 pażdziernik ?
Kobity
Ja tez dzis w nocy spac nie mogłam ale chyba z tego wzgledu ze mialam dzis dodatkowego lokatora Kacpra syna mojej siostry 8-latka który tak sie rzucał ze spac nie mogłam.Kawke juz mam wiec zaraz cosik wiecej napisze.:-)
 
Misiu no to szybko chcą Cię zaciągnąć na cc.
A mam jeszcze do Ciebie pytanie techniczne związane z dostępem do galerii. Jak poprosiłam o dostęp był 16 sierpnia (wieczór) i mówiłaś, że to kilka dni potrwa. W związku z tym, że tego dostępu jeszcze nie mam, mam pytanie czy mam się jeszcze w cierpliwość uzbroić w czekaniu, czy to coś innego?
 
witam :-)

Kajunia jaks ie dzis czujesz?? jak wysypka?? lepiej?

Patrycja ma sie bardzo dobrze,z dzidza tez wszystko dobrze,nie ma jej na forum bo ma problemy z internetem ale obiecała szybko wrócic i nadrobić wszystko.:-)

Kajunia
Jak samopoczucie i Twoja wysypka

wysypka POWOLI znika, ale jeszcze ciut ciut swędzi :zawstydzona/y: ale nie narzekam jest lepiej niż było :happy2: no i dzisiaj wstałam tylko 4 razy w nocy i powiedzmy, że jestem wyspana :crazy:

no to się cieszę, że Pati wszystko OK :tak: Women pozdrów ją oki :happy2:
 
reklama
Hmmm czyżby znowu wszystkie pouciekały
Ja wczoraj odwiedziłam 3 sklepy meblowe i wybrałm mebelki do pokju.
Ze wzgledu na to ze mieszkam z tata teraz,i mamy 2 pokoje to postanowilam ze swojego zrobic sypailnie dla siebie i Jordanka bo i tak jak sie urodzi nie bede tam przyjmowac gosci,tak wiec wybrałam juz sobie piekna sypalnie cała w koplecie.
Zaraz jeszcze wskocze na stronke IKEI i zobacze co maja w nowym katalogu.
 
Do góry