reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
No tak to jest jak sie niedoczyta jednego wyrazu!!! Ja przeczytalam ze nienajszczesliwsza liczba!!! Przepraszam!!! I skoro to ma Ci dobrze wrozyc to niech tak zostanie!!!! Jeszcze raz przepraszam!!!
 
No tak to jest jak sie niedoczyta jednego wyrazu!!! Ja przeczytalam ze nienajszczesliwsza liczba!!! Przepraszam!!! I skoro to ma Ci dobrze wrozyc to niech tak zostanie!!!! Jeszcze raz przepraszam!!!

Kreciku no coś Ty, za co przepraszasz? Ja się nie gniewam. A o przeoczenie na forum nie trudno wcale:-) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:tak:
 
dziewczyny niedlugo lato,bedziemy chodzic z slicznymi brzuszkami:-D
fajnie bedzie:tak: ;-)
Jenny kiedys cos pisalas ze tez planujeszslub?macie juz wyznaczona date?my chcemy na 16tego czerwca ale narazie szukamy sali wiec zobaczymy jak to bedzie
 
U mnie lato zaczyna sie pelna para :)
Tak sobie pomyslalam...Latem bede chodzic kapac sie w morzu. Moze tak pomaluje sobie brzuch na czerwono i bede za bojke robic? :-D
Humor mi dzisiaj dopisuje, nei ma co...
 
Ja też miałam zamiar wyjechać z mężem do Łeby jak co roku :-) no ale raczej juz nie pojedziemy :zawstydzona/y:
 
A ja jade do Krynicy Morskiej z 2 dziewczynami z babyboom:tak::tak::tak:
Dlaczego rezygnujecie?
Przeciez nie bedziecie jeszcze w bardzo wysokich ciazach,a jod Wam sie przyda.
Z Antkiem jak byl w brzuszku tez bylam,a mialam juz sporawy brzuch,bo to byl chyba 7 miesiac;-)
 
Ja w wakacje napewno znajdę się nad morzem - w Dziwnowie - tam mieszka moja siostra więc na 100% z Pawełkiem z miesiąc u niej pokoczuję. Mamy z siostrą świetne układy ale z racji naszych prac rzadko się widujemy i moje wakacje (nauczycielskie) są do tego celu idealne. Moja siostra ma czwórkę dzieci (2 chłopców i 2 dziewczynki) i mój Pawełek bardzo szybko się przy nich rozwija i oczywiście świetnie się z nimi bawi. Dlatego myślę że skorzystamy na tym wyjeżdzie wszyscy:tak:
O ile mój brzusio i stan kruszynki nam na wyjazdy pozwolą...


Ps. Anineczko śniłaś mi się dziś razem z dwoma innymi dziewczynami z wrześniówek 2005 (napewno była też Edytka27, drugiej nie kojarzę) i ich mężami. Byliśmy na jakiejś imprezie i strasznie fajnie się bawiliśmy, piliśmy kolorowe drinki i w pewnym momencie dotarło do nas co robimy: w ciąży pijemy alkohol:szok: Zbladłyśmy, w tym śnie miałyśmy straszne wyrzuty sumienia i zastanawiałyśmy się jak teraz "odpokutować" nasze przewinienie...:baffled:
Takie głupawe sny w tej ciąży mi się śnią:tak: (tzn. nie byłby głupawy gdyby nie te wyrzuty sumienia:-) )
 
reklama
hehe, Madga fajnie imprezujesz po nocach!!!

A ja bym tak chetnie pojechala nad morze a tu lipa!!! Moj maz ma wolne nie w tym czasie kiedy powinien!!! Leee!!! A i do morza daleko!!! Ja tak kocham szeroka wode!!! I tak jak anineczka mowi, nie rezygnujcie z wyjazdow!!! Ja bylam 400km od domu 5 czerwca a 2 lipca rodzilam!!! Zycze wam by ciaze przebiegaly bezproblemowo i byscie mogly sobie na takie wyjazdy pozwolic!!!
 
Do góry