reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kajuniu...spokojnej nocki życzę:-)

o jakie sportsmenki tu mamy:tak:
ja trenowałam biegi *całe 6 lat
moja dziedzina to sprint-bieg na 100m
nawet jakies sukcesy były
w sumie załuję że sie wycofałam w szczycie formy;-)
trener nie bardzo mógł to zrozumieć
i nawet do rodziców dzwonił zeby wpłyneli na mnie:-p:angry:
 
reklama
Witam wszystkie mamuski :-)
u nas straszny upal... na mnie dziala usypiajaco.. caly dzien jestem nieprzytomna... a jutro jeszcze cieplej... uff...
bylam dzisiaj nad jeziorkiem, ale wytrzymalam tylko dwie godzinki, w dodatku siedzac w cieniu :-)
jak pada, jest zle, ale jak sa upaly.. to chyba jeszcze gorzej...

larvuniu - taka pogoda ma sie utrzymac jakies dwa, trzy dni... pozniej ma byc chlodniej

zmykam do lozeczka
dobrej nocy zycze :-D
 
u mnie w Tranowskich Górach też było upalnie i po raz pierwszy okropnie opuchły mi nogi, stopy. Teraz poleżałam i uspokoiło się w większości. Uff a będzie jeszcze cieplej.

Dobranoc Listopadówki :)
 
Ja trenowałam koszykówkę tez 6 lat ale to odległe czasy,pózniej był bilard który kreci mnie do dzis ale juz nie trenuje i nie chodze na zawody.
Siatkówki,żużlu nie znoszę poprostu wole juz piłke nożna ogladac.
Takze kazda z nas ma jakąs dyscyplinę za sobą.

Misia trafiła na piekną pogode na urlop nad morzem,ale ciekawe czy wytrzymuje ten upał.?
Ja nie ruszam sie na krok z domu hihi
Jutro ma byc 38 w cieniu i pogoda ma sie utrzymac do konca tygodnia takze dziewczyny uwazajcie na siebie i wasze brzuszki

Kajunia a jak U Ciebie?Jak znosisz upały jak sie czujesz.Odpoczywasz?

Dobrej nocy zycze (Przespanej)
 
dzień doberek mamuśki:-)

kurde z tymi sportsmenkami to fakt:-) moze załozymy drużynę hehhehe:-) tylko co by tu wymyślić:-) z tylu dyscyplin jedno:-)
Pati u Ciebie trener nie mó zrozumieć a ja zrezygnowalam własnie przez trenerke:-( :-( okropność...:-(

właśnie patrze za okienko i się przerażam tym słonkiem:-( muszę sie zebrac i iść na zakupy puki ranek jest....ale upał .... :-) ale to chyba wszędzie taK:-)

buziaki :-)
 
dzień doberek...
no to piękny upał nam się dzisiaj zapowiada
dzisiaj muszę przepękać w domu
ale jutro na działeczkę ruszam i będę się byczyć na maksa:-):tak:;-):-p:rofl2:

milutkiego dnia mamunie:-)
 
Hej ,
wczoraj malo nie wyzionelam ducha a dzisiaj mam byc jeszcze cieplej:szok:
Jutro na szczescie maz bierze wolne i idziemy do szpitala na usg:-D

No, no, same sportsmenki:tak: no to ja sie wlamie;-) Jestem bardziej intelektualistka;-);-) :-D:-D
 
heeeej
ale skwar :-( Urwalam sie z pracy predzej bo nie dawalam rady w tej "puszcze". Cienkus to nie samochod! To piecyk!!! :angry: Spocona i zmeczona ledwo dotarlam do domku.... ide do wanny zaraz, do ziemniutkiej wody... juz napuszczam wanne :rofl2:
mamuski chyba wolalam jak padalo, bardziej do zycia bylam :crazy:
 
reklama
Larvunia współczuje...:-( masakra ja nawet nei wsiadam do samochodu bo aż sie boję cały dzień stoi na polku:-)

a ja mam ogórki do robienia ale poprostu nie mam siły wyjść z domu...brakło mi gorczycy i czekam na mężusia:-) wyślę jego:-)
nie ma czym oddychać;-(
 
Do góry