reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kajunia dzieki :happy2:
ale u mnie skawr :sick: az sie z domu niechce wychodzic a na spacerek bym wyszla. Mam dosc ciagle praca-dom, dom-praca. No wczoraj wyszlam na 2 h z kolezanka na dobra capuccino i bylo fajnie. Dzis tez bym gdzies wyszla, nawet na spacer dluzszy z pieskiem. Kurcze pada deszcz to zle, upal to jeszcze gorzej. U mnie w cieniu 30 stopni.... ratunku!!!! :hmm:
 
reklama
u mnie pogoda w sam raz :happy2: nie za ciepło ... wieje przyjemny wiaterek :tak:
szkoda, że nie mogę wyjść :-( tzn. mogę spacerować, ale boję się schodzić po schodach :zawstydzona/y: a mieszkam na 4 piętrze :crazy:

zjadłam obiadzio, a teraz idę odpocząć :rofl2: maluchy się obudziły i mam pięknie ruchomy brzuszek :rofl2::happy2::rofl2:

no i o 15.00 przyjeżdża nasza ciotka :-) kuzynka dzisiaj urodziła synka o 4.40 :-)
 
hi
bylam u tesciowej na dzialeczce...zjadlam obiadek i musialam wracac do domu :sick:
strasznie mi duszno sie nagle zrobilo. Do domu myslalam ze nie dojade, mezus musial prowadzic (przyjechalam swoim firmowym) bo mialam zawroty glowy. Do domu doslownie mowiac dopelzlam..... ledwo ledwo.... Odrazu do wanny z zimna woda wlazlam. I jaka ulga :rofl2: Kochane mamuski!! Zimna woda jest taka wspaniala... lezalam az ostygnelam..dobre 15 minut :tak: I odzylam :-D To moje pierwsze tak powazne zawroty glowy.
nie wiecie jak dlugo sie utrzyma taka pogoda??

Co do rocznic, to moja 2 wrzesnia :-D moja mi 1 roczek z mezusiem od slubu ( a przed slubem bylismy 7 lat) :-D:-D:-D
 
witajcie mamusie:-)
ja podobnie jak kilka z Was czuję się dzisiaj nie za specjalnie...
tzn.rano wszystko ok,miałam dużo energii
po śniadanku pojechaliśmy nad jeziorko i po 3 godzinach miałam dość
tak mnie głowa rozbolała że masakra,a cały czas siedziałam w cieniu
było mi duszno i musielismy wracać
po powrocie poszłam do łózia i od razu zasnęłam
własnie się obudziłam:tak:
zdecydowanie mi lepiej było jak padał deszczyk....
 
Witam
Jest dzis okropnie,nie da sie wytrzymać.Ja siedze cały dzien przed wiatrakiem i sie chłodzę....Ja Pati tez wolałam jak padał deszczyk.
Jestes na gg chcialabym pogadac z Tobą?
 
hej mamuśki wieczorkiem:-)
kurde od 16 przesiedziałam na polku z mężusiem oczywiście w cieniu:-) masakra u nas też straszne upały a ponoć ma być gorzej...:-( już się boję...:-(

kajunia ja też zapalony kibic:-) zresztą sport to moje zycie kiedys było :-) 10 lat trenowałamtenis stołowy :-) ale cóż od 2 klasy LO przestałam niestety:-( miedzyczasie przełaje biegałam i takie różne:-) a przed ciążą jak pobiegałam troche to jejku zadyszka od razu:-) WSTYD:-) nawet pływanie mnie męczy :-) hehe

LArvunia u mnei też nudy:-) chociaz zaraz meczyk kolejny;-);-)

buziaki mamcie:-)
 
reklama
kajunia ja też zapalony kibic:-) zresztą sport to moje zycie kiedys było :-) 10 lat trenowałamtenis stołowy :-) ale cóż od 2 klasy LO przestałam niestety:-( miedzyczasie przełaje biegałam i takie różne:-) a przed ciążą jak pobiegałam troche to jejku zadyszka od razu:-) WSTYD:-) nawet pływanie mnie męczy :-) hehe


sabinko ja chodziłam do klasy sportowej :-) generalnie grałam w piłkę ręczną ogólnopolską :tak: noooo i skromnie się przyznam, że byłam w pierwszym składzie :-p no i siatkówka była moim życiem :-)
czego nie lubiłam ...hmmm biegów :zawstydzona/y:

buziaki

spadam do łózia :zawstydzona/y: może dzisiaj prześpię nockę :crazy:
 
Do góry