reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam wszystkich:-),dzis od bardzo dawna zaswiecilo sloneczko:-D,wlasnie wybieramy sie z siostra na male zakupy:tak:,jak cudownie zamiast siedziec w domciu to na miasto skoczymy:rofl2:.

Kajunia jak sie dzis czujesz?Mam nadzieje,ze wszystko jest ok.

No to biegne na te zakupy hihihi;-).
 
reklama
sylwia Ty mamuska lepiej nigdzie nie biegaj z brzuszkiem :-D Idz spokojnie :-D , albo jak juz musisz biegac to zostaw brzusio w domciu :-p hi hi hi....
 
Witam wszystkie mamusie
Własnie wróciłam od fryzjera,i mam dosc.Siedziałam od 11.30 do 17.00 poprostu szok,no ale włoski mam zrobione bardzo ładnie,wkońcu trzeba wygladac.
Wieczorkiem moze skocze do kina.A tymczasem ide na mala kimkę bo padnieta jestem.

Miłego weekendu zycze...

Pati odezwij sie na gadulcu,mam nowinkę hehe
 
my właśnie z ostatnich remontowych zakupów wróciliśmy:-)
teraz już wszystko mamy,ale będzie slicznie po.....
oczywiście wkleję fotki po...co by się pochwalić troszkę
w końcu zdecydowaliśmy się na kolor w dzieciaczkowym pokoju i
będzie to "pole kukurydzy" Dulux:tak:

teraz jestem padnięta i zmykam się zdrzemnąć:rofl2:

women..ja byłam we wtorek u fryzka,
obcięłam włoski,wszystkie równo kilka cm za brode:-)
i przyciemniłam znacznie
w/g Sławka rewelacja;-)
ja muszę przywyknąć do długości:-):-):-)
 
Dobra laseczki! :-D

Ja za 15 minutek jadę nad morze. Szwagier bierze laptopa więc może gdzieś free internet się uda złapać... :-p
Spakowana, zmęczona jak diabli, pokłócona ze 100 razy z mężem ale mam nadzieję że wypocznę w końcu.. :happy2:

Do zobaczonka za jakieś 10 dni :happy2:
 
cześć laseczki:-)
ja dzis cały dzionek u babci na wsi spędziłam;-) właśnie kompocik gotuję z pyszniutkich zbiorób (porzeczki, wisienki, malinki, jabłuszka:-) )- mieszanka wybuchowa - po jednym kszaczku babcia ma ale zawsze coś:-)

Misia udanego pobytu:-):-) teraz to slyszalam ze piekna pogode bedziecie miec:-)
a w chłapowie byłammm:-) kurde tyle lat temu że jejku....:-)

co do wyjazdów zagranicznych to mąż jest na mnie "wściekły" bo od kilku lat gdzies jexdziliśmy...a w tym dałam sobie spokój:-( pytałam swojej ginki ale powiedziała że chociaz wszystko jest ok to jednak to jest supełnie inny klimat i nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje:-( mężulek mi to do dziś wypomina:-) ale za rok mam nadzieje że gdzieś pojedziemy:-) ja chce z dzidzią :-)

Kajunia pogłaskaj maluszki;-)
Myszka witaj:-)
miłego wieczorka wszystkim życzę:-)

idę na meczykkkkkkkkkkkkk:-)

Mam nadzieje że wygramy:-);-);-)
 
misia_q..miłedo wypoczynku:tak:
wracaj do nas z naładowanymi akumulatorkami,zrelaksowana na maksa;-):-)
 
Pati... dzięki za slowa otuchy co do porodu... och... Ty juz wiesz co Cie czeka... i jak to jest... no ale powtarzam sobie i mojemu malenstwu, ze razem jakos damy rade... w koncu innego wyjscia nie ma:rofl2:

Pati, u nas tez dulux króluje na poddaszu... w naszej sypilani "Rzymski poranek" + "gorączka złota", a u maluszka "słoneczny pocałunek" ...ale zobaczysz jak u Was bedzie z malowaniem, my ogolnie z Duluxa nie jestesmy zadowoleni, malowalismy chyba 3 razy... i byly przebicia, a poa tym farba miala mnostwo zanieczyszczen... ale nie bylo rady jak juz zaczelismy... teraz wyglada super... ale nerwow bylo:-D
na korytarz przy schodach kupilismy juz Dekoral i malowanie o niebo przyjemniejsze i efekt lepszy...
 
reklama
Dziekuje za mile powitanie :-)
Widze, ze wszystkim sobota minela w milutkim nastroju.
Ja wlasnie wrocilam do domku. Bylam na malych zakupach dla dzidziusia, ciuszki sa takie slodkie!!! A jak u Was zakupy??
W srode wybieram sie na kilka dni nad morze, mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda :-)
Anulka glowa go gory, każda z nas miewa obawy, jak to bedzie...
Misia_q milego pobytu nad morzem :-) a wszystkim milego wieczorku!! :rofl2:
 
Do góry