reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Kajunia wspolczuje Ci i trzymam za Was kciuki!! Ciaza blizniacza jest zawsze bardziej problemowa niz normalna, ale wszystko bedzie dobrze :) Buziaczki dla Waszej trojeczki :)
 
Hej Laseczki, wróciłam już z usg 3d/4d.

Fajnie zobaczyć buzię własnego dziecka. I okazało się że będę miała jednak synka. Cóż nastawiałam się na dziewczynkę bo to było moje marzenie mieć parkę. No ale Jasia też będę kochała przecież - w końcu to moje geny :-D;-)
Synuś waży 553 gramy, jest zdrowiutki :tak:

Mam problem z filmikiem bo nie mogę go odtworzyć na swoim kompie, nie mam jakiegoś programiku, na DVD fajnie chula i wszystko działa, no ale nie wiem czy mi się uda ściągnąć fotki na kompa :sorry:

W każdym razie jajka i fiutek są na miejscu i już nie ma wątpliwości że w brzuszku rośnie mały facet :cool:

Dragon.gif
Fajnie tak, mam przesrane z 3 facetami :happy: ale i tak ich kocham...
 
Kajunia trzymam kciuki bedzie dobrze bo być musi:-)
Misia kurde liczyłyśmy na Ciebie:-) miała być kobietka dla naszych facetów:-) hehe
Larvunia i co tam z mieszkankiem pochwal sie:-)
Anineczka to jeszcze u Ciebie niewielka szansa na kobitke:-)
PAti współczuje tego remontu ale myśl o tym że jak sie skończy bedzie pięknie:-)
Anulka nie stresuj się bo dzidziuś się wkurzy..ale tak serio to nie zazdroszcze:-( masakra:-(

a ja wracam do łóżeczka :-( przeziębienie na maxa...
byłam dziś u ginki..posłuchałyśmy serduszka:-) pierwszy raz od początku ciąży nie miałam usg robionego na wizycie:-) aż byłam w szoku:-) ale serduszko bije ile sił:-) tak wiec tyle dobrze:-) kolejna wizyta 30.lipca:-) i już się nie mogę doczekać:-)
jeszcze tylko miedzy czasie musze okuliste nawiedzić:-) bo musze mieć papierek że moge rodzić SN bo mam dosć dużą wade i mówi zebym sobie poszła teraz puki brzuchola nie mam wielkiego:-)

buziaki ogromne
 
kajuniu...wszystko będzie ok,nie martw się niczym
pogłaskaj brzuszek i trzymaj się cieplutko:happy::happy::happy:

sabina_p...
szybkiego powrotu do zdrowia:tak:

misia_q...gratuluję syniusia:cool:


 
Misia gratoluje drugiego chlopca:-),ale Ci zazdroszcze pewnosci co do plci,mi lekarka powiedziala ,ze wyglada jej na chlopca, ale pewnosci nie mam,a tak pragne miec malego Patryczka:-(.Pozostaje miec nadal nadzieje,ze to chlpak ale nie mam zludzen bo zachcianki mam takie same jak z corka mialam,czyli kiszona kapusta i marynaty na occie,zero slodyczy,wyjatek kawa z mlekiem,ktora jeszcze moge pic a przy Wero nie moglam jej nawet powachac,maz natomiast nie ma zludzen i twirdzi,ze bedzie chlpoiec ciagle mowi do brzycha "no junior poczestuj mame karatem:-D",jak do tej pory poczul ich tylko 3,takie byly mocne,reszta to tyklo moja przyjemnosc z odczowania ruchow malenstwa,sa bardzo delikatne.

Pati26 wyglada,ze jestesmy w podobnym wieku a i dzieci nie roznia sie wiekiem,fajny zbieg okolicznosci,wiekszosc forumowiczek ma krotkie przerwy miedzy potomstwem,ja tez bym tak chciala ,ale najpierw nie bylam pewna co do nastepnego a jak zaczelam sie nad tym zastanawiac to tez mi to myslenie troche czasu zajelo:-).Ale mam nadzieje,ze cora mi troszke pomoze i misiek wpadl na genialny pomysl sciagniecia do Belfastu mamy do pomocy.No zobaczymy jak to jeszcze wyjdzie.


Dzis maz ma nocke:no:,jak ja ich nie cierpie cale lozko dla mnie,zimne i nieprzystepne:-(.Dobrze,ze to tylko 3 noce,a i tak zasne dopiero grubo po 12.Tyle godzin jeszcze,a ja juz za nim tesknie.
Zycze wszystkim milej i przespanej nocy,moze dzis jeszcze tu zajze;-).Pa,PA,PA,
 
To jeszcze ja,Kajunia trzymam kciuki za ciebie i dzieciaczki,bedzie dobrze:-),musisz troszke polezec i odpoczac.Mysl pozytywnie;-).Caza mnoga to nie to samo co pojedyncza,wiec nie wiem co moge ci jeszcze poradzic,trzymaj sie,:tak:,jestesmy z toba:-).
 
Kajunia!
Trzymaj sie cieplutko,napewno wszystko bedzie dobrze!
Misiu!
Gratuluje synusia!!!
Jaki urodzaj na chlopcow w listopadzie.Ciekawe czy na innych topikach tez tak?A najciekawsze co bedzie u nas?Jeszcze tydzien i sie dowiemy,czekamy z niecierpliwoscia!
Larvunia!
I jak mieszkanka?Wpadlo cos w oko?
Sylwia!
Witam!
Wiem jak to jest spac w takim pustym lozku:tak:Caly tydzien takie wlasnie mam bo maz w trasie:wściekła/y:Teraz sie ciesze i odliczam dni do weekendu bo wreszcie mamy dwutygdniowy urlopik!Yupppi!;-):-):tak:

Pozdrowionka dla wszystkich brzuchatek!
 
Kajunia
trzymaj sie!
zaciskaj nogi;-) i wracaj do nas szybko...

Misia
az sie chce powiedziec:¨ale jaja!¨;-) kolejny facet:szok:

Pati
super, ze z Samim juz ok.
Odnosnie remontu, to teraz pocierpisz, ale jak bedzie przyjemnie po;-)

sylwia
ja tez niecierpie spac sama, mam jakies leki z mlodosci;-) Jak meza nie bylo to nie spalam cala noc...

Motylinek
a Ty gdzie sie podziewasz??
Ja tez ide na usg za tydzien i zastanawiam sie czy chce znnac plec tym razem;-)
 
reklama
Do góry