reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hejka!

Byłam dzisiaj na grillu z siostrą i jej menem. Fajnie, nad rzeką, cicho i spokojnie. Chwilami było nawet 25 stopni, więc całkiem przyjemna pogoda. Młody się wyszalał i padł przed chwilą jak kawka. Właśnie ściągam fotki z aparatu.

A jutro idę na usg 3d/4d. Trzymajcie kciuki dziewczynki za moją dziewczynkę ;-) żeby się okazało że to właśnie ONA tam siedzi :-D
 
reklama
hej mamusie:-)
uciekam do lekarza zobaczymy co tam u malucha słychać:-)
ale ogólnie to mnie wzięło chorubsko a poza tym jeszcze doszedł mi w nocy ból ząbka:-:)-( a mój dentysta wraca dopiero 15 z urlopu...:-( kurde jak mi nie przejdzie to będę musiała isć do innego :-( a i tak pewnie kanałowe:-):-) hehe

Misia trzymam kciukersy coby babeczka była:-)
ja dzis porposzę o dowód meskości na zdjeciu mojego malucha:-):-)

miłęgo dnia
 
Czesc Mamusie:-):-)

nie bylo mnie kilka dni... och... ciezko nam mija remont... w sobote mialo byc skonczone - a tymczasem w piatek ekipa (2 chlopaczkow) sobie poszla... ...jak sie okazalo taki remont robili chyba po raz pierwszy... nawet gladzi nie potrafili zeszlifowac... kupilismy takie ladne drewniane oscieznice, osadzili je... ale tak, ze drzwi nie pasowaly... :szok::szok:
ja nie wiem... chyba fachowcy sa w Anglii i Irlandii... a w polsce zostali sami z "usterki" ...mieli wziac 2 tys., dostali 500zł zaliczki i poszli... wiec finansowo jestesmy na plusie, tylko nerwy mamy na specjalistów...
Wczoraj z mama szorowalam panele (bo polozyli je przed malowaniem...!!!), mezus osadza oscieznice i gruntuje i bedziemy jutro malowac... - reszte zrobili... Och, te nerwy!!!
 
Witam :cool:
Jak tam dziewczynki zdrowie?
Wczoraj probowalam nadrobic,ale 40 stron z jednego tylko tematu,ciezko bylo :-D
My juz w domku od soboty,ale roboty tyle.
Prania stosy a i kurze w chacie trzeba ogarnac :happy2:
 
hej babole :-D
ide dzis ogladac mieszkanka... mam nadzieje ze fajne beda i sie na jakies zdecyduje... marze juz o wlasnym kącie... 3majcie kciukasy. Zdam relacje wieczorkiem :***
o anineczka Ty zyjesz ;-) Jak zdrowko??
 
witajcie...
u mnie od dzisiaj w chacie zadyma tzn. wyburzanie ścian konkretnie dzisiaj
kurzu tyle ze brak mi słów,ale majstry mnie pocieszają ze to tylko dzisiaj i jutro najgorzej:no::happy2:

anineczka...witaj spowrotem;-)

larvunia...mam nadzieję że znajdziesz mieszkanko o jakim marzysz,trzymam kciuki:tak:

misia_q...trzymam kciuki za córunię i bardzo proszę zdaj szybko relacje z usg łącznie z fotkami:-):tak:

Samuelek na szczęscie już zdrów,kamień z serca
a tak poza tym to ok,mały się odzywa tzn. kopie ale nie tak mocno jak kopał jego starszy braciszek
w sumie to trochę mnie to czasem martwi,ale moze nie potrzebnie się schizuję
do lekarza idę 19tego, już sie doczekać nie mogę bo znowu podglądnę troche dzidziolka mojego:-)
 
reklama
cześć :-(

właśnie wróciłam od lekarza :-( niestety dzisiaj o 18.00 mam być w szpitalu na patologii ciąży :-( coś się dzieje z szyjką :-(
gin mnie uspokoił, że to tylko dla bezpieczeństwa :tak: także jestem dobrej myśli :-)

dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki i proszę o modlitwę za mnie za moje maluchy :tak:

buziaki - będę tęsknić za Wami :happy2: moja siostra zawsze cosik napisze na forum :tak:
 
Do góry