reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

cześć i czołem :-)

Jestem w Gdańsku u mojej siostry :-) Pogoda do bani :wściekła/y: no ale chociaż byliśmy w kiniw na Shreku :happy2: fajny ubaw :-D

pozatym znowu puchną mi nogi :-(

buziaki :happy2:
 
reklama
czesc
alllllllllllle nudy :sick:
myslalam, ze po obiadku pojde z mezusiem i piesolkiem na spacer a tu du.a :-(
mezus zasnol, pies tez... ehhh... a samej mi sie niechce nigdzie isc.
Wy tez sie tak nudzicie czy tylko mi dzis tak nudno??
 
.....tak mi nudno, ze zdazylam juz pranie rozwiesic..., poprasowac..., gary pozmywac..., umylam kibelek... i polazlabym gdzies.... MEZUS WSTAWAJ!!
 
Hi;-)!!!!!!!!!!!!!!U nas terz nudy,pada caly dzien i nic mi sie nie chce z tego powodu dzis mamy tylko zupe pomidorowa z ryzem:-D.Taka jaka mezulek moj uwielbia.Zaczelam tez gotowac jarzynki na salatke,bo mamy zachcianke ale kiedy je skroje to nie wiem:-),musi mi Misiaczek pomoc.Wlasnie wrocil z tesco z majonezem jestem ciekawa czy mi tez cos kupil;-)?Nic mi nie kupil,a teraz wlaczyl tv i oglada tenis ziemny,bleeeeeeeeee:-p.Ja chyba tez wlacze sobie jakas gre,i powalcze o imerium rzymskie.Zrobilam sobie suwaczka na Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www ale nie mam pojecia jak go wkleic wiec moze sie teraz tym zajme,mam nadzieje,ze cos mi z tego wyjdzie.;-)
 
sabina moje maluchy tak się rozkopały na Shreku, myślałam że nie wytrzymam do końca :-D no i mężuś stwierdził, że nawet Shrek nas przebił bo ma trojaczki :nerd::-D:happy2: dowcipniś :-p
 
hehehe a mnie już tyłek bolał :-) mały też szalał ale przypuszczam co Twoja dwójka wyczyniała:-) hehe ale warto było czekac do końca:-) a trojaczki przesliczne:-) hehe sama bym chciała:-) a jak powiedziałam mojemu mężowi że bym chciała x3 na raz to lekko się podłamał:-)
 
hehehe a mnie już tyłek bolał :-) mały też szalał ale przypuszczam co Twoja dwójka wyczyniała:-) hehe ale warto było czekac do końca:-) a trojaczki przesliczne:-) hehe sama bym chciała:-) a jak powiedziałam mojemu mężowi że bym chciała x3 na raz to lekko się podłamał:-)


no mój miał raczej z tego ubaw :-D a co chwilę sprawdzał jak kopią dzieciaczki :-) to szło zauważyć, bo cały czas się wyginałam :-D
 
a tak poza tym ... ubrałam sobie dzisiaj bluzkę, lnianą której nie miałam na sobie ze dwa tygodnie a była na mnie luźna ... więc dzisiaj postanowiłam ją ubrać pomimo chłodu i wiatru ale okazało się że jest na mnie tak opięta, że nie zapnę zamka :sorry: chyba wybiorę się ZNOWU na zakupy :cool:

buziaki - lecę bo mężuś sprzedaje nasze auto :-)
 
reklama
hehe Kajunia porpostu rośniesz w oczach:-)
no tak auto musicie sprzedać bo jak tak dalej pójdzie to autobusik jakiś będziecie musieli sobie zafundować:-) dla dzieciaczków:-)
moi znajomi mieli 2x bliźniaki:-) hehe ładne szczęście:-) wiec moze i u was kiedys tak;-)
 
Do góry