reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dokładnie :)

larvunia nie masz ochoty aby już był LISTOPAD :) jejku już chciałabym mieć Dzidzi w rękach. Ach gdzie tam 26 listopad
 
pewnie.... w listopadzie juz bede miala wlasne mieszkanko i bylabym juz szczesliwa mamuska :-D Najszczesliwsza chyba na swiecie :-D
 
Giyoshi nie martw sie na zapas,ja tez to przezywalam i za kazdym razem sie zastanawialam kiedy sie to zacznie,na ciebie tez przyjdzie pora.Musisz tylko uzbroic sie w cierpliwosc(latwo pisac).Trzymam kciuki,poczekaj jeszcze tydzien moze dwa i ty poczyjesz ruchy maluszka:tak:.Trzymaj sie ;-),bedzie dobrze.
 
Witam!

giyoshi nie martw sie ze jeszcze nie czujesz ruchow ja z Maciem tez poczułam dosc pozno...niektore dzieci sa mniej ruchliwe:-)
 
hej mamuśki:-) kurde pierwszy raz od dłuższeg czasu u nas słoneczko swieci:-)
ale gardełko mnie coś boli:-( chyba jednak mnie mężuś lekko zaraził;-( no nic trudno dużo herbatki z cytrynką dziś będzie:-) moze jakos uciekniemy chorobie:-)

buziaki
 
dobry:-)
u nas mimo beznadziejnej pogody za oknem,
zaświeciło słoneczko.....Samuelek już zdrowy,od rana warjacje mu w głowie i zero temperaturki:tak::-)

dzisiaj czeka nas mały sajgon w chacie,bo jutro ekipa remontowa wchodzi i musimy sie przeprowadzic do jednego pokoju bo wszystko inne(łazienka,pokój dla dzieci i korytarz)będą remontowane:happy2:
czeka mnie tu meksyk,ale za to "po" będzie ślicznie:-p
już nie mogę sie doczekać efektów końcowych:tak:

mężuś teraz jajeczniczkę pichci,mniam,mniam
i zaraz po ostatnie zakupy remontowe do obi ruszamy

milutkiej niedzieli mamusie:-)
 
Ahoj Mamuśki
W Tarnowskich Górach też słonko zaświeciło ale wiatr wciąż porywający i zimny.

Rosołek już gotowy, teraz tylko ziemniaczki i kotleciki z kurczaka i obiad gotowy. A po moze jakiś deser, może lody :).

pozdrawiam ;)
 
reklama
Witam dziewczyny.
Dzisiaj doszedl mi nowy ojaw ciazy, a tak dokladnie to dretwienie ramion. Nie tak do konca dretwienie, ale dziwny, nieprzyjemny bol, uczucie ciezkosci. Zaczyna sie juz od uszu! szczerze mowiac i konczy na nadgarstkach. Niefajna sprawa :/
 
Do góry