reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ines masz w 100% racje.Amniopunkcja własnie polega na hodowli i to jest ta dłuzsza 3 tyg hodowla ktora wyklucza juz wszytskie choroby i jest najbardziej wiarygodna.Czas oczekiwania na wyniki to kurcze wieki.Ale coz nikt tego nie przeskoczy,ja w duszy i tak mysle ze bedzie wszytsko dobrze,maly Junior jest taki pilkarz ruchliwy ze szok wiec dlaczego sie martwic na zapas.
Bardzo dobre podejscie! Silna i mądra kobieta z Ciebie!!! :-) Co do amnio to ja też miałam tą długo oczekiwaną, dla mnie to były WIEEEEKI... więc żeczę Ci cierpliwości kochana! Pogłąszcz Synia od ciotki ;-)

No i zrobiłyscie mi chęc na tą kukurydzę... z masełkiem... :-D :-D
 
reklama
No wlaśnie dobrze mówisz Ines hihi widze ze podobnie myslimy hehe.
Teraz uciekam na obiadek bo juz gotowy.Ziemniaczki z gulaszem i sałata lodową polane sosem vinegre.mniami
 
Było przepyszne,mniami mnaimi...Teraz trzeba sie szykować do lekarza.TAk wiec ide wziąść relaksującą kąpiel...Makijaz cos na siebie włożyc i trzeba jechać.Trzymajcie kciuki.Jesli dzis nie uda mi sie Wam napisac jak po wizycie,to obiecuje jutro z samego rana cała relacje. Milego popołudnia Wam zycze.
 
ja mam dzisiaj na obiadek krupniczek, na drugie ziemniaczki z koperkiem, pulpeciki wołowe w sosie pomidorowym i brokuły :happy2:

miłego dnia :-)
 
dzień dobry Kochane

ja własnie z pracy wróciłam i nie mam siły na nic
jakoś mi wyjątkowo ciężko dzisiaj:-(

na to usg 4d nie idę
rzeczywiście wtopa z taką ceną
wolę coś dzieciaczkom kupić

dzisiaj po drodze z pracy odebrałam na poczcie butelki dr.Brown dla synusia, wanienkę i pampersiki:-):-):-):-)

lecę bo pan od remontu się zjawił;-)

Monia-women...wszystko będzie ok, bużka dla Ciebie i Juniora:tak::-)
 
Witam wszystkie kobitki!!!

U nas oki! Jestem po spotkaniu z polozna i sluchalam serduszka mojego Colinka! Nawet dostalam wykresik do domku!! Jestem spokojniejsza bo wiem ze wszystko w porzadeczku!!!
Niestety jestem smutna bo moj super gin, starszy pan, ktory odebral chyba wszystkie porody od 40 lat w tym miescie, poszedl na emeryture! Jakby kurde nie mogl poczekac az sie moje dziecko urodzi!!! Byl ordynatorem w tym szpitalu gdzie rodzilam i bede rodzic a podejscie do pacjenta mial super mimo takiego dlugiego stazu!!! Nie wiem nawe teraz co mnie czeka, wiem tylko ze jakas babka! Mam nadzieje ze tez bede mogla sobie ja chwalic!!!
Ale mam problemy, co??? hihi
Pewnie poimyslicie ze jakas walnieta jestem!!!


Misiu ty sama pichcisz takie wielodaniowe obiadki??? Ja jestem chyba zbyt leniwa!!! hihihi

A kukurydze otworzylam sobie z puszki i tez jakos zaspokoilam swoja zachcianke! Do KFC mam niestety za daleko, leee!!!
 
reklama
czesc kobitki
Wrocilam z pracy.... jestem zmeczona....
wkurzyli mnie w pracy, maz ma gdzies obowiazki domowe... wszystko na mojej glowie, wymieklam dzis i sie poryczalam.... :-( Strasznie mi dzis zle.....
powiedzcie mi od ktorgo skonczonego tygodnia zaczyna sie 6 miesiac ciazy??
 
Do góry