reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

A ja dzis bylam u fryzjera, robilam odrosty - balejaz, bo juz 3 m-ce minely od poprzedniego... ow... wymeczylam sie jak cholera:-D 3,5 godziny... ale na 3 m-ce spokoj:-):-):-)
 
reklama
heh, a ja dzis rano telefonicznie umowilam sie na farbowanie i podciecie dopiero na 6go lipca... ;-) Spytalam kontrolnie, czy farba nie zaszkodzi malenstwu i dostalam odp ze to zabobony jakies. Czy to prawda?
chodzi o chemie w farbie, czy o smrod farby, ze niby szkodzi...???
 
Teraz te farby az nie sa takie szkodliwe! A poza tym zeby farba przeniknela do dzieciatka to ma jeszcze dluga droge do pokonania! Przeciez od glowy do brzucha jest sporo a dzidzia siedzi w lozysku i ja tam guzik obchodzi co mama z glowa robi!!!
Ja farbowalam ostatnio farba bez amoniaku ale mysle ze inna farba tez by nie zaszkodzila!!!
 
Larvuniu ja pytalam mojej ginekolog o balejaz, depilacje i takie tam:-) i smiala sie, ze pewnie, ze mozna:-D a poprzednio bylam na balejazu pod k. marca, wiec tak naprawde na poczatku ciazy i nie sadze by to mialo malenstwu szkodzic...
slyszalam tylko, ze kiedys byly farby jakies ciezkie i mialy mnostwo chemii i przez skore glowy wchlanialy sie, a wiec mogly jakos szkodzic... przy balejazu skory glowy sie nawet nie dotyka... wiec jestem spokojna... a co do Twojego farbowania, to cala glowe czy tez balejaz?
 
Mi fryzjerka powiedziała ze jesli one moga pracowac do 7-8 miesiaca a stykaja sie z farbami czesciej niz zwykły klient to tym bezpieczniej jest robienie włoskow przez zwykłego klienta:-)
 
Dziewczyny... tak sie zastanawiam... jak czesto chodzicie do ginekologa? Bo ja dotad raz w m-cu... a teraz przesunelam wizyte i wyjdzie odstep 6 tyg. Za każdym razem Was bada i robi USG?
 
heh, a ja dzis rano telefonicznie umowilam sie na farbowanie i podciecie dopiero na 6go lipca... ;-) Spytalam kontrolnie, czy farba nie zaszkodzi malenstwu i dostalam odp ze to zabobony jakies. Czy to prawda?
chodzi o chemie w farbie, czy o smrod farby, ze niby szkodzi...???

generalnie staraj się nie wdychac.
 
Ja dzis wieczorkiem wybieram sie na premiere Shreak Trzeci juz nie moge sie doczekać.Uwielbiam go!Posmieje się przynajmniej

super women! :-) ja uwielbiam shreka! pochwal się jak wrażenia i czy warto na to iść do kina :tak:
mam też prosbę - zmniejsz proszę napis w swoim podpisie i zrób porządek z suwaczkami bo chyba nie działają :-(

no kobitki moje bejbe tak szaleje, że potrafi mnie zbudzić kopniaczkami w środku nocy :szok: ale miłe to - nie powiem :happy2:
 
reklama
Larvuniu ja pytalam mojej ginekolog o balejaz, depilacje i takie tam:-) i smiala sie, ze pewnie, ze mozna:-D a poprzednio bylam na balejazu pod k. marca, wiec tak naprawde na poczatku ciazy i nie sadze by to mialo malenstwu szkodzic...
slyszalam tylko, ze kiedys byly farby jakies ciezkie i mialy mnostwo chemii i przez skore glowy wchlanialy sie, a wiec mogly jakos szkodzic... przy balejazu skory glowy sie nawet nie dotyka... wiec jestem spokojna... a co do Twojego farbowania, to cala glowe czy tez balejaz?

szczerze to nie wiem ;-) powiedzialam fryzjerowi tylko "prosze zrobic ze mna porzadek". Ale pewnie balejaz bedzie.... chyba :confused2:..... :crazy:
zobaczymy co tam ze mnie wyjdzie :-D
ostatnio bylam u fryzjera przed wlasnym weselem, wiec czas najwyzszy bylo juz isc ;-) (wrzesian 06r) Teraz mam odrosty i koncowki strasznie toztrzaskane ehhh....
misia obiecuje nie bede sie sztachac ;-):-p
 
Do góry