reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Women... no ja sama nie wiem jak to jest z tym uswiadomieniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ...czy lepiej naogladac sie i wiedziec sporo... czy isc na sale porodowa i wiedziec jak najmniej... hmmm, och co to bedzie... pocieszam sie tylko mowiac do brzuszka, ze "razem synezku musimy przez to przejsc... i damy rade...:-D"
 
reklama
powiem Wam dziewczynki na pocieszenie, ze jak sie rodzi ze znieczuleniem to z usmiechem na ustach- powaznie:tak:
wiec jak bedziecie mialy taka mozliwosc to polecam:tak:
 
Dziewczyny, czy tez tak macie... ...ja wlasciwie w ciazy nie mam ochoty na slodycze (poza ciastem i lodami, ale odrzucilo mnie od czekolad, waflekow, batonikow itp...) ...a wczoraj naszlo mnie na slodkie:-D:-D ...i zjadlam "Grzeska" ...za moment pieczenie od zoladka do gardla... (zgaga...?) ...dzis - przed chwila znowu zachcialo mi sie slodkosci i zjadlam dwa "rządki" czekolady i masakara... piecze, az boli...:-:)-( co to???

ja tez!!!!! :crazy:
od slodyczy mnie odrzuca teraz w ciazy (az dziwne!), ale wczoraj byl dzien, gdzie az zatrzeslo mnie za slodkim. Zjadlam i teraz cierpie. BBBrrrrrr.... tylko mleko mi pomaga. Wczoraj wieczor zaczelo palic. Nie wiedzialam co to... Dzies w pracy od 9.00 mnie palilo, myslalam ze umre, nic nie pomagalo... wrocilam do domu, litr mleka wypilam i jaaaaaaaaaaaak ulzylo :tak: teraz dobrze jest. Tez mam pierwszy raz w zyciu zgage. Heh, teraz wiem, ze to zgaga... dziewczynki bez Was bym oszalala ;-)
jeszcze jedno.... nie moge sie najesc tak do syta. Tzn zauwazylam, ze jak zjem tak troszke jak jestem glodna to oki, ale jak sie nawpierdzielam.... to mnie mdli az nie przesypiam pol nocy. chce mi sie wymiotowac a nei moge. Tez nigdy tak nie mialam.... oczywiscie kolacyjek nie jem. To od obiadu mnie trzyma....zoladek mam mniejszy czy co??
 
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek :). Ja mam termin na 5 listopada już nie mogę się doczekać kiedy przytulę mała kruszynkę:tak:. Na forum jestem pierwszy raz tzn pierwszy raz biore czynny udział zazwyczaj tylko czytam (bo przyznam że to dla mnie wielka skarbnica wiedzy) , mam takie zapytanie jak dodać taki paseczek jak prawie każda z was ma taki z dzidzia z informacja o tygodniu i tak dalej. Była bym wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam i Buziaczki dla wszystkich :*
 
Częśc Mamuśki:-)
Część Pusia:-)
Kurcze ale mi sie nic nie chce...własnie musze isć odebrać mojej kuzynce swiadectwo maturalne bo całą rodzinką sobie wyjechali:-) a tak mi się nie chce...:-(
Mężuś sobie pojechał do krakowa a ja sama samotna:-) ale do mamuśki dziś w odwiedzinki:-)
a co do słodyczy to ja też lubie a najbardziej lody:-);-) jami jami:-)

miłego dzioneczka:-)
ogromne buiaki dla was i maluszków...:-)

a mój maluch od wczoraj to poprostu chyba torpeda się zrobiła:-) się śmiejemy z mężem ze juz w brzuszku ma ADHD:-):-) szaleniec mały:-)
ale przypuszczam zę u was tak samo:-)
 
Dzien doberek!
Ja tez normalnie nie przepadam za slodyczami a teraz od paru dni wedlowskie ptasie mleczko wrecz uwielbiam:tak:I jak wiekszosc,mam leciutka zgage po czekoladzie.:-(
Pusia
WItaj!
Women
Zachcianki mam ale nie od poczatku.Czeresnie to moje ulubione owoce!Szkoda tylko ze tak krotko sa:-(;-)
Buziaki dla wszystkich brzucholkow!!!
 
reklama
Pusia witamy na forum,miło ze mamy taki sam termin porodu.

Co do słodyczy to zjadłam wczoraj chyba 3/4 tabliczki czekolady,bo mialam wczoraj morfologie robioną wiec chcialam uzupełnic braki hih,no i godz. 20.00 i sie zaczeło cholerna zgaga,ale wziełam Reenie i bylo ok.
Ja dzis wieczorkiem wybieram sie na premiere Shreak Trzeci juz nie moge sie doczekać.Uwielbiam go!Posmieje się przynajmniej
 
Do góry