reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
czesc

jak dobrze,ze ja zagranica mieszkam i te pingwiny mnie nie nawiedzaja :-D choc jak w pl mieszkalismy to na czas koled tez nas nigdy w domu nie bylo :rofl2:
jak ja nienawidzilam koled :/ wrrrr

jak dzionek? ja obudzilam sie o 10.30 :szok: Magda dzieci do przedszkola zaprowadzila a ja robie teraz juz obiad
wymysilam dzis kopytka z kapustka zasmazana
robie podwojna porcje,to na jutro do kopytek zrobie gulasz :-)
fajnie mi w domu :rofl2: ale cos czuje,ze jutro mnie zawolaja do pracy
 
Lilus... no no kopytka... mniam:-)

musze meza namowic bysmy zrobili, maz jest specem w takich rzeczach...;-)

Larvuniu, kurcze u nas jeszcze ksiadz nie chodzil... ale w zeszlym roku jakos nie przyjmowala go, bo chodzil jak juz usypialismy dzieci (bez przesady!), dwa lata temu tez jakos nam sie nie zlozylo... no a w tym moze sie jakos da... choc nie przepadamy za taka wizyta:-D gorzej jakby tesciowa miala przyjechac:-D:-)
 
anulka no wiesz oni moga wszystko ;-)
u nas byl dzis po 19.00 i jak zobaczyl mnie w ciazy to zaczol gadac cos o 4 dzieciach :szok: ale sympatyczny byl, mlody, nawet przystojny ;-)

 
reklama
Do góry