reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
heheh
elbra jakos tak mi sie nic niechce :dry:
mezulek zmeczony z pracy wrocil, teraz przed kompem a ja przed lapkiem.... no zaraz spac idziemy, tylko maile posprawdzam i poodpisuje na firmowe...

gdzie reszta babeczek co
 
No ja jestem:-) bry Larvuniu Elbra Sabinko:tak:

Ja zmiksoqwana dzisiaj jestem bo u znajomych, szwagierki kosz z praniem poprasowany wczoraj ekstra porządki mam dosc:wściekła/y:
Widzę ze większosc też porzadkuje albo juz po.Jejku jak mi się nie chce jutro do pracy jakoś tak szybko mi zleciał czas tragedia
Elbra ale miałaś z ta koscia ja też juz udławienie dwa razy z dzuiecmi przezyłam brr tragedia
lece do wyrka do juterka
 
reklama
taaaa byla u fryza, scieniowala mi kobita za mocno wlosy i staralam sie uchwycic najpiekniejszy efekt fryzurki ... sama sobie wmawiam ze nie jest zle z moja fryzura.... no nic w realu wyglada inaczej niz na zdjeciu :zawstydzona/y: nie bede sie chwalic bo masakra... to zdjecie mnie pociesza bo tylko na zdjeciu wygladam w miare :-) heheheh...

beata kochana mi tez czas szybko leci, nie jestes sama ;-) mam nadzieje ze moje 5 dni wolnego (dawno nie mialam tyle wolnego na raz) nie minie jak burza...

kolorowych snow mamuski
 
Do góry